Kočík pre bábiku. Poraďte!

mucilienka
13. aug 2008

Ahojte maminky,

blizi sa nam sviatok a tak by sme chceli dcerku potesit - kocikom pre babiku. Mame sice doma tri, no dva su uz v stave sucom na vyhodenie. Preto by sme chceli zainvestovat a kupit jej poriadny kociarik, ktory jej vydrzi minimalne 3 roky a nie len jednu sezonu. Budem rada, ak mi poradite a date nejake typy 🙂
Dakujem!

kucina1
14. júl 2013

Ahoj myslim ze je to to iste a do nakupneho kosika sa asi nevtrepe.este ti ho nafotim aj odmeriam az v stredu bo nie sme doma. Ja som mala golfac a kociarik zlozeny som navliekla cez madlo ako som nosila firstbike

petula8
14. júl 2013

dobrý výber kočíkov hlbokých aj športových je v dráčiku, ja som mojim dcéram tiež odtiaľ kúpila kočík 🙂

slnieckovo1sk
16. júl 2013

@lydka22 Dobrý deň,červený kočiarik je rakúska značka Haberkorn, nie je to Bayer Chic. Je však veľmi podobný kočiariku Bellina od Bayer Chic( Bellina má však aj hlbokú vaničku, tento sa predáva len ako športová verzia). Rozmery zloženého kočiarika sú šírka cca 45 cm a dĺžka cca 55 cm.

lydka22
16. júl 2013

@slnieckovo1sk Dakujem za odpoved 🙂

kucina1
17. júl 2013

@lydka22 parada ze ti napisali, lebo my dojdeme domov az nakoniec v sobotu tak nebudem to merat

lydka22
17. júl 2013

@kucina1 ano, aj ja som rada, ze mi napisali. Uz sme ten kocik objednali, velmi sa na nho tesim. Len sa bojim, ze mi nevojde do nakupneho kosa ako som chcela. Jedine ak nasikmo, ale to zistim az ked mi pride. Ale hlavne aby sa malej pacil 🙂

mata02102010
22. júl 2013

kočík pre trojročnú princeznú....poraďte mi, prosím, aby nebol za 100eur, ale zasa aby niečo vydržal.máme takú malú "erdeg" babu🙂))..aké máte skúsenosti????

siminika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikula2
24. sep 2013

@luciakl ahoj prosim ta chcem sa spytat kupovala si kociarik pre babiky quinny, pozeram ze malama teraz 3 roky a kupovali ste ho skor, vyuzila ho dcerka, nebol jej velmi velky? Chcem ho na vianoce a budeme mat 1,5roka. Dakujem

luciakl
24. sep 2013

@ikula2 zo začiatku jej bola dosť vysoka ručka tiež mala 1,5roka ked ho dostala ale už v 2 rokoch super a aspon jej dlhšie vydrži lebo aj 5 ročna kamoškina dcera sa prinom aspon nekrčí...

ikula2
24. sep 2013

@luciakl a mala je s nim spokojna? Ty mas tu bielu verziu? Ked ta poprosim zmerias mi tu vysku rukovate? Je pisana ze 70cm.

luciakl
24. sep 2013

@ikula2 ja mam čierno ružovy športový aj s vaničkou, výška je od zeme je 65cm ta stredova tyčka 70cm su tie uchyty po boku, ja som snim spokojná a aj moja dcerka stale preklada hlboky so športovým a hlavne nezaberá vela miesta a je lahčí v porovnaní z kovovymi kočikmi to je vyhoda ked sme von a samozrejme ho po chvyli trepem ja....

ikula2
24. sep 2013

@luciakl a je na tom sportaku aj strieska? Lebo niekde je zobrazeny so strieskou. Dakujem za rozmer 🙂. A nahodou nemas nejaku real foto ako vyzera?

ikula2
24. sep 2013

@luciakl pozeram ze si zo Zvolena nevies ci ho niekde poblizku nemaju, lebo dracik ani alltoys ho nedrzi

luciakl
24. sep 2013

@ikula2 športova časť nema striešku aja som objednavala z netu, pošlem ti realne foto....

luciakl
24. sep 2013
luciakl
24. sep 2013

@ikula2 k hlbokej časti je ešte aj poklop na zakrytie kočika len ho neviem najsť....

ikula2
24. sep 2013

@luciakl dakujem velmi krasne za foto zvazujem tu farbu ci neist do bieleho podvozku, velmi som ho chcela vidiet nazivo, ale tu naokolo nie je ziadne hrackarstvo, ved to vies, ako v BA je uplne vsetko 😖

ikula2
20. okt 2013

@luciakl Lucka prosim ta este sa chcem spytat na quinny ci sa daju zaaretovat predne kolieska ...

luciakl
21. okt 2013

@ikula2 nie nedaju sa zaaretovať....

sisassss
22. okt 2013

mne sa pači tento peg perego http://www.detskevozidla.sk/detail.php?zbozi=43... ho náhodou niekto

ikula2
27. okt 2013

@sisassss tiez som ho obzerala 🙂

kikuska131
6. nov 2013

kočky a nemáte náhodou niektorá tento kočik?? sa mi veľmi páči, len na SK je len v jednom obchode a v Poľsku sú a oveľa lacnejšie len neviem ako sa odtiaľ objednáva.... Ďakujem

zuzkanik
6. nov 2013

Nám včera dorazil z Čiech fialový kočík Boncare M4. Za cca 50 eur sme dostali dvojkombinaciu hlbokého a športového kočíka. S otočnými kolieskami. Pevný. Je super. Naša dcérka ho uvidí 19. novembra. Som zvedavá na jej reakciu.

ivuska1807
8. nov 2013

@sisassss mne sa tiež veľmi páči. nekúpili ste ho?

lola77
20. nov 2013

@ikula2 Ahoj, objednávala si nakoniec Quinny?

anett98
20. nov 2013

@kikuska131 ja som ho kúpila dcérke na vianoce...už je doma a je krásny 🙂

kikuska131
20. nov 2013

@anett98 dik za info... a odkiaľ si ho kúpila ak smiem vedieť? Konštrukcia je aká?? Je pevná alebo??

ikula2
21. nov 2013

@lola77 ano 🙂)) uz nam prisiel, som sa dlho rozhodovala a dala som na recenzie a znacku smoby 🙂, lebo uz od nich mame aj domcek a som s nim spokojna

lola77
21. nov 2013

@ikula2 aj ja som kočík včera objednala, tak som zvedavá či sa mu malá pod stromčekom poteší 🙂