Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko má vážiť bicykel pre deti bez pedálov?

suzicka
1. aug 2012

poradte :D

kaja73
1. aug 2012

zalezi od veku dietata co zvladne-moj ma Strider a ten vazi necele 3 kila-maly na nom jazdi od 18m a od 20m vedel vyslapat aj do pomerne vysokeho kopca,ci ist hore na obrubnik chodnika.
Na mieste sa hned naucil spravit 360stupnovu otocku so zdvihnutym striderom-to mal len 18m.
Strider ma aj dalsie vyhody-najnizsiu sedlovku na trhu a zarove moznost neskor dokupit vysoku sedlovku-teda je zaroven moznost aj najvyssej sedloky na trhu-neviem co je nieco vyssie.
Tiez mozes dokupit noznu brzdu,nafukovacie kolesa-ale to uz zvysi vahu bicykla-moj ma tie bezudrzbove a sme plne spokojni.
Tiez je tu moznost pre dieta vylozit si nohy na stupienok pocas jazdy,ci dokupovat rozne vychytavky.

mat_ka
2. aug 2012

tiez zastavam nazor ze odrazadlo, ci bezpedalovy bicykel by mal byt co najlahsi, dieta tak nema problem ho zvladnut uz vo velmi skorom veku. Najlahsi je jednoznacne Strider. tento novy model ma tusim iba 2,8 kg. Trufam si povedat ze vaha je jednoznacne jeden z najpodstatnejsich parametrov na odrazadlach. DOPORUCUJEM Strider - nic lahsie nenajdes.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli