Kupovali ste niečo pre ročné dieťa na Vianoce?

uzivatelkamk
21. okt 2013

Ahojte maminky, kupovali ste niečo aj pre ročné dieťatko na Vianoce? Máme decembrovku a má všetko, čo ju zabaví a čo potrebuje....A neviem, že čo pod stromček. Viem, že také dieťatko to ešte nevníma, že darček, ale všetci budú mať darčeky, tak aj pre ňu musí byť, 😝 len čo také pre ročnú slečnu 🙂
Vianoce/582544165114895?ref=hl

ivetah
21. okt 2013

nechapem celom tuto otazku... syn mal tri tyzdne a dostal prve auticko 🙂 ved vianoce nie su o tom, ci nieco potrebuje....
k prvemu roku dostali hojacieho oslika, druhy odrazadlo ybike pewi, hovoriaceho psika.... kooopec hraciek sa da vymysliet, ved nieco s cim sa bude dieta hrat dalsi rok 🙂

zdenin
21. okt 2013

Mi mame l narodeniny-vianoce 6 tyzdnov od seba a mala dostala kopu veci na prve vianoce ked este len kukala z autosedacky na stromcek 🙂 a na tieto vianoce sa tesim este viac ako minule bude to uz viac vnimat sice este nebude poznat a chapat symbol vianoc ajtak bude citim asi vynimocnost vone svetielka...tesim sa... a dostane (narodeniny a pod strom) odrazadlo kocik trojkolku autosedacku hadam nejake oblecenie a dalsie hracky

h2
21. okt 2013

Neviem si predstaviť nekúpiť nič. Môj syn mal na svoje prvé Vianoce 4 mesiace a jasné, že darčeky dostal. Vy si na Vianoce nerobíte fotky? A čo, keď sa neskôr dieťa spýta, čo dostalo na svoje prvé Vianoce? Môj otec má 78 rokov a stále má "plyšového" medveďa z prvých Vianoc. (Plyšového som dala do úvodzoviek, lebo je z nejakej drsnejšej látky a je plnený slamou, úplná starožitnosť. 🙂 )Vlastne už ho nemá, má ho môj syn. Ináč, môjmu malému som okrem iného k prvým Vianociam kúpila tiež macíka, dúfam, že mu tiež zostane minimálne pre moje vnúčatá, keby aj nie pre tie jeho. 🙂

nikolet_89
22. okt 2013

vzdy na kazdy sviatok, alebo vianoce, mikulas, den deti vzdy malej nieco kupime...prve vianoce mala 10 mesiacov a trochu sme to prehnali 😀 teraz uz pomaly nemame co kupovat ale aspon sa ma s cim hrat 😀 😀 😀

ava11
22. okt 2013

Nas drobec dostal prvy vianocny darcek, ked bol este v brusku 🙂 Od babky, mojej maminy, ktora sa nanho tak tesila, ze musela kupit dve malilinke modre bodynka 😉 Jedno z nich mame odlozene v spomienkovej krabicke, ktoru sme mu zalozili. A na prve ozajstne Vianoce, kde bol ucastny, to mal 8 mesiacov, dostal drobne hracky, knizky a od ocka prvu loptu 😵

zabkakatka
22. okt 2013

jasne ze ano - knizku, velkeho plysoveho medveda, tatrovku a nejake drobnosti...

miku1
22. okt 2013

Samozrejme, že áno. Neviem si predstaviť, že by sme si všetci niečo rozbalili a len to malé drobča by tam nemalo nič....

snopkulka
22. okt 2013

keby len niečo, synátor mal viac darčekov ako celá rodina dokopy 😀 druhé bábätko bude mať na vianoce len 2 mesiace a hoci je ešte v brušku, už teraz má pripravené dva darčeky 😵

montinka
22. okt 2013

jasne ze ano uz teraz ma kocky + bodynko a este by som chcela nejaku hraciu hracku

lubiduch
22. okt 2013

na prve vianoce mal iba 6 mesiacov. V podstate aby tam nieco mal tak sme mu dali pod stromcek oblecko (ale dostal by ho tak ci tak kedze rastie a obliekat ho musime 😀) a potom som mu kupila este knizku. Hracky sme mu nekupovali a dobre sme spravili! mame velku rodinu ked nedostal 25 hraciek tak ani jednu! fakt neprehanam...plus asi 30ks oblecenia...

jedine co ho ale bavilo bolo trhat papier, vobec ho nezaujimalo co je vnutri....

tento rok bude mat rok a pol a uz to vnima, takze aj my vymyslame co mu dat (ale poucena z minuleho roka som poprosila rodinu aby od kazdeho dostal max 1ks hracku lebo to bol fakt zahul minuly rok, nedalo sa kam stupit..ja som mu tie hracky odlozila a kazde 2 tyzdne nejaku vytiahla ako novu, do leta mal co robit🙂)))

ty mas rocne dievctko, to uz celkom vnima ze nieco dostane, takze by som nieco kupila 🙂 moj syn ma 15mes teraz a miluje knizky, stavat kocky a potom chalanske veci (auticka, vlaciky, lietadielka). Pre dievcatko v tomto veku mozno nejaky kocik s panenkou 🙂

mirip
22. okt 2013

jasné že áno, dá sa pokúpiť kadečo a pre babu? odrážadlo-motorka alebo už na neskôr kočík, trojkolka,oblečko hračky ani by si neverila koľko si toho deti zapamatajú.....príklad mne mala malá 1rok a 2mesiace a boli sme na dovolenke potom sme na to isté miesto šli o 2roky neskôr teda mala 3roky a 2mesiace a sama od seba mi skonštatovala ale ved tu sme už boli 😀

lucia006
24. okt 2013

Moj ma dnes narodeninky tiez rok dostal auto ktore je urcene od troch do osmich rokov co vnom sam moze jazdit na elektrinu,a som prekvapena ako si ho uziva uz cely den,takze na vianoce urcite tiez nieo pre dcerku hracky su od vymysla svetu 😉