Kočík pre bábiku. Poraďte!

mucilienka
13. aug 2008

Ahojte maminky,

blizi sa nam sviatok a tak by sme chceli dcerku potesit - kocikom pre babiku. Mame sice doma tri, no dva su uz v stave sucom na vyhodenie. Preto by sme chceli zainvestovat a kupit jej poriadny kociarik, ktory jej vydrzi minimalne 3 roky a nie len jednu sezonu. Budem rada, ak mi poradite a date nejake typy 🙂
Dakujem!

pistialko
29. dec 2014

@michelle1984 u nás to asi bude podobne, uvidíme na jar, keď ho vytiahneme von ale nevidím to ružovo a tiež kúpime nový, a koľko rokov má vaša dcérka?

michelle1984
30. dec 2014

@pistialko 2,5 roka :D takže jak vaša 🙂

lubinkas
17. feb 2015

ahojte maminy, prosim vas, zvazujem kupu kociku bayer chic emotion pre dcerku, ktora ma sice uz cez 3 roky ale ma len 90 cm. neviete mi povedat, ci jej kocik nebude privelky? dakujem pekne

ixi
17. feb 2015

@zuzkanka117 dobry prosim vas kde ste kupili ten kociarik dakujem

zuzkanka117
18. feb 2015

@ixi Už sa kúpiť nedá, jedine niekde cez bazár aj keď na SK asi ani nie v tejto farbe, musíte skúšať amazon alebô ebay 😔

slnieckovo1sk
18. feb 2015

@lubinkas Dobry vecer, kočiarik ma výškovo nastaviteľnú rukoväť a pre 90 cm vysoké dieťa veľký nie je.

lubinkas
18. feb 2015

@slnieckovo1sk dakujem za odpoved. Uz je objednany tam zistime nazivo🙂. ja som sa hlavne bala aby nebola pre nu privysoko hlbokavanicka tak verim ze nebude. Nech aj dnu vidi;)

chloe21
16. nov 2015

@lubinkas ahoj, mozem sa spytat ako ste nakoniec spokojni s kocikom, ci nebol moc velky pre dcerku? Akurat vyberam nejaky pre dceru na Vianoce, tiez ma 91cm a bojim sa aby jej nebol prilis velky a tazko ovladatelny. Dakujem za odpoved 🙂

lubinkas
16. nov 2015

@chloe21 Ahoj. S kocikom sme maximalne spokojni. Ked ho dcerka dostala mala rukovat njanizsie a postupne zdvihame vyssie🙂. Ovlada sa lahko a nemala s nim problem manevrovat aj ked bola nizsia. Vyhra sa s nim dodnes, takze sa mna urcite ano🙂)).

chloe21
17. nov 2015

@lubinkas ďakujem veľmi pekne 😵

wewericka949
17. nov 2015
Používateľ wewericka949 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od wewericka949.

My máme bodkovanú trojkombináciu :D :D :D http://www.rajhraciek.sk/set-icoo-kocik-autosedacka-bodka-p96837

miska333
27. nov 2015

@wewericka949 aky je ten kociarik ? ja pozeram na vianoce a neviem pre ktory sa mam rozhodnut. je vysoky a pevny?

uzu17
14. dec 2015

@wewericka949 Ahoj. Ja sa tiez rozhodujem pre tento kocik. Len som ho nevidela nazivo. Tiez by ma zaujimalo, ci je pevny a ci nevyzera, ze sa hned rozsype. Dakujem.

bercika
19. dec 2015

ahojte zhanam kociarik pre babiky pre dcera ma 5 rokov a vysku cca 110cm poradte neaky my sme chceli tento https://mkskimg1-asmirasro.netdna-ssl.com/fMKSb... ale to jej bude asi maly uz som zufala

macka012345
16. jan 2016

@katkami a su predne kolesa otocne

macka012345
29. jan 2016

@katkami ahoj chcem sa ta opytat co mam dat aku dopravu ked to chcem pri prevzati zaplatit ci t ide iba prevodom diky za odpoved

marion
3. mar 2016

Maminky prosim nemate doma niektora tento X lander...aj inu farbu..dakujem 🙂 🙂 🙂

mirkalas
10. apr 2016

Nemate prosim niekto tento kocik. Chcela by som nejake recenzie a real foto

andreys06
25. apr 2016

Ahojte, prosim vas nema niekto nahodou tento kociarik? Junama Mini http://www.junama.cz/pro-panenky/junama-mini-01... alebo Laret Mini http://babygold.in.ua/kolyaska-tako-doc-laret-m...

Chcela by som pre dcerku na 3 roky, ale nenasla som ziadne recenzie. ☹

mirkalas
25. apr 2016

@andreys06 ahoj. Ja som ho tiez chcela pre dceru, ma tri roky. Ale zda sa mi byt malicky. Maju ho na predajni v skalici a mala si ho vyskusala, ale ja by som jej chcela radsej uz vacsi. Sice sa da nastavit rucka, ale aj tak je dost maly .dali sme rucku na najvyssiu polohu a mala ho tak akurat Tak nakoniec kupila vacsi, taky retro

mirkalas
25. apr 2016

@andreys06 kociarik je v skutocnost naozaj krasny, prepracovany do detailov, ale vravim, mne sa zda byt malicky, chcela som aby malej vydrzal uz aspon do tych 6 rokov, ale ked si ho vyskusala moja starsia dcera, ktora ma 5,5 tak uz bola k nemu taka zhrbena. Ale inak fakt je kvalitny a nadherny, ak by bola dcera drobnejsia, tak by som jej ho zobrala

andreys06
1. máj 2016

@mirkalas vdaka za odpoved. Tiez sa toho bojim aby jej neskor nebol maly. A kde si nakoniec kupovala ty a aky ak smiem vediet? Foto potesi. 😉

mirkalas
2. máj 2016
mirkalas
2. máj 2016

@andreys06 chcela som tento, ale tiez ma rucku len 66 cm a neda sa nastavit.

adria18
11. máj 2016

Poradte oplati sa kupovat kocik pre rocne dievcatko? Tak aby sme ho vyuzili aj dlhsie. Je ich vela na vyber....tak poradte aky je vhodny?

andreys06
12. máj 2016

@mirkalas je krasny aj ten by sa nam lubil. Ste s nim spokojni? ☺

mirkalas
12. máj 2016

@andreys06 ano je super,, mala bez neho neurobi ani krok. Vsade ho musime tahat zo sebou, da sa velmi lahko/ zlozit aj do auta a aj starsia sest rocna dcera sa a nim hra a je nadsena

martynnka
8. aug 2016

http://www.kociky.sk/tovar/britax-b-agile-detsk...

co hovorite na tento kocik? Britax B-Agile, ale pre babiky 🙂 neviem rozoznat, ci je to predne koliesko otacave...

aniko82
21. sep 2016

ahojte, poradte mi prosím - dcérka má 4 rocky, hladam pre nu kocík, len sa neviem rozhodnut, ci stacia tie 70cm alebo uz radsej tie velke kočíky s cca 80cm výskou...aké máte vy? dakujem za rady🙂

petronela93
Odpoveď bola odstránená
Zobraz