Ktoré Lego kúpiť?

bebebrumik
4. okt 2010

Chceme kupit detom Lego, no nevieme sa rozhodnut aké-okrem zakladneho boxu... Ktore sa Vam zdaju v pomere cena a možnosti, ktore sa daju vytvorit, najlepšie?Ekonomicky výhodne?

andrea142
4. okt 2010

@bebebrumik : no my ešte lego nemáme ale sestra už svojim deťom kupovala. majú Zoo aj Dom s rodinku. obe legá stáli okolo 40 eur. sú to ešte tie väčšie tuším duplo od 2 -5 rokov. ...................aj moja s tým zahrá veľmi rada , takže tento rok na vianoce jej chce sestra kúpiť lego. prípadne neskôr dokúpite ďalšie a bude viac možností skladania 😉

merikac
4. okt 2010

akurat dnes pisala maminka z nasho fora,ze v tescu kupila o 20 euro lacnejsie to iste lego, co ponukaju v draciku za 40 euro,,takze sup na nakup a pripadna zla volba nebude az tak mrziet 😉

titkovamiriam
4. okt 2010

podla veku tvojich deti rada duplo-teraz sa dobre nekupuju v Metro len neviem ci mas po ruke a potom v tescu 🙂 .ja lego kupujem od narodenia tak marek ,,zdedil,,uz celkom slusnu zbierku-moje decka na legu doslova vyrastli. 🙂 a super sa pri nom zabavia aj dnes.ja napisem ,,jeziskovi,,urcite o niektoru stolovu lego hru 🙂

moniqe3
4. okt 2010

najlepšie sa nám skladá z Lega dupla. Mame aj iné lego ale to sme vyradili lebo sa nám sním zle hraje. 😉

nikus5
4. okt 2010

my máme tiež duplo, prvé som kúpila dcérke keď mala 2 roky a potom sme vždy dokupovali - menšiu farmu, rodinný domček a obchod, občas kúpim "kusovky" /hlavne zvieratká a postavičky/ aj v bazári, tak sme postupne vytvorili slušnú zbierku, teraz má 6 rokov a hrá sa s ním takmer stále, aj teraz písala Ježiškovi, že chce lego vláčik. Je to určite super investícia, ktorá rozvíja manuálnu zručnosť aj tvorivosť dieťatka 🙂

sandrika1986
21. okt 2013

Dcérke kupujeme Lego Duplo, rada si stavia a pritom aj najlepšie sa zahrá 🙂