Kočík pre bábiku. Poraďte!

mucilienka
13. aug 2008

Ahojte maminky,

blizi sa nam sviatok a tak by sme chceli dcerku potesit - kocikom pre babiku. Mame sice doma tri, no dva su uz v stave sucom na vyhodenie. Preto by sme chceli zainvestovat a kupit jej poriadny kociarik, ktory jej vydrzi minimalne 3 roky a nie len jednu sezonu. Budem rada, ak mi poradite a date nejake typy 🙂
Dakujem!

nety
17. mar 2010

Oživuji starou diskuzi se stejným dotazem.Sháním vysoký,pevný houpací kočárek.Měl by mít i koš a nánožník.Koukala jsem i na polskou firmu Wakart,ale vyhledavač mi žádné zboží nenašel☹.Nevíte někdo??

lenkavano
17. mar 2010

http://kocarky-pro-panenky.heureka.cz/

nety zkus kouknout sem 😉

kamilecka
12. jún 2010

Ahojte

kupovala z vas niektora bayer chic smarty? CHceme ho dcerke kupit na prvy rocik,tak chcem vediet ci sa oplati,ci je ok 🙂

dada01
5. okt 2010

@sini prosím ťa a kde si kúpila tú Bellinu? myslím v akom meste a v ktorom obchode 🙂 lebo aj mne sa veľmi páči ale tá cena na internete je dosť prehnaná :( vďaka za odpoveď

janinka..
14. okt 2010

@dada01 tu maju belinu
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6319392&tab=9
ale dat tolko penazi do detskeho kocara... 😝

dada01
14. okt 2010

@janinka.. vďaka janinka 🙂 tam som to našla aj ja ale tá cena je tam až privysoká ☹ ale jedna babenka tu spomínala, že kúpila v Rakúsku za 50 eur a to by sa ešte dalo 😉

janinka..
14. okt 2010

mam do Rakuska trochu daleko 😖
tiez teraz riesim kocarik pre dceru a ide ma porazit z tych cien 😖
V kamennych obchodoch nic a kup kocar za 60€ len tak podla fotky.
Som z toho znechutena. 😠

dada01
17. okt 2010

veď to! 😒 tie ceny sú prehnané a najmä, keď viem, že to tým deťom tak dlho nevydrží...nám by sa aj do Rakúska oplatilo ale keď som tam raz bola v hračkárstve, tak tam mali také ceny ako u nás, dokonca na niečom ešte omnoho vyššie... 😠 preto som chcela vedieť, kde to tá babenka kúpila. lebo tá Belina je fakt pekný kočárik ale 85 zaň nedám!!! 😝

lindulak
1. dec 2010

ahojte baby! a ake velke tie kociky kupujete? teda ja mam 3 rocnu babu a doteraz mala len taku bugynku malu. A chce hlboky kociarik, len neviem, ci kupit taky stredne velky alebo z najvacsich, aby jej vydrzal dlhsie. len ci ho zase bude vladat tlacit. neviem... tiez mam dilemu kupovat takto z netu. ale byvam v malom meste a tu je slaby vyber a vsetko drahe. aj aj v draciku ked som bola v BB tak tam nic moc nebolo co si pamatam...

lindulak
1. dec 2010

@nety aky si nakoniec kupila, ak sa mozem opytat? teda mna by zaujimalo aky vysoky kupit pre 3 rocne dievca / ma uz vyse metra/. neviem, ci az tych, co maju vyse 80 cm, ci to zas nebude take velke, ze ho ani nepotlaci do kopca. kedze zijeme v kopcoch 🙂

concord001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
6. feb 2011

pomoooc! Chcem kúpiť malej kočík...aký máte doma vy ? mám kúpiť nový,alebo bude stačiť aj použitý ?

benjik
10. feb 2011

@ani3012 ahoj malá má 2 golfky a v létě ji babi kupuje tento hluboký,stojí asi 350,- a podle mě stačí https://www.modrykonik.cz/fotoblog/benjik/album... My ji pak ještě možná pořídíme i tento, https://www.modrykonik.cz/fotoblog/benjik/album...

ani3012
11. feb 2011

@benjik dík za tip,krásne kočíky 😵

benjik
11. feb 2011

@ani3012 Není zač, já původně chtěla tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38757821&tab=6 ,ale pak jsem uviděl ten retro a byla jsem ztracená 😵

ani3012
11. feb 2011

@benjik aj ten je krásny 🙂 a celkom sa mi páčia tie kočíky,čo si navyberala a tuším viac ako tie moderné klasické...ja chcem taký kočíííík ! 😵 😵 😵 😵

benjik
11. feb 2011

@ani3012 no vždyt to je ten,co mám v albumu! Je nádherný,dá se sehnat i v jiné barvě a ve 2 velikostech.

ani3012
11. feb 2011

@benjik vidíš ? ani som si to neuvedomila...som pozerala ten ružový čo si sem hodila link a pamätám si ten prútený aletento biely nie 😀

ani3012
15. feb 2011

@benjik tak sme nakoniec kúpili úplne obyčaný kočík z dráčika za 11 eur...že to bude na istý čas stačiť a uvidíme,či sa bude chcieť hrávať s kočíkami a bábikami (lebo ja som nehrávala ) a by sa jej kúpil potom aj na parádu-ako máš ty v albume 😉

benjik
15. feb 2011

@ani3012 naše si právě dost s panenkama hraje. Když mě se u těch obyčejných,co se dají sehnat tady vůbec nelíbil potah a tady za malý dáš min 500,-,tak si radši připlatím,no,jen aby se mi líbíil 😀

ani3012
15. feb 2011

@benjik hehe poťach...my ho máme už načatý 😀 ..sadla si do neho potvorka malá 🙄 😀

benjik
15. feb 2011

@ani3012 šikulka 😀 no já počítám,že u nás se budou vozit i kočky🙂

ani3012
15. feb 2011

@benjik to je milé 😵

benjik
15. feb 2011

@ani3012 kočkám to tak nepříjde🙂 Minule se snažila dát i psa do golfáčků, no nepovedlo se,pes má 12 kilo,tak s ním nehla 😅

ani3012
15. feb 2011

@benjik to musela byť zábava! ja milujem takéto detské rozumčeky 😀

ani3012
15. feb 2011

@benjik a kočky nech si zvykajú-život je pes 😀

benjik
15. feb 2011

@ani3012 😀

anda123
18. aug 2011

Ahojte, ozivujem temu. Poradite nejaky dobry kocik pre 4 rocnu slecnu? Musi, ale vydrat aj napor mladsich 🙂 Mate skusenosti s bayer chik, knorrtoys? Dakujem za rady 🙂

mahulka75
20. aug 2011

@anda123 Ahoj, my máme bayer chic Bellinu a spokojenost. Má hlubokou korbu i sporťák, dá se snadno přendat. Hezky se s ním jezdí, má i výškově nastavitelné madlo.Může se k němu dokoupit i taška na kočár, někdy bývá v akci spolu s kočárkem, a autosedačka. Dokonce myslím i pláštěka. Máme kombinaci šedé a fialkové , vypadá opravdu jako zmenšenina opravdového.