Má význam kúpiť vibračné kresielko?

ninai
26. júl 2016

Ahojte maminy, chcela by som sa poradit 🙂 pouzivali ste pre Vase deticky vibracne kresielko?ma zmysel to kupit? Je tu kopa inzeratov peknych kresielok vo vybornom stave, neviem ci preto, ze to bolo na nic, tak to mnohe maminky nepouzivali alebo ci to ozaj aj plni funkciu. Dcera sa rada natriasa, ma obcas koliky a myslim, ze by nam to pomohlo, ale zase zbytocne hlupost kupit nechcem. Za kazdu radu vopred vdaka 🙂

ceresnicka1990
26. júl 2016

Ano mame ho a pouzivame ho na ranne kakanie. 🙂

engie2
26. júl 2016

Pouzivali sme a intenzivne. Samozrejme, nie velku cast dna, treba nechat najma na zemi. Ale mala v tom aj zacinala prikrmy, ako pise ceresnicka aj rano vzdy nalozila v nom.. sledovala rybky v akvariu, mna ako varim, rozpravku. V podstate do ca. 9 mesiacov to bola jedna z naujzitocnejsich pomocok u nas doma. Vibrovat casto neodporucam - vraj to nerobi dobre nervovej sustave/mozgu. Ale kresielko je super vec si myslim / ak je pouzivane s rozumom. Na koliky urcite vyborna volba.

alchemilkazltozelena
26. júl 2016

@ninai to bola hadam najviac vyuzivana vec pri malej..do roka sme ho pouzivali do tych 9 kg ako ma nosnost..vyborna vec, odporucam

siska53
26. júl 2016

@ninai nie,nepouzivala,ani sme.ho nemali.
Pri kolikovej malej som citila potrebu ju nosit na sebe,aby ma citila. Neskor sa uz gulala a presuvala sama.
Pri malom som uprednlstnovala volnost v pohybe,ked bolo treba,tak som.si ho ponosila.

Takze mat vibracne kreslo v nasom pripade by bolo zbytocne. Som zastancom volneho pohybu babatka a prip.jeho nosenia,ked uz je treba.

candii
26. júl 2016

Vyuzivam ho denne, ked varim, ked sa sprchujem, ked idem na WC. Mozem si drobca zobrat kdekolvek je to naozaj super pomocka. Ale ak by som si mala vybrat znova, kupila by som hojdacie kresielko. Tie vibracie sme dako nevyuzily a maly sa radsej hojda.

lujziana
26. júl 2016

Vyuzivali, hoci ani nie to vibrovanie. Maly mal reflux a musel byt stale v tej vyvysenej polohe a k tomu nam super posluzilo az akym sa z toho nenaucil ist do sedu 😉

mirreckall
26. júl 2016

vyuzivali 🙂 pozor je to navykove :D

vvia
26. júl 2016

Najlepsia vec aku doma mam. Vyuziva mi to uz druhe dieta. Pospinkali aj v nom, krmim v nom (parada na zaciatok prikrmov ked este dieta nesedi aby si ho polozila do stolicky) oddychli si v nom, mali obaja reflux cize viac ako super pomocnik...

seahorse27
26. júl 2016

My sme využili dosť asi do 6 mesiacov, potom tam uz velmi nechcel byt.

8291
26. júl 2016

Aj zamna super vecička a veľmi dobre poslužilo pri prvých prikrmoch,lebo sa dalo napolohovať do troch polôch a začínali sme s tuhou stravou vo 4.mesiaci lebo mi uplne malá sekla s mliekom,čiže kreslo bolo plne využite a aj vibrovačka fungovala,

ninai
autor
26. júl 2016

Dakujem vsetkym velmi pekne za odpovede 🙂 tak to zrejme nebude zbytocna investicia a vyskusame 🙂

beton
26. júl 2016

@ninai my pouzivame na jedenie, je to sikovny pomocnik. Inak som tam na dlhsie deti nedavala. nie je to pre ne vhodna poloha, rovnako ako vo vajicku. babatko ma stlaceny, ohnuty trup, takze velmi plytko dycha a necvici si brusne svaly, lebo je nadvihnute samo bez namahy. pre tieto dovody sa odporuca tato poloha len kratkodobo. Vibrovanie sme nepouzivali vôbec, vybrala som baterky, aby surodenci nezapinali. Negativne posobi na nervovu sustavu to natriasanie. Co neznamena, ze to niektore deti neupokoji. Len nie vzdy ucel svati prostriedky :o))

verenna111
26. júl 2016

Aj ja mam.vyuzivala som pri prve dcerke a aj pri dvojickach na striedacku.Naj je kupit vybracne co aj hraje pesnicky a tiez ma aj odoberatelnu casts hrackami.Super pomocka 🙂

girlie81
26. júl 2016

U nas na 100% vyuzite 😊 Dceru som v tom mala od narodenia. Dalo sa polohovat, az do uplneho lahu + malo vlozku pre novorodenca. Nase iba hralo a malinko sa dalo hupat. Pouzivali sme ho cca 8 mesiacov. A vratili sme ho vo vybornom stave, kedze bolo iba doma a pratelne 😊

zutera
27. júl 2016

Juj,já tvrdím že vibrační lehátko vymyslet geniální ženská,u nás bylo co chvilka využívané nakolik dcerka měla reflux a jedině tam si trošku přes den pospala.Když byla vzhůru dávala jsem ji na zem.Určitě je to velký pomocník.Navic mám ještě starší dcerku,když malá spinkala,hrali jsme se starší třeba pexeso a malou jsem měla vedle sebe.Za mě jednoznačně doporučuji 😉

googlinqa
27. júl 2016

dobra vec, my sme mali polohovatelne aj s melodiami aj hojdacie mala v nom bola ked som jej davala prikrmy alebo flasku s mliekom, prip. sa hrala s hrackami, hojdala som ju a pocuvala rôzne melodie