Leporelo. Aké je naj?

zade
18. sep 2008

Ake leporelo je u vas to naj?

bibula
21. okt 2008

aku zade?
u nas idu vsetky knizky-mame aj to auticko ,co zavija.-)ale asi najradsej ma este "moju" knizku - pat zelani-taka obrovska A3-na kazdej dvostrane strane je nieco ine-severny pol, podvodou,na nebi, doma na statku,dedine, v horach -tu ma najradsej je tam vela zvieratiek ,osob aj veci-domy,stromy,auta,vlak.
a samozrejme nas macik-mame dve-tak jednu " cita" on,my uz to vieme vsetci nasamat,tak len listy otacame a pozerame telku a popritom recitujeme 🙂

zade
autor
26. okt 2008

uz som kupila - Moja prva knizka, Matys 1998, (www.ramzes.sk)

pemar
28. okt 2008

zade dakujeme za link, aj my sme ju uz objednali, uz sa neviem dockat kedy pride 🙂
u nas leti rebecca finnova - v zahradke, v izbicke a to policajne auticko ocko, dalej moj macik a potom take jednoduche leporela s obrazkami zvieratiek

zade
autor
28. okt 2008

Pemar - som rada, ze som niekomu pomohla. Mne ta knizvocka prave prisla, tak sa z nej tesime 🙂
Je ozaj skvela. Pozerala som, ze existuje aj moja druha knizka.
No to asi kupime, ked budeme o troska starsi...

pimpa
31. dec 2009

my si citame zatial MOJ MACIK a ZABIATKO. Z tych novych su podla mna fajn take co maju aj nieco do ruky, typu krutiaci volant v knizke o aute. Ale zatia sme v citani zaciatocnici. Patko zatial radsej cita dole hlavou obrazky 😵

avanti
30. jan 2010

U nas leti Bager Spacik, Zabiatko, Moj Macik, od R. Finnovej - O vlaciku. Naposledy som na nete objednala aj Rozpravky o zvieratkach od rus. autora Sutujeva, malo to velmi dobre hodnotenia, tak som zvedava, ci to oslovi aj nas. 🙂