KsKids - Dino s loptičkami. Máte s tým skúsenosť?

peta1510
12. okt 2008

Ahoj maminky,
moj maly bude mat rocik a hladam pre neho nejaky vhodny darcek.Nema niektora z Vas skusenost s touto hrackou?Je pomerne drahsia,tak by ma zaujimalo,ci taketo dieta aj zaujme,aby mi doma nestala v rohu 😀 Alebo neviete o nejakej podobnej, s tymi gulickami.Raz tu jedna mamina pisala,ze v Tescu kupila taku nafukovaciu zabu s tymi gulickami,ale ja ju nemozem zohnat.
Dakujem za akekolvek rady 😵

sstefi
12. okt 2008

tie žaby a loptičky sú momentálne beznadejne vypredané(zhanala som ich po celom slovensku)

lencici
12. okt 2008

Tak ver tomu že guličky budu všade 😀 my máme tú žabu a mala sa v nej vie vyhrať pekne. Takže guličky odporúčam.

peta1510
autor
12. okt 2008

Mne ide hlavne o to,aby ked ho tam posadim a nahodou aj padol,tak padol do makkeo.Tie tescove zaby?Kolko stali tie?Nepamatate si?

mirka414
12. okt 2008

nemate obrazok tej zaby ci o com to tu pisete??

peta1510
autor
12. okt 2008

to nemam,taka zelena nafukovacia,akoby otvorena papulav ktorej to dieta sedi s gulickami

lencici
12. okt 2008

Tam naša mala to dostala na narodeniny. žaba stála myslím 540sk a 100ks guličiek 250sk.

lencici
12. okt 2008

tú žabu mám v albume už mám 1 rôčik môžete si ju pozrieť

luciar79
12. okt 2008

lencici- vy ju máte z tesca? ja už som ju tu videla v jednom albume a hneď sa mi zapáčila. ale nevedela som výrobcu.

peta1510
autor
12. okt 2008

Hej,je z Tesca,ale ja ju tiez nemozem zohnat ☹ Nevidel ju niekto?

lencici
12. okt 2008

Ano je z Tesca. Ono sa to predávalo viac v lete my sme to použivali ako bazén.

peta1510
autor
13. okt 2008

Hej,pytala som sa tam,vraj to je sezonny predaj,zas sa to objavi asi az v lete 😒

mirka414
13. okt 2008

u nas vo svajciarku nemame zabku,ale mame domcek a v nom 100lopticiek 😵 aj to je super.

luciar79
13. okt 2008

mirka414-čo takto nám to predávať? rozumná cena rovná sa spokojnosť na oboch stranách 😀

lubi22
13. okt 2008

Peta, my mame aj zabku - vyuzili sme ju najma ako bazenik v lete a mame aj Dina od Ks kids. Ja si myslim, ze je to velmi dobra hracka, lepsie ako bazenik, maly sa s nou hra aj teraz, bud s Dinom zapasi, alebo vyhadzuje lopticky, skryva sa do neho, alebo sa s nim mojka, ked bol mensi, tak ho tie lopticky tiez celkom bavili 😉 Takze urcite Dina odporucam, tu zabku skor ako bazen.

veronka
18. sep 2010

@lubi22 ahoj, prosím ťa koľko mal tvoj malý ked si mu kupila toho dina?

lubi22
18. sep 2010

@veronka - dostal ho na prve Vianoce, mal 7 mesiacikov 😵

nanika
18. sep 2010

super napad, len ta cena by mi u polovicky asi nepresla :(

veronka
18. sep 2010

@lubi22 ja mu chcem na prvé Vianoce kupiť stoličku na jedenie

jaaty
18. sep 2010

Naša Hanka je už síce staršia, ale Dino tiež patril k jej obľúbenej hračke. Dostala ho na prvé Vianoce, keď mala 7 mesiacov, , keď mala cca 2 roky a nehrala sa sním, predala som ho ďalej. Takže v konečnom dôsledku tá cena až taká vysoká nebola.
Btw. veľmi sa mi páčia hračky tejto značky a mali sme viaceré 😉

lubi22
18. sep 2010

@jaaty - u nas sa tiez celkom vyuzil, hraval sa s nim aj mensi syncek. No a teraz sa uz tak nepouziva, chlapci su skor na auta, ale z casu na cas sa vytiahne a obhadzujeme sa loptickami, alebo lopticky vyberieme, mali nasadnu do dina a tatinko ich taha po celom byte 😅 Tiez mame viacere hracky tejto znacky a povedala by som, ze su neznicitelne 🙂