Kočík pre bábiku. Poraďte!

mucilienka
13. aug 2008

Ahojte maminky,

blizi sa nam sviatok a tak by sme chceli dcerku potesit - kocikom pre babiku. Mame sice doma tri, no dva su uz v stave sucom na vyhodenie. Preto by sme chceli zainvestovat a kupit jej poriadny kociarik, ktory jej vydrzi minimalne 3 roky a nie len jednu sezonu. Budem rada, ak mi poradite a date nejake typy 🙂
Dakujem!

sirinka
13. aug 2008

mucilienka fakt veris, ze u deti nieco vydrzi viac ako tri roky 😝

mucilienka
autor
13. aug 2008

sirinka, chcela by som 😀
jeden z tych kocikov, ktory je uz skoro nebohy je po mne - a to ho mala mala ako novy... lenze... asi ma viacej energie... 😅

barunka
13. aug 2008

muci, simi má jeden kočík už rok a pol a ešte drží pokope 😀 a to s ním nezaobchádza práve najlepšie.
Je to jeden z tých kočíkov pre bábiky chou-chou 😀

danu
13. aug 2008

dobra tema tiez planujeme kupit nejaky na vianoce tak budem aj ja rada za typy 😉
inak pri mojej dcere ratam ze jej kocik vydrzi max polroka 😅

mucilienka
autor
13. aug 2008

ahoj barunka,
dakujem pekne za typ, nemate ho v albume?

ja ked som luskala netom, celkom sa mi pozdaval ten typ LUX z tejto stranky:

http://www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=112

barunka
13. aug 2008

muci, my máme tento http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... sú to len golfky...

ale taký ako píšeš máme tiež, ten Simi moc nebaví, tak je zatiaľ odložený a čakáme kým vyrastie 🙂

mucilienka
autor
14. aug 2008

barunka, golfky mame aj my - ale uz napolovicu rozbite.. chcelo by to este nieco ine.. rada tlaci kamoskin kocik s malym.. tak preto pozeram volaco hlboke...
a svagrina mi slubila tu real baby-dol do vyzera ako prave dietatko, vraj prinesie z USA, tak nech ma mala prekvapko...

a co hovorite babulky na drevene kociky?

danu
14. aug 2008

mucilineka to vyzera dobre 😉

barunka
14. aug 2008

muci ten je perfektný, ten sa páčil aj Simi a vyzeral, že by vcelku dosť vydržal.. my sme ho pozerali nedávno v rakúsku... 😀

tamia
14. aug 2008

chicco je pekný,
mucilienka poslala link

ikke
21. okt 2008

natalien • 1d • Včera o 17:22
Ahojky všem,
Nellince by určitě udělal radost kočárek pro panenky 🙂 A tak nějak se začínám poohlížet dárku k vánocům, jenže tápu, netušila jsem, že jich je tolik, jako tříkolky, sportovní a kombinované verze, různě vysoké rukojeti, no prostě nevím...Máte nějaké zkušenosti s výběrem, nebo s kočárkem doma? Čím jste se řídili při jeho koupi.
V obchodě jsem viděla hezký od Zekiwy - cena kolem 14ti set, tříkolka s vložnou taškou, ale mě nezaujal, byl prostě takový "nahatý"... Ale Nelle se evidentě líbil, pže ztropila neskutečnou scénu, že ho chce... ostatně oni se ji líbí všechny kočárky 😅
Budu ráda za jakoukoliv radu a postřeh při nákupu 😉
Díky

markeeta • 1d • Včera o 22:43
nat, jestli je to pro panenky, tak je to uplne jedno, dite se v tom vozit nebude. Ja bych resila hlavne tu nastavitelnou rukojet, aby si to mohla uzivat, co nejdele.
Ceho vseho jsou ty kombinace?

