Lehátko s hojdačkou

bagiro
25. sep 2014

Ahojte.
Dcerka ma mesiac a chceme kupit lehatko s hojdcakou s polohami. Ktore mate skusenosti,ktore odporucate? Chceme,aby tam aj polezalo a aby sa automaticky (baterky) hojdalo. Pozerala som Bright starts,netusim vsak ktore okrem vibrovania vie aj babo hojdat a utisig pripafne ho uspat🙂
Dakujem🙂

dollynkaa
25. sep 2014

@bagiro my mame rake vibracne bright stars a sme spokojny. Kamoska ma to hojdacie a mala jej v tom stale spi ;) a ked pride moja mala ram na navstevu tak si tu hojdacku uplne uziva

bagiro
autor
26. sep 2014

@dollynkaa netusite aky model ma?

dollynkaa
26. sep 2014

To neviem.

dollynkaa
26. sep 2014

Vlozim foto. Na takyto princip je. Kupte takuto tam mozte to kresielko vselijak si otocit.cize uplne super

miminka327
26. sep 2014

My máme tiež hojdacie aj melôdie hrá...dá sa nadstaviť aj rýchlosť hojdania 🙂. Spokojnosť 🙂

dollynkaa
26. sep 2014
sisak1
9. okt 2014

Ja z osobnej skúsenosti odporúčam hojdačku Sweetpeace od firmy Graco. Samostatne hojdá, má napájanie na batérie aj adaptér. Má 6 rýchlostí hojdania a 2 vibrovania. U nás sa používa hlavne pri uspávani a sedacia časť sa dá odpojiť a použiť ako lehátko.

jongopongo
16. okt 2014

My sme mali od značky Fisher-price aj s vibrovaním (to sme moc nepoužívali), je to skvelé keď som musela niečo robiť a nechať si drobca pri sebe .

edita111
8. nov 2014

My máme Chipolino Oasis, a sme spokojní. 🙂
http://www.biboc.eu/produkty/323/chipolino-oasi...