Kočík pre bábiku. Poraďte!

mucilienka
13. aug 2008

Ahojte maminky,

blizi sa nam sviatok a tak by sme chceli dcerku potesit - kocikom pre babiku. Mame sice doma tri, no dva su uz v stave sucom na vyhodenie. Preto by sme chceli zainvestovat a kupit jej poriadny kociarik, ktory jej vydrzi minimalne 3 roky a nie len jednu sezonu. Budem rada, ak mi poradite a date nejake typy 🙂
Dakujem!

ikula2
21. nov 2013

@lola77 tiez som ho kupovala na mimiamama.sk, jedine co som nebola nadsena teda skor prekvapena, je velkost vanicky, je taka malinka, som cakala ociarisko :D, fakt je malinky, ale zasa je to moj pohlad, ked ho dostane Bianka na Vianoce pri nej bude isto velky :D. Urcite sa donho nezmesi hociaka baba, skor take co sa daju ohnut. Nuz a este treba vymysliet nejaku perinku lebo vanicka je hola.

ikula2
21. nov 2013

@lola77 aha pozeram, ze mame rovnako stare princezny 🙂

lola77
21. nov 2013

@ikula2 fakt hola vanicka? A aku babiku planujes kupit? ;)

ikula2
21. nov 2013

@lola77 ano to si nevedela? Je to iba taka plastova nadoba :D, tiez rozmyslam co dokupit, len ci sa to zmesti. Babiku mame kupenu chou chou 42cm, to by malo akurat pasovat.

lola77
21. nov 2013

@ikula2 ani som si nevšimla tú vaničku, ale niečo vymyslím 🙂

kikimon
6. dec 2013

@ikula2
@lola77 baby prosim poradte mi, kupit Quinny pre trojrocnu?

lola77
6. dec 2013

@kikimon ja ti neviem poradit lebo kocik rozbalime len na Vianoce, ale uvadza sa ze je od 3 rokov, tak si myslim, ze tym nic nepokazite ;)

kikimon
6. dec 2013

@lola77 dakujem, neviem sa rozhodnut ci zobrat ten, alebo sa este obzerat po inom.. 😅

lola77
7. dec 2013

@kikimon quinny je fakt pekny a co som citala recenzie a skusenosti mamiciek, tak ho odporucali aj starsim detickam a aj mladsim ;)

ikula2
7. dec 2013

@kikimon nuz aj my ho rozbalim az na vianoce, ale odporucali ho aj vacsim detickam, mne osobne teda pride malinky ale za to spratny a nezaberie vela miesta, ak nechces viac investovat tak by som do ineho nesla 🙂)

samada
4. jan 2014

tak aj my sme kúpili malej na vianoce ten quinny, no vyzerá krásne, moderne, už sa teším, ke´d budeme s ním chodiť von, ale príde mi taký holý, nič extra, obyčajný tenký plast a aj tá látka je tenká, krčivá, vymysleli ste niekto niečo do tej vaničky?

e_z
4. mar 2014

Ahojte kočky, aký kočík ste kúpili pre dcérku. Napíšte ako ste s ním spokojné, alebo aj nespokojné do našej encyklopédie Wiki Modrý koník.

Vo Wiki to máme všetko na jednom mieste a nemusíme tráviť pred nákupom veľa času listovnaím v diskusiách. Dik moc.

Miesto na pridanie skúsenosti je dole pod článkom: https://www.modrykonik.sk/kocik-pre-babiky/
@petula8
@lydka22
@zuzkanik
@anett98
@ikula2
@lola77
@kikimon
@samada

lydka22
4. mar 2014

@e_z Napisala som na Wiki svoju skusenost, no zaujimalo by ma, kde ju tam potom najdem, ako aj hodnotenia a skusenosti inych mamiciek... Nejako sa tam neviem zorientovat... Dakujem

e_z
5. mar 2014

Ahoj, dik za skúsenosť, už je aj vonku. Každá skúsenosť sa zobrazí pod článkom, keď prejde schválením. Čo znamená, že sa na to pozriem, skontrolujem, či tam niekto nenapísal niečo iné ako skúsenosť (aby boli pod článkom len naozaj skúsenosti), upravím príp. gramatiku alebo doplním diakritiku, príp. rozdelím do odstavcov, aby bola lepšie čitateľná. Potom ju nájdeš dole pod článkom.

Skúsenosti ostatných mamín nájdeš vždy pod článkom. Niektoré články nemajú ešte skúsenosti, niekde je ich veľa a niekde len zopár.

