Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Klasické české a slovenské rozprávky

siemenska
21. okt 2012

Ahojte mamicky, prosim pomozte mi prosim pozbierat nazvy rozpravok, ktore ste mali rady ako deti. Napriklad u mna to boli Pa a Pi, Bambulka, Detektiv Oriesok, Krtko-nasa mala ho ma rovnako rada, ako som ho lubila aj ja 😉

monky978
21. okt 2012

lietajúci strýko Fedor, včielka Maja, Maťko a Kubko, Maxipes Fík, Bob a Bobek, Macko uško, Kremienok a Chocholúšik 🙂

tanitta
21. okt 2012

vcielka maja, krtko, rumcajs, no pockaj zajac, pat a mat, macko usko,kuzelne mestecko, az ziji duchove, marcelko a bonifac, stryko gregor, o psickovi a macicke, bob a bobek, maxipes fik, mach a sebestova, kremienok a chocholusik, matko a kubko, gastanko a gastanik, 3chrobaci.. uff ak si dalej este spomeniemm doplnim 😎 a rozne detske inscenacie(nazvy si uz bohuzial nespominam)...

jankatt1971
22. okt 2012

Meduska, Danka a Janka, NO pockaj zajac, Kremienok a chocholusik, Jurosik, Rumcajz, Rakosnicek, Vila Amalka, ked si spomeniem, pridam. U nas fungoval krtko, nech sa dialo cokolvek, krtko nas vzdy ukludnil a zaujal. 🙂

jankatt1971
22. okt 2012

Este som si spomenula: dedusko vecernicek a rozpravky od Viktora Kubala, napr. Panacik z krizovatky. A este sa nam pacili rozpravky Lolek a Bolek, maxipes Fik, alebo Ferdo mravec... 🙂

masinka
22. okt 2012

ZAbco a Zabinka, jablcka Renetka a Jonatanka, Majster Capko, zbojnik Jurosik, Lochnessky, Seleniti ? alebo tak nejako...o nejakych mimozemstanoch a malo to taku super uvodnu pesnicku....

masinka
22. okt 2012

ha, podarilo sa mi to vygooglit - Tajemstvi selenitu
http://www.csfd.cz/film/170228-tajemstvi-selenitu/ ..... https://www.youtube.com/watch?v=NIMfqy_JPBI
aj ked teraz ked tak na to pozeram, neviem ci by som to detom pustila ....

stanislavao
22. okt 2012

macko usko, tip a tap, kubko a matko, mato a skriatok klincek, no pockaj zajac - sice ruska, ale super, lolek a bolek, bob a bobek, v chalupke a za chalupkou - najkrajsie rozpravky, ake som kedy videla, milujem ich dodnes, kozliatko alenie, krtko,

marllik
22. okt 2012

pribehy cvrcka a stenatka, pribehy o masinkach, novsia ale velmi pekna Pucalkovic Amina, Marcelko a Bonifac, Prihody dracika Soptika, Bambulka. Neceskoslovenske ale super pre deti: Pocoyo (chodil i ako slovensky vecernicek), Mali Einsteini, Masha a medved

Tu začni písať odpoveď...

Odošli