Ktoré detské vysielačky (baby sitter) sú dobré?

samasa
7. júl 2010

Chcem sa opýtat, môžte mi niekto poradit značku detskej vysielačkyy, čo mám zohladnovat pri výbere detských vysielačok (tzv.baby sitter) a čomu sa naopak vyhnut obklukou? Chcela by som kvalitnú vysielačku za rozumnú cenu - teda aby som v nej nepočula všetky deti z paneláku 😀. Ďakujem

exupery
7. júl 2010

angelcare...maju najvacsi dosah...a su fakt super,...

gloria78
7. júl 2010

My máme Topcom, asi 50E, ak niekoho iného je počuť možno preladiť na iný z 10 kanálov....my sme spokojní 🙂 oooobrovská pomoc je to!

sisaha
7. júl 2010

ja mam avent - tiez spokojnost... 😉

mykky
7. júl 2010

Ja mám Topcom video pestúnku a nedám na ňu dopustiť. Malú uložím do postieľky a môžem spokojne robiť čo potrebujem.Pekne ju vidím, počujem a môžem jej pustiť aj uspávanku na diačku. 😉

miska333
7. júl 2010

mi mame sencor ale niesme spokojny

atrami
7. júl 2010

philips- boli sme spokojní. Nemali sme video prenos, ten mi chýbal.

stanka_s
7. júl 2010

aj my mame Philips a sme spokojni 🙂

dadka1581
8. júl 2010

@samasa mi sme kupovali teraz nemáme extra drahú z Lidla má čistý prenos a veľa kanálov na preladenie za tie peniažky veľmi dobrá a dobrý dosah až na záhradu uvidíme koľko vydrží ale záruka je 2 roky takže zatiaľ spokojnosť...kamarátka mala Philips a strašne nadávala že všetky deti počula takže kupovať aby mala čo najviac kanálov na preladenie 🙂

nikush
8. júl 2010

@samasa
my mame philips...vela kanalov je zbytocnost, taktiez velky dosah, nakolko ho nevyuzijes, leda, ze by si na poli robila a male mala v dome 🙂 ...vela kanalov sposobuje rusenie...

blumka
9. júl 2010

ja mam fisher price a som spokojna, mne sa vyplatil praveze velky dosah, lebo casto chodime na chaty a my sme vonku, deti dnu...a co sa tyka viac kanalov, mojej sesterke sa stalo ze odpocuvala susedovho maleho syna, mali tu istu vysielacku 😀

pecka
9. júl 2010

my mame angelcare AC 401. Je to dva v jednom vysielacka s monitorom dychu. My sme absolutne spokojni. Nerobi falosne poplachy ako ine monitory......Byvame tiez v panelaku kde je dost malych deti a ich rodicia takisto pouzivaju babyfony, ale zatial sme sa na nikoho "nenapichli". Ma cisty zvuk a ziadne rusenie. 🙂 🙂 🙂

brisilda
11. júl 2010

ja som verna znacke philips 😉 al podla mna kazda detska vysielacka je dobra 😉

kuko
11. júl 2010

My mame dva a toto su nase skusenosti s nimi:

1) Avent-Philips - digitalny prenos, jedno kanalova, kontroluje ci je na signale - ak nie je, tak zacne pipat, mozes naspat babetku cez nu rozpravat, dosah cca. 50 m (viac menej len v byte alebo v dome). Velka spokojnost pokial nepotrebujes riesit vacsiu vzdialenost - napr. hotel, alebo ak idete k susedom a pod. - Novy stal tusim cca. 100 Eur

2) Kvoli vzdialenosti sme kupili Brondi. Keze je to na baze klasickych vysielaciek, je tam moznost prepinat viacero kanalov. Okrem klasickej funcie, ze zazvoni a zacne vysielat ked su v izbe zvuky, tak v pravidelnych 5 min. intervaloch zakladna vysiela co sa deje v izbicke, aby sme vedeli ze sme v spojeni. Dosah 2000 m. V skutocnosti to zavisi od konstrukcie budovy. Ale mame skusenost v hoteloch aj so vzdialenostou recepcia - 7 posch. a fungovalo to v pohode. Cize ak nahodu radi cestujete, mozete si kludne vecer sadnut do hotelovej restauracie a pekne Vam to "dostreli" z izby aj ked bude na x-tom poschodi. Novy stal tusim cca. 60 Eur.

jana776
12. júl 2010

Ahoj, my mame sencor a dost lutujem ze som nekupila inu. Takze sencor radsej nie, viac susti ako vysiela, napr do kupelne s nou ist nemozem.