danu • 1d • Včera o 22:50
tema tu uz je skus pozriet 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

prasiatko30 • Dnes o 16:56
nat - ja som nakoniec kupila ten najlacnejsi aky som nasla - taka mala buginka - a vyhoda - da sa skladat tak ze je z neho len taky maly "dazdnik" - tym padom ho mozem brat vonku ked chodime na prechadzky uplne bez problemov lebo ked sa dcera unavi tak len vyberiem prislusnu babiku, kocik zlozim a vlozim ho do velkeho kocika mame len lahku buginu - a ide sa. dcera je nadsena aj z takeho kocika a ja nemusim zakazdym rozmyslat co budem robit s kocikom ked dceru po 5min omrzi prechadzka aj s kocikom. 😉 mne sa to osvedcilo na uplnu spokojnost tak dcery ako aj mojej - ona si este aj tak neuvedomuje co a ake kociariky existuju a je len rada ztoho ze tlaci pred sebou buginu tak ako mama 😉

natalien
21. okt 2008

Ahojky, omlouvám se, ale stejné téma jsem nenašla... 😅

Ty kombinace jsou právě takové, že jsou s vložnou taškou a čtyřkolky, tříkolky, golfky s boudou i bez, no prostě je jich tolik...
A je fakt, že je určitě jedno, jaký kočárek pořídíme, radost bude stejně, že to ten učel splní 😀
Dnes jsem se byla podívat i v Polsku, mají tam spousty kočárků, velkých, malých, golfáčků atd. Mě jde i o stabilitu, aby si nevyrazila zoubky o rukojeť a viděla přes boudičku. Proto se mi líbil fakt pidi midi kočárek a za cenu 450,- Kč 🙂 Zatím jsme ho nekoupili, ale čím víc o tom přemýšlím, tak ho asi pojedem koupit. Přesně jak píše Prasiatko, když omrzí... Mě by asi mrzelo investovat hodně a aby ji přestal bavit. Tenhle je prý do dvou let, což mi vyhovuje a ta cena je naprosto skvělá. Sice nemá polohovací rukojeť, ale má sklápěcí boudičku, vaničku na pidi panenku a k dostání je i v celkem hezkých barvičkách. Jsou jednobarevné, ale fakt hezké a celkem stabilní. Až bude starší a bude mít víc rozumu, že jsou i kočárky jiné, tak pak zvážíme, jestli je vyšší investice nutná 😀

lenka1108
21. okt 2008

ahojte moja mala ma 5 kocarou dva na sk a 3 v zahranici.v zahranici su uz rozbite bo kazde dieta co knam doslo sa hralo hlavne s kocarmi.jeden mala 4 kolesovy ten padol za obet hned.3kolky su ocosi v lepsom stave.teraz sa vracame na sk tak som malej kupila kocariky quinny pre babiky.je to uplna napodobnenina quinnyho s vanickou autosedackou a sportovou castou a stal 60e.je pevny a malej sa strasne paci.
preto ho vrelo odporucam.

danu
22. okt 2008

teraz je velmi pekna bugina v Tescu vcera som ju tam Elle kupila stala 249,- Sk a je nadherna. Kocik chystame na vianoce ale este stale neviem aky 😅

prasiatko30
22. okt 2008

nathalien - tvoja mala ma asi taky isty vek ako moja ked som jej kupila kociarik - a mozem ti povedat ze som rada ze som do tho moc neinvestovala - a najlepsie je na tom fakt to ze ked ides s nou na prechadzku a uz nevladze tak nemusis vliect kocik s dietatom a este aj velky kocik v druhej ruke - zlozis a pekne vopchas do kocika do ulozneho priestoru a po starostiach 😉 - to u mna zavazilo najviac 😉

