Koliesko na topánky

lilysk
5. apr 2014

Ahojte babenky
Ja som asi dost staromodna som si tak vcera uvedomila ked som isla domov a jedno dievcatko ma predbehlo a malo na topankach take vzadu dost velke kolieska (ale vlastne len jeden par )- asi velkost ako na korculiach kolieskovych -nie take malicke a to koliesko svietilo 🙂) Proste ta vec sa namontovala na topanku a isla ako keby na korciliach ...som zmatena ...to co je ?Kde sa to da kupit ?ako sa to vola?🙂
dakujem za kazdu odpoved

majkaa
5. apr 2014

Mojej malej svagrine sme raz take topánky kúpili s vysúvacie kolieskom na topánky. Ale to bolo malinké a rozbehla sa a postavila sa na pätu a išla a keď to nechcela niečo zatlačila a mala obyčajne botasky

dejka77
5. apr 2014

Spominam si, ze to bolo v mode pred niekolkymi rokmi. Mna to nejako neoslovilo. Zda sa mi to aj trochu nebezpecne.

leteku
5. apr 2014

@lilysk - ja som to včera zrovna videla v Tescu, ma to zaujalo lebo som to už dlhšie na nikom nevidela

katy1979
5. apr 2014

u nas to tiez maju detska ale ked sa nechces prizabit tak by som to asi nekupovala 🙂

jaja1979
5. apr 2014

@lilysk Moja dcera to kedysi dostala od svagrinej, doteraz sa na tom nenaucila chodit, je to o zabitie - a to je pohybovo velmi zdatna. mam to odlozene, mozno sa to raz nauci...
http://www.cenokaz.sk/sleva/69-zazite-vela-zaba...

lilysk
autor
5. apr 2014

@jaja1979 Ano presne take ...takze nekupovat ?🙂

jaja1979
5. apr 2014

@lilysk No, to si musis uvazit sama. Je to nastavitelne na velkost, resp. sirku topanky, takze to ide aj na dospelu nohu. My uz mame tooooolko urazov a zlomenin za sebou, ze sa snazim pouzivat co najmenej takychto veci.

lilysk
autor
5. apr 2014

@jaja1979 Ja som chcela pre dceru 6 rocnu ,ale asi este pouvazujem ako ciatm tvoj prispevok 😉))