zemer
21. dec 2010

Kuko:prosim ta aka to je presnejsie Brondi??potrebujem kupit vysielacku co ma dobry dosah ako pises s "izby na recepciu" 😉 dakujem....

bubka22
18. dec 2012

viete poradit? pestunka Tefal TD 1000 alebo Philips SCD 510? dakujem

lucyfuk77
18. dec 2012

Ikea patrull - spokojna 😉

babun2603
1. jan 2013

Ja mám Sencor a som nadmieru spokojná. Vyberali sme čo najmenší dosah aby sme neboli rušení okolím. Tých 50 m stačí. Bývame v dvojgeneračnom dome a v pohode chytám signál aj u mamy aj na terase. Kupovala som ju v ČR, ale myslím stojí okolo 30 €.

sssimi
1. jan 2013

Ja mám tie najlacnejšie Sencor a som maximálne spokojná. Fungujú na elektrinu, na baterky a odposluch je nabíjateľný. Je to obrovská výhoda. Majú naozaj dobrý dosah aj cez riadne komunistické steny domu 😀

raona
1. jan 2013

Ja mam Tefal a som spokojna, mozem ist aj na zahradu, a v pohode pocujem...

mimikas
1. jan 2013

My mame Avent a co sa tyka dosahu spokojnost ale co nam stale vadi ze chytame signal od susedy z vedlajsieho vchodu a stale pocujeme aj ich a vysielacka susti a lezie to poriadne na nervi, ja by som avent uz nekupovala

kroner
30. mar 2013

Nejake dobre vysielačky su za 60 eur 😝 😀

damkovci
21. júl 2013

Brat mal avent a bol spokojny....

monyccka
21. júl 2013

Jednoznacne video pestunku. Osvedcila sa nam super Topcom, potom som ju nechtiac roztlkla, tak mame novu philips avent. Ma moznost pripojit viacero kamier a pri dvoch detoch v dvoch izbach je to mega pomoc 🙂 aj na chatach, vyletoch, teraz v lete pri grilovackach. Decka spokojne spia, ja kludne sedim vonku a nemusim odbiehat a riesit, ci mi starisia potichy neodchadza z izbicky 🙂 kuknem na nu, kedy chcem 🙂

ladytt
21. júl 2013

Máme sencor a teda nie som spokojná vôbec, nemajú žiadny dosah a nie len medzi izbami. Už sme ich niekoľko krát reklamovali a nič. Začne hocikedy šušťať, proste katastrofa.

nicebaculka
21. júl 2013

my mame orava a je super stala 30€ v okey elektro

lucia20
21. júl 2013

ja som vyskusala sencor, oravu a este dajake, ale uz 6 rokov vyuzivam philips a nevymenim za ziadnu inu znacku. teraz sme kupili taky lacnejsi z philipsu, stal cca 52eur ale je perfektny. dosah vynikajuci, hudba, svetielko, cistota prenosu. citlivost maximalna, spatny komunikacny kanal. jednoznacne u mna vyhrava.

kikina84
21. júl 2013

ja som mala sencor vysielacky,potom phillips..obe boli OK..len nase hyperaktivne dieta vedelo aj potichu robit neplechu,takze vela krat ked som vosla do izby,potom co som som si myslela ze udajne spi..tak ona vyliezla z postielky neviem ako a nasla si nejaku zabavku,ktoru robila fakt tak po tichu,ze mi nestacili ani tieto pestunky a jemny suchot ktory vysielacka signalizovala,som myslela ze sa dieta otáča v postielke..takze sme museli kupit video pestunku TOPCOM..s ktorou sme boli maxi spokojny..obraz skvely,vsetko som videla a hned ako zacala dcerka vyliezat z postielky som vosla do izby a zabranila tomu..mozem teraz kludne nechat otvorene aj okno ,hlavne ked je taketo vedro,lebo vidim pekne na celu izbu a mam ju skratka pod kontrolou..podla mna sa oplati zainvestovat do video pestunky..ja som ju kupila za 100e a nedavno som ju za 70e predala na bazari..takze sa Vam urcite investicia vrati spat pri predaji potom..Zalezi od toho ake mate dieta..kazdopadne je to vacsia istota ked na dieta vidite aj pocas spanku ked je mensie..ako lamentovat pri roznych šuchotoch že co to dieta asi robi,alebo nerobi v izbe..hlavne pri tych hyper detoch 😉

siyskasiya123
10. sep 2016

avent 😉