sini
1. jan 2009

Chcela som malej kúpiť kočík, pri trojkolke som mala jasno, vyhral X-Lander Xdoll. Je úžasný a moja takmer 3 ročná dcéra z neho mala veľkú radosť. Chcela som ešte hlboký, ale nemala som v tom celkom jasno. Vedela som síce, že najviac sa mi páči Bellina 2v1 od firmy Bayer Chic 2000, ale v obchode som ho nevidela, tak som nevedela, ako vyzerá v skutočnosti. Na internete boli už vypredané, alebo nemali farbu, ktorú som chcela a nevedela som, či je to naozaj te správny kočík. Nakoniec, po prečítaní týchto všetkých príspevkov som sa vybrala do Rakúska a musím povedať, že som urobila veľmi dobre! V prvom obchode som Bellinu kúpila za 50,-Euro!!! V SR, na nete som ho našla najlacnejší za 2 499,-Sk (tj.82,95Euro). Aj keď som pôvodne chcela fialový, kvôli cenovému rozdielu som nakoniec vzala taký, aký mali - fialovo-ružový. Bola som najskôr trocha prekvapená, ža na fotkách vyzeral čisto ružovo fialový, ale v skutočnosti ružová nie je čisto ružová, ale velmi jemno kostkatá, no z dialky to nie je vidieť. Inak je kočík absolútne perfektný a v pohode sa do neho dá aj Chou chou. Musím podotknúť, že nakupujem často na českých aj slovenských internetových obchodoch (porovnávam ceny), ale musím uznať, že ceny hračiek, ktoré som v Rakúsku pozerala, boli o dosť nižšie. 🙂

bielanevesta
21. jún 2009

Čau holky 🙂 Potrebujem poradiť. Moja máma chce Natálke kúpiť k narozkám kočárek a ja mám úlohu nejaký nájsť. Našla som dva ktoré sa mi najviac pozdávajú ale mám dilemu ktorý.
http://www.obchudekuniky.cz/detail.php?zbozi=12... - tento by jej vydržal dlhšie vzhľadom k výške rukoveti atd. ale zasa sa bojím aby sa tá konštrukcia čo je dole u kolečiek nerozviklala
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3470862 - tento mi zas príde krajší ale vydržal by jej menej(žeby ako z neho skor vyrástla)a kolečka(tá konštrukcia) je plastová....
tak teraz babo raď 😅

vanish1
22. jún 2009

my máme poľský z tejto firmy a som s ním spokojná http://www.wakart.pl/oferta.htm

luciaj
24. jún 2009

my mame z quelle, je to ten isty ako dala bielanevesta druhy link a stal len 999 sk. kupili sme malej na vianoce a este na nom nevidno pouzivanie a to mozem s kludnym svedomim povedat, ze moja mala ho nesetri, otrieska ho kade tade a bezne s nim chodime von, takze asi vydrzi. 😅

hranica
14. júl 2009

ahojte prosim vas pomohli by ste mi ? hladam kocik 90cm bugyna pre babiku baby born moja sestra ma babiku a koci ktory mame je jej maly 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

markiza
14. júl 2009
julinka25
16. júl 2009

mne sa pacia tieto kociariky, meggy som kupila neterke k 2. narodeninkam.
http://www.kocik.fusion-is.sk/hracky-d10/

dori
22. nov 2009

máte niekto skúsenosť s týnto kočíkom ?? chcela by som so kúpiť malej na vianoce ale neviem či sa mi oplatí dať za neho tolko peňazí

http://www.darovanek.cz/produkt/bellina-2-v-1/

iloha
23. nov 2009

tak já zainvestovala tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18211783&tab=4
je přímo úžasný 😉

tamia
23. nov 2009

chcela by som pre malú buginku, ale takú lahkú, ktorá ked ju omrzí v meste možem poskladať a zobrať pod "pazuchu". Nie tie klasické golfáčiky, lebo jej sú rúčky nízko. Poradíte niečo pekné a lahké, a lahko skladné?

dori
23. nov 2009

tamia ja som malej kúpila golfky disney vyšli okolo 300skk dajú sa zložiť sú super len robia u nás kanalizáciu tak je to tu ako na bojisku a dosť sa zozhrkali 🙂 🙂

wanky
18. dec 2009

kde ste kupili tu Bellinu?? aj my zháname!díky za odpoved 😉

wanky
25. dec 2009

tak už ho máme doma a je PERFEKTY! ale tá cena bola hrozná....