Kočík pre bábiku. Poraďte!

mucilienka
13. aug 2008

Ahojte maminky,

blizi sa nam sviatok a tak by sme chceli dcerku potesit - kocikom pre babiku. Mame sice doma tri, no dva su uz v stave sucom na vyhodenie. Preto by sme chceli zainvestovat a kupit jej poriadny kociarik, ktory jej vydrzi minimalne 3 roky a nie len jednu sezonu. Budem rada, ak mi poradite a date nejake typy 🙂
Dakujem!

milkaf
13. mar 2012

@katkami
Dobrý večer Katka, ja som chcela objednať dcérke kočík, už som skoro zaplatila 85 eur cez internet... Nechala som si Vami poradiť, čo tu píšete, veľmi mi pomohla táto diskusia 🙂 Objednala som si aj ja z Nemecka (stránku, ktorú ste odporúčili). Prosím Vás za ako dlho Vám asi prišiel kočík? Napísané bolo 1-2týždne. Bojím sa aby to nebolo dlhšie, pretože bude mať dcérka 3 roky o 2 týždne 🙂 Dúfam, že to všetko dobre dopadne 🙂 Milka

katkami
14. mar 2012

dobrý deň Milka 🙂,
nebojte sa kočiarik určite príde. Tá stránka je seriózna. Mne prišiel za 2,5 týždňa tuším.

vladka8185
11. júl 2012

@ikke
pripajam sa k markeete,najldolezitejsia je hlavne nastavitelna rukovat a samozrejme aj vyska tej rukovate...ja som teraz kupila mojej kociarik tako....je fantasticky.....a hlavne je velky rukovat sa mu da nastavit cca do nejakych 75 cm....lebo ako som hladala nejaky vhodny pre moju 3r.dcerku tak vsetko je take male max do 3 rokov..
takze ak mozem odporucit,tak prihliadajte na vysku kociarika..:}.

matavranka
7. sep 2012

Ahojte Baby, moja mala bude mat za mesia 2 roky a ja by som jej chcela kupit hlboky kocik - viete poradit? moc dakujem

triminka
22. sep 2012

@rendiz @gerlinda ahojte maminky. chcem sa spytat, ako ste spokojne s kocikom,co dostali vase dcerky pod stromcek-bayer chic 2000-emotion . zvazujem jeho kupu k 3.narodeninam tak ma zaujima, ci je dost stabilny, ci nie je labilna konstrukcia a ci by ste znova kupovali 2kombinaciu. ci nestaci len sportova cast. lebo vlastne ta, co sa nepouziva,musi byt niekde uskladnena,tak aby nebola detska zapratana kocikom 😎
dakujem za kazdy postreh z vasej skusenosti 😉

kucina1
23. sep 2012

@triminka ahoj no mne to len zavadzia kedze to musi byt niekde schovane a kazdu chvilu to len preklikavam dokola, raz sportotu raz hlboku, inak je to vyborny kocik, ale na sportovej nam vobec nechce drzat strieska proti slniecku, takze nam stale pada a teda je sklopena, ale v sportovej ktora je na kociku sedi babika a hlboku mame na zemi a v tej spia akoze ostatne babiky v koliske alebo take daco 😉

kucina1
23. sep 2012

@triminka inak my mame belinu 🙂 v zasade je to to iste, vid strana 3

triminka
23. sep 2012

@kucina1 dakujem za odpoved. potvrdila si mi moje obavy,ze vzdy bude jeden kus zavadzat 😀 ano,hlboka cast sa da pouzit aj ako "postielka" pre babiky,no tu uz mame,tak neviem.... stale si vravim,ze staci sportovy len,ale cosi vnutri ma hloda,ze mam kupit dvojkombinaciu 😅 zeby sa vo mne ozyvalo dieta? 😀

kucina1
24. sep 2012

@triminka do hlbokeho sa zmesti viac rarohov bo von si mala vlaci aj dve babiky a mali si tam prihodi daco svoje. sportovu cast ale nosime castejsie lebo ju vie nadvihnut uz na chodnik a lepsie sa zmesti do kufra.kocar som jej vybrala uz ked bola v bruchu a trha sa nam kosik bo ked tam nalozia deti kyble do piesku tak necakaju na mna a rvu to odtial necitlivo

triminka
24. sep 2012

@kucina1 hej,to je pravda,ze do hlbokeho asi das viac "potrebnych" veci 🙂 moja aj teraz v buginke vozi 3 babiky, vsetkych konikov a potom chudak bugina 😀 no a uz trhanie kosika patri k beznemu opotrebovaniu 😉 s tym sa musi ratat

liviadanova
24. sep 2012

@milkaf Ahoj, prišiel ti kočiarik v poriadku? Aká bola cena? Vďaka 🙂

milkaf
25. sep 2012

@liviadanova Ahoj, myslím, že je to seriózna stránka. My sme tú objednávku nakoniec zrušili, báli sme sa že nestihne prísť do Nelkynej oslavy. Veľmi sa naň tešila, každý deň o ňom vyprávala aspoň 100x -🙂 Nakoniec sme objednali cez mimibazar, bol drahý asi okolo 80 eur nás to vyšlo. Viac sa to oplatí takto objednať.
Ale čo sa kočíku týka už by som ho nekupovala. Je krásny ale ťažko sa malej kočíkuje. Neposlúchajú ju kolieska. Oveľa radšej má hlboký Baby Anabell alebo klasickú bugínu Chico. Takže najnovší kočík a tam nám stojí. ☹
Neviem či Vám to pomohlo 🙂

liviadanova
25. sep 2012

@milkaf Ahoj, veľmi si mi pomohla, ďakujem 🙂 Keď som našla túto diskusiu úplne som na naň "namotala" aj tú cenu by som prežila len ak je ozaj taký ťažký a ťažko sa to ho potom nechceme ani my. Dcérka mala teraz 13 m. učí sa chodiť, pekne prejde popri stene, púšťa sa, ale určite by jej dopomohol aj pevný a stabilný kočík, len medzi takým širokým výberom ozaj neviem čo vybrať, nechcem aktívne chodítko, vieš mi poradiť? 🙂 Ďakujem a pekný deň!

