Ktorú trojkolku kúpiť?

janulienka1603
22. máj 2012

ahojte, chceme našej malej kúpiť trojkolku, ale neviem sa rozhodnúť ktorú. Viete mi poradiť, ktorá je lepšia? Smart trike z dráčika http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... alebo taká ružová zvieratková http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13989780&tab=0. tá z dráčika sa mi páči viac, ale tá zvieratková má lepšie tie stúpačky na nožičky, keď je dieťa menšie. mám dilemu ☹ prosím poraďte. ďakujeeem 😉

monyccka
22. máj 2012

@janulienka1603 ani jednu, 🙂 ja som zastanca klasickych trojkoliek s retazou a pedalikmi v strede a nie na prednom kolese. Naucit sa na tom pedalovat, je narocne aj pre dospeleho a zatocit s tym do strany a zaroven sliapat je nemozne. U nas to bola zbytocna kupa.. Zato klasika sa chytila hned.. Ale asi tak o rok by som to riesila, ked pozeram, ze mas 9 mesacne babo.. 😉

janulienka1603
autor
22. máj 2012

tá zvieratková nie je presne taká ako je na tom linku. to je uvedený len príklad. je to ale taký štýl

janulienka1603
autor
22. máj 2012

@monyccka hmm, tak takto som nad tým nerozmýšlala. ja som len chcela niečo iné na vozenie, pretože nám nelka niekedy nechce ísť do kočíka a tieto trojkolky sú už od 10 mesiacov

katy1979
22. máj 2012

na vozenie ci skor tlacenie cokolvek co nehrkoce. pedalovat sa na tom nenauci takze to s cim sa lepsie manevruje a ktora vyzera pohodlnejsia.

lenka311
22. máj 2012

@janulienka1603 Ja mám tú prvú, minulý rok som s ňou bola spokojná, no už na konci leta chcela behať na odrážadle a tento rok sa naučila na malom bicyklíku..
Zaujímavé je, že na tejto trojkolke jej to vôbec nejde /doteraz sa na tom nenaučila pedálovať a to na bicykli je už z nej macher/....
Vyberaj podľa toho ako sa bude dobre riadiť tá trojkolka Tebe. Rúčka aby bola dosť dlhá a nemusela si sa zohýbať. A dieťa aby tam malo dobre nohy a nevypadlo Ti do strán. A popozeraj aj po veľkoobchodoch - myslím že ju zoženieš omnoho lacnejšie - napr. Tesco, Kaufland..
Každopádne ak ju použiješ 15krát budeš rada 😎 😎 😎 😎
Fakt je to len taká zlatá blbosť.. Ale na určitý čas sa jej to bude páčiť viac ako kočík. Mne tam pyšne sedela tak 2mes /10krát vonku/ - potom už zdrhala aj z nej nielen z kočíka 🙂 🙂 🙂

katy1979
22. máj 2012

@lenka311 to nie je zaujimave ze sa jej neda na tom pedalovat. je to uplne normalne. tak za rok za dva ked s tam uz nevtrepe by to zvladla.
vsak to je to nove tak v nej sedia ako pat penazi potom vacsina antikocikovych deti asi zdrha. Ale tak vynimky potvrdzuju pravidlo.