Ktoré spoločenské hry pre školákov bavia vaše deti?

janapavlu
4. máj 2012

Dcéra bude mať čoskoro 8. narodeniny a rada by som jej kúpila spoločenskú hru. Keďže tie zaujímavejšie sú dosť drahé, rada by som nejaké tipy, skúsenosti, ktoré hry bavia vaše ratolesti. Rozmýšľala som nad Activity, Monopoly a pod. Videla som aj rôzne kartové hry. Takže budem vďačná za vaše rady 🙂

tamarkaapetko
14. aug 2015

ahoj ja som rozmišlala nad abecedou naozaj sa vola abeceda v kocke ak bi vas zaujalo tak odpište

tamarkaapetko
14. aug 2015

😢 ako sa mate je velmi horuco no ja som rozmišľala nad super hrou tik tak bum 🙂 je to dobra a slovna hra nad niečim ešte budem rozmišlat no zatial toľko ahojte 😀

monika2_9
22. aug 2015
Používateľ monika2_9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monika2_9.

U nás doma je aktuálnym trendom hra Predveď sa: http://pexik.inshop.cz/hry-a-hracky/deskove-naucne-a-spolecenske-hry/predved-se-s-tabulkou?=1158&ItemIdx=0 . Je to novinka aj keď princíp je podobný aktivitám, len sú tam výrazy ktoré deti určite poznajú 🙂

briketa
22. aug 2015

pexeso. vzdy a vsade

peneloppe
22. aug 2015

my radi hrame Meno, mesto, zviera, vec a karty. Sem tam si zahrame Monopoly ale to je hrozne dlhe tak po case ich to uz nebavi, maly 6-rocny aj tak len pomaha, robi bankara lebo asi by to bolo na nho prilis cela tato hra.

A este mame radi hru krtko, to hravame na navsteve u bratrancov.

mariadarina
22. aug 2015

My už máme slušnú zbierku spol. hier, ale naše deti baví všetko len chvíľu. Novú hru sú schopné hrať aj mesiac v kuse každý deň a potom aj na pol roka musíme odložiť, lebo sa jej "prejedia". Máme dobble, scrablle, carcasone, hádaj kto, život, manekýnky, žolík, ruletu, dostihy, ježkovia, Slovensko, twister, party game Hello Kitty... Okrem toho hrávame lode (klasická hra na papieri) alebo kocky (kde treba hodiť rôzne kombinácie).

rikamf
30. okt 2015

Ahojte mozno to sem nebude patrit ale vedeli by ste mi pomoct? mame doma spolocensku hru zbojnici bez navodu, su tam aj karticky a na hracom plosku su vyfarbene niektore policka na cerveno na modro nevedel by mi niekto pomoct s navodom na hru? dakujem

ksenyia
7. nov 2015

Ahojte nemáte prosím niekto z vás návod ku hre Spolocenska hra Cars 2 Grand prix,kupili sme bez návodu.Dakujeme.

aasniper
14. jan 2016

U nás fičia skôr kvízové spoločenské hry typu Slovensko, Európa, atď. Teraz sme objavili novú kvízovku od ALBI, volá sa to IKNOW. Celkom netradičný princíp kvízovky. Okrem toho že hádate otázky, tak aj tipujete kto z protihráčov uhádne a kto nie 🙂 Zatiaľ pecka. Kupovali sme cez ich e-shop.

andreaju
3. máj 2016

dobré sú pre všetky vekové kategórie: dobble a duch 🙂

penelopa
22. nov 2017

Dobrý,deň!
Aká hra by bola vhodná pre predškoláčku,nech sa zasmeje?
Ďakujem.

vlcatask
22. nov 2017

@penelopa nedávno sa začala predávať pohybová spoločenská hra Odvážni objavitelia, ktorá je vhodná pre deti od 3 rokov. http://vlcata.dennikn.sk/objavitelia/. Hra dokonca získala ocenenie Social Impact Award.

smesmesmejko
22. nov 2017

@vlcatask cena prosim? Kde sa da kupit? Dakujem 😊

mirage
22. nov 2017

@smesmesmejko google

smesmesmejko
22. nov 2017

@mirage dakujem,uz sa stalo 😊 zle som si precitala zaciatok vety v zmysle,ze hru predava pani,ktora ju odporuca 😂 materska demencia pretrvava....

zuzka1.
22. nov 2017

aktivity junior aj klasika aj alias, slovensko-otazky a odpovede, double, clovece, dostihy, investor, karty- sedma, cierny pete,r faraon, teraz dostane brainbox, ficime na tom a este veza - take drevene kocky s ulohami

vlcatask
22. nov 2017

@smesmesmejko kúpiť to môžeš na tejto stránke 🙂 https://cardbards.sk/obchod/

smesmesmejko
22. nov 2017

@vlcatask dakujem 😚

penelopa
22. nov 2017

Ďakujem.

slavka_gav
12. aug 2018

Ahojte, rada by som Vám predstavila nový detský herný klub zameraný na hranie spoločenských hier a riešenie hlavolamov pre deti od 7 rokov - BRATISLAVA. Okrem toho ponúkame aj zapožičanie hier - pre členov klubu zadarmo, pre nečlenov za veľmi priateľský poplatok. Všetky potrebné info a prihlášku nájdete tu: https://cbgameclub.webnode.sk/

Tešíme sa na nových detských členov 🙂