mima300
8. okt 2012

@katkami prosim ta chcela by som si objednat z nemecka ten kocik ktory chvalis. Musim to dopredu zaplatit, alebo az mi to pride tak kurierovi ? Neviem totizto super nemecky, tak aby som zbytocne necakala kuriera 🙂 Dakujem ti velmi pekne.

katkami
8. okt 2012

@mima300 Treba to dopredu zaplatiť a príde to poštou. Trvá to asi tak 2-3 týždne.

mima300
9. okt 2012

@katkami dakujem 🙂

zucana
11. okt 2012

@luciakl ahojneviem ci si este aktivna,alebo mi viete poradit,dcerske sa najviac paci ten kocik quinny je kvalitny?bude jej dobry? v januari ma 3 roky.dakujem

luciakl
11. okt 2012

@zucana Ahoj, moja mala ma 2,5roka je jej dobrý, určite odporučam sme snim spokojný dobre sa ovlada vdaka otočným kolieskam vpredu, mame kneme aj hlboku vaničku nám sa pači.

zucana
11. okt 2012

@luciakl dakujem.rozmyslam,ci nie je zbytocne kupit aj tu autosedacku...ze ci nestaci ta 2-kombinacia....a myslis ze jej bude aj na tok? chcem to totiz na 3tie narodeniny.nemas nejaku fotku s malou ? 😅

luciakl
11. okt 2012

mam ho asi v albume vianoce odfotený pod stromčekom tak si pozri, mam len dvojkombinaciu to stačí podla mna....
@zucana

katrinka8
20. okt 2012

Caute baby, nasa mala uz pol roka rozprava, ze na Vianoce jej Jezisko donesie kocik a babiku. Uz ma tu odradil ten Bayer - tym, ze jedna cast bude vzdy dakde zavadziat odlozena, takze to u nas nehrozi 😀 Nasla som vsak tieto, ktore sa mi celkom pozdavaju, dam tu linky v poradi, ako sa mi pacia:
http://allegro.pl/wozek-dla-lalki-akcesoria-grz...
http://www.knorrtoys.sk/knorrtoys/eshop/16-1-Ko...
http://kociky-pre-babiky.heureka.sk/dimian-koci...
Dcerka bude mat na Vianoce 2,5 roka. Ale zase nechcem vyhodit za kocik 70€ - to sa mi zda uz dost, kedze este teda aj a babika by sa mala dostavit pod stromcek - a to tiez nie je lacna zalezitost... A to polske allegro je v pohode, mm tam nakupuje uz dlho a ziaden problem zatial nebol. Len neviem najst, co je to za znacku, ten prvy kociar, dake recenzie.

moma
7. jan 2013

@kucina1 mohla by som sa spytať, či kočíky bellina alebo emotion majú rúčku plastovú alebo je na nej taký penový obal?

kucina1
7. jan 2013

@moma je kovova a ma penovy obal ako na riadidkach bicykla. inak roztrhal sa nam cvocok na strieske ked sme davali prec nanoznik a mame tam dierku. a kocar je uz riadne vykyvany a pritom su deti s kocarom opatrne

moma
7. jan 2013

@kucina1 aha, takze asi nema velmi dlhu zivotnost, ze? A tá pena na rúčke sa nepotrhala a da sa nejako cistit?

kucina1
7. jan 2013

@moma dufam ze kocar vydrzi aj pre vnucatka ako vydrzal moj a deti sa s snim rady hrajuno nasa rucka je trochu dokusana a neumyvala som ju este

sini
21. jan 2013

Ja som ho kúpila v Rakúsku v hračkárstve za 40,- €. Máme ho síce už 2 alebo 3 roky /stále ako nový/, ale teraz som ho tam zasa videla za tých 40,- €.

sini
21. jan 2013

OPRAVA 😀, dávala som za neho okolo 50,- €, teraz bol za 40,-€. Kupovala som ho v Mistelbachu v nákupnej zóne v hračkárstve. Pred mesiacom bol v letáku Intersparu. Inak ak v Rakúsku pobeháte po obchodoch, tak istotne zoženiete a za priaznivú cenu. S kočíkom max. spokojnosť, máme ho už od januára 2009.

erika30390
7. mar 2013

ahojte, chcem sa spýtať, aký kočík pre ročné dievčatko?

beruska.zuzanka
18. mar 2013

Ahojte maminy, rozhodujem sa medzi týmito dvoma kočíkmi, malá bude mať v lete 3,5 roka, vtedy ho aj dostane

http://www.mall.sk/kociky-pre-babiky/smoby-komb...

http://www.smythstoys.com/dolls-buggies-furnitu...

lydka22
13. júl 2013

@kucina1 Ahoj, zapacil sa mi tento kociarik http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... Neviem ci je to Bellina od Bayer chic, ale vyzera velmi podobne... Pisala si, ze si takyto kociarik kupovala svojej rocnej dcerke... chcela by som sa opytat, ako sa ti vtedy osvedcil a do akych rozmerov sa da zlozit? Nikde som totiz nenasla rozmery zlozeneho kocika, ani foto ako vyzera v zlozenom stave... vojde sa mi zlozeny do nakupneho kosa v kociku? Planujem ho bravat so sebou vonku, tak by som ho chcela potom supnut dole do kosa, ked sa uz malej nebude chciet ho tlacit...