Lopta Oball. Má vaše dieťa túto hračku?

lenka0283
31. okt 2011

Ahojte..co poviete na tuto hracku? http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-... chcem ju kupit malej ale neviem..mate ju niekto?? dakujem 🙂

bibap
31. okt 2011

@lenka0283 ahoj, my ju nemame, ale mali sme poradkynu ohladne zdraveho vyvoja babatiek doma, aby sa nam pozrela na malu a ona tuto lopticku strasne vychvalovala, ze to je to naj pre motoricky vyvoj babatiek. Chodim teraz s malou aj cvicit, a tam tieto lopticky su, deti ich zboznuju. Takze je to jedno aku kupis, ale kup nejaku, je to super

nice202
1. nov 2011

@lenka0283 my ju mame a nikdy sa s nou nehra. podla mna blbost... moja skusenost

himacka
14. nov 2011

aj ja ju momentálne dosť zháňam,neviete niekto kde ju dostať kúpiť 😲 ďakujem

helimama
22. nov 2011

@lenka0283 ahoj, až dnes som našla túto tvoju tému, ja ti môžem loptu oball iba odporučiť (ak si ju už nekúpila), malá (7 mes.) sa s ňou rada hrá, vie si ju dobre chytiť vďaka tým dierkam, je mäkká, takže aj keď na ňu v ohrádke padne, neudrie sa, a pomocou nej sa učíme plaziť sa dopredu, my máme tú za 5,50, videla som však aj také ešte menšie od tejto a kúpila som to v predajni "pre deti"
@himacka

himacka
22. nov 2011

takže konečne som ju zohnala,je fakt super a aj napriek tomu že malý má rok sa s ňou vie pekne zahrať a vôbec nelutujem že som ju kúpila,ďakujem za pomoc 😀

kaja79
22. nov 2011

ahojte, aj ja som nedavno objavila tuto hracku. Pre maleho by som chcela kupit na Vianoce oball roller. kuk sem

https://www.youtube.com/watch?v=D2Rmzt_aKvM

Ma ju niekto? Vyuzije ju aj 18 a viac mesacny drobec?

helimama
22. nov 2011

@kaja79 pozeráme rovnaké stránky 😉; tiež toto plánujem kúpiť malej, ale až keď bude vedieť chodiť, myslím, že 18-mesačné dieťatko sa s týmto už bude vedieť hrať, aspoň obúchavať s tým nábytok určite 😉, a keď bude väčšie, určite príde na to, ako sa s tým má hrať. 😀 😀

kaja79
14. dec 2011

@helimama tak uz som krvopotne objednala....nemaju nikde, vsade mi povedali, ze az v januari. Nastastie na jednej stranke mi pani slubila, ze do vianoc ho budem mat...tak dufam....lebo bez hracky vianoce nebudem mat 😀 😀 😀

helimama
14. dec 2011

nemajú nikde? tak to som prekvapená a práve teraz pred sviatkami si myslím, že by mali byť tým zásobení, ja som to videla u nás v jednej predajni pre detičky "Slniečko" a nikto o to nemal záujem, pretože to tam mali dosť dlho a ešte to aj zlacňovali, dúfam, že keď to bude pre nás aktuálne, nebudem mať so zháňaním taký problém ako ty, prajem, nech sa malému s tým dobre hrá a všetkým vám prajem šťastné a veselé sviatky 🙂

kaja79
14. dec 2011

@lemge
@helimama v anjelikovi budu az v novom roku a v ketke budu buduci tyzden - z tadial by som aj ja mala mat.

slniecko103
14. dec 2011

@helimama tak ja som ju iekde na nete nasla ale uz si nepametam stranku a ma zarazilo postovne ze 14€ loptra stoji oklo 6€ ale to postovne?

dadika1114
11. nov 2014

Podlahli sme aj my oball-ovej manii ....kupila som ju cisto novu s visackou v bazariku za 4 e s postou 🙂 a tak isto aj oball hryzatka ..da sa na to zavesit ta lopticka a na druhy koniec bud o kocik alebo hocikde sa da zapnut ....pocula som na nu len same chvali 🙂 uz sa na nu tesiiiiim ked pride 🙂