Kočík pre bábiky pre 3-ročnú

29. apr 2020

Dobry vecer, chcela by som sa poradit. 3rocnej dcere chcem kupit kocik pre babiky, najlepsie by bola kombinacia hlbokeho a sportoveho, eventualne aj vajicka. Premyslam nad joie sportovym s vajickom, britaxom pripadne este smoby maxi cosi (tiez 3kombinacia). Mate niektory z nich doma? Ake su materialovo/konstrukcne/kvalitou? Prip.ak mate nejaky iny a ste spokojne? Chcela by som sa vojst tak do 100€. Dakujem 🙂

tatianka7
23. okt 2020

Ahoj,ešte hľadáš kočík pre bábiky ? 😁

autor
24. okt 2020

@tatianka7 Ahoj, v podstate hladam znova 🤭 v tom case som kocik nakoniec nekupovala, lebo dcera o neho nejak nejavila zaujem, zdalo sa, ze ho viac chcem ja ako ona 😁 ale teraz, len predsa je o nieco starsia, si ho uz sama pyta, takze riesim to opat 😁

tatianka7
24. okt 2020

😆 konečne moja krvná skupina 😍
Tiež akurát riešime ,pod stromček trojročnej . Ja som veľmi náročná,našla som Bayer a hľadám niekoho s reálnymi skúsenosťami . Vystriedali sme už veľa ,teraz má hlboký ,je úžasný ale chce aj športový ,takže určite to musí byť kombinovaný . A takisto trošku priestrannejší ,lebo máme 52cm bábiku .🙈

autor
24. okt 2020

@tatianka7 Jej, no bayer ma moja kamaratka pre dcerku a velmi si chvali. Je spokojna. Mna na nom trosinku odradza, ze strieska nie je napevno k vanicke, ale inak som ho mala v rukach a je naozaj pekny, pevny, ziadna hrkalka, skratka, ozaj sikovny kociarik pre babeny 🙂

barbie1981
24. okt 2020

Ahojte ja som dcére kúpila tento https://www.mall.sk/babiky-kociky-domceky/bayer... je super, ľahký, dá sa z neho urobiť športový kočík, ľahko sa ovláda, rúčka sa dá nastaviť, ideálny do bytu, jediná nevýhoda co som na ňom našla je, ze keď si ho berie von a je veľká nerovnosť napr. rozbitá cesta, diera v chodníku tak tým ze je ľahký a ma otocne predné kolieska nie je na takomto teréne moc stabilný a dcéra už zopár krát s nim takto spadla. Ináč je super, mam k nemu aj postieľku, jedálenskou stoličku a hrazdicku pre babiku

autor
25. okt 2020

@barbie1981 dakujem za recenziu 😊 asi sa prenho rozhodnem 🙂

tatianka7
25. okt 2020

Tento presne má aj naša kamoška,ale našu nejako nezaujalo,že sa z hlbokej dá športová.
A na tomto sa dá aj do protismeru dať tá vanička ? Ja idem asi do toho Bayer chic 2000