• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík pre bábiku. Poraďte!

8. novembra 2017 
Oživuji starou diskuzi se stejným dotazem.Sháním vysoký,pevný houpací kočárek.Měl by mít i koš a nánožník.Koukala jsem i na polskou firmu Wakart,ale vyhledavač mi žádné zboží nenašel:frowning2:.Nevíte někdo??
17. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

kupovala z vas niektora bayer chic smarty? CHceme ho dcerke kupit na prvy rocik,tak chcem vediet ci sa oplati,ci je ok :slight_smile:
12. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sini prosím ťa a kde si kúpila tú Bellinu? myslím v akom meste a v ktorom obchode :slight_smile: lebo aj mne sa veľmi páči ale tá cena na internete je dosť prehnaná :( vďaka za odpoveď
5. okt 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada01 tu maju belinu
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6319392&tab=9
ale dat tolko penazi do detskeho kocara... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka.. vďaka janinka :slight_smile: tam som to našla aj ja ale tá cena je tam až privysoká :frowning2: ale jedna babenka tu spomínala, že kúpila v Rakúsku za 50 eur a to by sa ešte dalo :wink:
14. okt 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam do Rakuska trochu daleko :confounded:
tiez teraz riesim kocarik pre dceru a ide ma porazit z tych cien :confounded:
V kamennych obchodoch nic a kup kocar za 60€ len tak podla fotky.
Som z toho znechutena. :angry:
14. okt 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to! :unamused: tie ceny sú prehnané a najmä, keď viem, že to tým deťom tak dlho nevydrží...nám by sa aj do Rakúska oplatilo ale keď som tam raz bola v hračkárstve, tak tam mali také ceny ako u nás, dokonca na niečom ešte omnoho vyššie... :angry: preto som chcela vedieť, kde to tá babenka kúpila. lebo tá Belina je fakt pekný kočárik ale 85 zaň nedám!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby! a ake velke tie kociky kupujete? teda ja mam 3 rocnu babu a doteraz mala len taku bugynku malu. A chce hlboky kociarik, len neviem, ci kupit taky stredne velky alebo z najvacsich, aby jej vydrzal dlhsie. len ci ho zase bude vladat tlacit. neviem... tiez mam dilemu kupovat takto z netu. ale byvam v malom meste a tu je slaby vyber a vsetko drahe. aj aj v draciku ked som bola v BB tak tam nic moc nebolo co si pamatam...
1. dec 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nety aky si nakoniec kupila, ak sa mozem opytat? teda mna by zaujimalo aky vysoky kupit pre 3 rocne dievca / ma uz vyse metra/. neviem, ci az tych, co maju vyse 80 cm, ci to zas nebude take velke, ze ho ani nepotlaci do kopca. kedze zijeme v kopcoch :slight_smile:
1. dec 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. jan 2011 o 15:42 • concord001
pomoooc! Chcem kúpiť malej kočík...aký máte doma vy ? mám kúpiť nový,alebo bude stačiť aj použitý ?
6. feb 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ahoj malá má 2 golfky a v létě ji babi kupuje tento hluboký,stojí asi 350,- a podle mě stačí http://www.modrykonik.cz/fotoblog/benjik/album/darky-hracky-do-budoucna/6073209/ My ji pak ještě možná pořídíme i tento, http://www.modrykonik.cz/fotoblog/benjik/album/darky-hracky-do-budoucna/5724762/
10. feb 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik dík za tip,krásne kočíky :dizzy_face:
11. feb 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 Není zač, já původně chtěla tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38757821&tab=6 ,ale pak jsem uviděl ten retro a byla jsem ztracená :dizzy_face:
11. feb 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik aj ten je krásny :slight_smile: a celkom sa mi páčia tie kočíky,čo si navyberala a tuším viac ako tie moderné klasické...ja chcem taký kočíííík ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. feb 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ani3012 no vždyt to je ten,co mám v albumu! Je nádherný,dá se sehnat i v jiné barvě a ve 2 velikostech.
11. feb 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik vidíš ? ani som si to neuvedomila...som pozerala ten ružový čo si sem hodila link a pamätám si ten prútený aletento biely nie :grinning:
11. feb 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik tak sme nakoniec kúpili úplne obyčaný kočík z dráčika za 11 eur...že to bude na istý čas stačiť a uvidíme,či sa bude chcieť hrávať s kočíkami a bábikami (lebo ja som nehrávala ) a by sa jej kúpil potom aj na parádu-ako máš ty v albume :wink:
15. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 naše si právě dost s panenkama hraje. Když mě se u těch obyčejných,co se dají sehnat tady vůbec nelíbil potah a tady za malý dáš min 500,-,tak si radši připlatím,no,jen aby se mi líbíil :grinning:
15. feb 2011 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik hehe poťach...my ho máme už načatý :grinning: ..sadla si do neho potvorka malá :rolling_eyes: :grinning:
15. feb 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 šikulka :grinning: no já počítám,že u nás se budou vozit i kočky:slight_smile:
15. feb 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik to je milé :dizzy_face:
15. feb 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 kočkám to tak nepříjde:slight_smile: Minule se snažila dát i psa do golfáčků, no nepovedlo se,pes má 12 kilo,tak s ním nehla :sweat_smile:
15. feb 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@benjik to musela byť zábava! ja milujem takéto detské rozumčeky :grinning:
15. feb 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik a kočky nech si zvykajú-život je pes :grinning:
15. feb 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ozivujem temu. Poradite nejaky dobry kocik pre 4 rocnu slecnu? Musi, ale vydrat aj napor mladsich :slight_smile: Mate skusenosti s bayer chik, knorrtoys? Dakujem za rady :slight_smile:
18. aug 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anda123 Ahoj, my máme bayer chic Bellinu a spokojenost. Má hlubokou korbu i sporťák, dá se snadno přendat. Hezky se s ním jezdí, má i výškově nastavitelné madlo.Může se k němu dokoupit i taška na kočár, někdy bývá v akci spolu s kočárkem, a autosedačka. Dokonce myslím i pláštěka. Máme kombinaci šedé a fialkové , vypadá opravdu jako zmenšenina opravdového.
20. aug 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok