Kufrík a odrážadlo v jednom pre deti TRUNKI, prosím neviete, kde zoženiem v obchode? Nie cez net

girlspower
24. máj 2019

Nestihneme objednať už, preto takto, či niekto nevie, kde majú v obchode. Ďakujem pekne, ochvilu zmazem.

kristina2412
24. máj 2019

@girlspower skús sem zavolať či nemajú na predajni( neviem síce odkiaľ si) : https://www.kociky.sk/vyhladavanie/?string=Trunki

yanni
24. máj 2019

Ze odrazadlo🙈 To fakt chces pouzivat ako odrazadlo?😵

girlspower
autor
24. máj 2019

@yanni cestujeme , čiže po letisku áno? Nemá to takú funkciu snáď?

girlspower
autor
24. máj 2019

@kristina2412 skúsim , dik ✌️

yanni
24. máj 2019

@girlspower no na tom budes tieta akurat tak tahat. S riadnym odrazadlom (ani po letisku) sa to neda porovnat. My lietame pravdepodobne este viac ako vy. Tiez sme to chceli pred zhruba dvomi roki kupit. No ale ked som to videla a drzala v ruke, tak som povedala eeeee. Ked nieco, dieta potracim v bugyne. Ale väcsinou ide po svojich a taha si svoj uplne normalny kufrik.

girlspower
autor
24. máj 2019

@yanni . Ja mám tri deti, čiže mne ide najmä o to, aby sa aspoň jedno ako tak zabavilo. Ťahať ho na tom už tiež beriem ako formu zábavy.

purplevesna
24. máj 2019

V Košiciach v Optime v predajni Samdex majú viacero 🙂

girlspower
autor
24. máj 2019

@purplevesna JOJ to ďaleko . Ďakujem ale

purplevesna
24. máj 2019

@girlspower Majú ich v každej predajni Samdex, pozri si na ich stránke, v akých mestách majú predajne.

girlspower
autor
24. máj 2019

@purplevesna super. Ďakujem. ✌️☺️

dzina007
24. máj 2019

@girlspower ak si z ba maju na bazosi. Pidla mna suoer rozmyslaa. Moji chalani maju 4 a 5 r a maju ich kupene presne na to aby sa zabavili na letisku. Popripade ak nebudu vladat chodit tak mozu sediet a potiahneme ich

girlspower
autor
27. máj 2019

@purplevesna tak som našla samdexv Bratislave. Mali. Ďakujem pekne všetkým