Všetky skúsenosti nájdeš aj tu: https://www.modrykonik.sk/wiki/experiences/ (dostaneš sa tam, ak si vo Wiki a vľavo v menu úplne dole klikneš na Vaše skúsenosti alebo z modrykonik.sk, nalistuješ trochu nižšie a tam klikneš na Vaše skúsenosti)
@lydka22

nataliaslivkova
14. júl 2014

maminky prosim poradte kocarik pre babiky nie sportovyx ale klasika vanicka pre dievcatko vek v sobotu 5 rokov ale vyzera na 7 výsku ma cca 120 cm .....potrebujem surne zajtra objednat aby do piatku prisiel ☹
nestíííham tak do cca 45 e

nataliaslivkova
14. júl 2014

@luciakl
ahoj mohla by som ta poprosit myslis ze by bol vhodny aj pre 5 rocne dievcatko? ale vyzera mala na 6-7 výsku ma 120 cm

v sobotu ma narodeniny 5 rokov a strasne tuzi po kocariku co ma vanicku mame sportove casti ( pri nich je už skrcena su jej male ) ...ale neviem sa rozhodnut kvoli vyske ruciek ...dakujem

luciakl
21. júl 2014

@nataliaslivkova ahoj bola som mimo tak teraz píšem....no moja ma 4 roky a má 104cm a je to uplne v pohode ale asi tvojej to bude ltt tak teraz neviem najlepšie by bolo keby si to mohla niekde odskušať... 😉

marion
24. sep 2014

Kocky ak by ste mali zaujem predavame quinny smoby, malo hrany vajicko este v krabici.. 🙂 cena 55eur

dufa
26. sep 2014

@kikuska131 Ahoj, mozem sa spytat, kupili ste potom ten modry kocik pre babiky, co ste nevedeli zohnat ? 🙂 Lebo tiez po takom poskulujem a mamam ma odradza, ci je dost pevny a dobry. ☹ Vdaka

bobika492009
2. okt 2014

Ahojte, prosím vas nema niekto kočik z tesca , taku trojkolku. Teraz je za cca 18 eur .. Uvádza sa že je od troch rokov, ale potrebovala by som vedieť výšku .. Vdaka 🙂

lucikaa
27. nov 2014

@zuzkanja117 nadherny je,da sa niekde kupit?dakujem.

lucikaa
27. nov 2014
zuzkanka117
27. nov 2014

@lucikaa v tejto farebnej kombinácii nie, jedine niekde cez ebay vystihnúť, ani neviem, koľko je týchto kočíkov na SK, ale skúsila by som ten ebay.
Aha, našla som a vyvolávacia cena je viac než úžasná 😵 http://www.ebay.com/itm/Mamas-And-Papas-Dolls-P...

lucikaa
28. nov 2014

@zuzkanka117 ahoj, dakujem za info. Pozerala som ten na ebay, ale neposielaju na SVK. a tiez je asi uz dost pouzivany, kedze farby su vyblednute, nejaka skvrna je na nom. A mala ho este pouziva?Ako ste s nim spokojne?vydrzal?

zuzkanka117
29. nov 2014

@lucikaa absolútne nemusí byť dôsť použivaný, farby máme aj my také a nie je použivaný intenzivne, po štyroch rokoch vyzerá rovnako, inak vydržal

martina05
5. dec 2014

@mucilienka aky je kocik silver cross pre babiky a kde ste ho prosim vtedy zohnala???

nenabaja
9. dec 2014

My ideme kupit tento jednej slecne http://www.predeti.sk/produkt/kocik-golfovy-pre... Nie je sice extra drahy, ale z tohto obchodiku som este nekupila zle, tak verim ze bude spokojnost.

michelle1984
25. dec 2014

Ahojte vospolok, som hladala radu a nasla som tuto temu. Dcerke som kupila kocik a dala vcera na vianoce ale pride mi hrozne velky. Taky ten typ ze kombinacia hlboky sportovy. Coraz viac lutujem kupu, neviem ci ho mala vyuzije. Bolo tam ze od troch rokov ale mne pride jak pre 6 rocnu. Bol drahy a viem ze ak ho predam hrozne prerobim. Mam pockat? Ze ked dorastie ba neho? A zatial jej kupit iny? Alebo predsalen predat a kupit iny? Ale jej ho necham a uvidim? Som z toho nestastna a manzel ma krytyzuje ze je velky jak pre normalne babo nie babiku.

pistialko
29. dec 2014

@michelle1984 ahoj ja som na tom podobne, dcérka má 2,5 roka a dostala hlboký kočík, ktorý má výšku skoro 90 cm a je jej dosť veľký takže neviem kedy k nemu dorastie ale je to darček od starkých takže predávať ho nebudem, a nevie ho poriadne ani otáčať aj by sa s ním chcela hrať, tak som tiež z toho trošku nešťastná.

michelle1984
29. dec 2014

@pistialko my to nakoniec porišli tak že sme ho odložili k našim bo majú veľkú pivnicu a počkáme až malá dorastie a kúpime jej dodatočne malý golfáč. tamten hlboký sme boli raz vyvenčiť po vianociach ked ešte nebol sneh a nevedela ho ovládať, ani otáčať, proste vôbec manipulovať ☹ ☹ ☹