Magnetická stavebnica GeoBaby

vicsstef
2. jan 2012

dievcata, kupili ste niektora vasim detom magneticku stavebnicu geobaby? http://geomag.heureka.sk/geobaby-farm-small/spe...

mala u vasich deti uspech? hladam nieco pre svoju 14m dceru. dakujem,

desszi
2. jan 2012

@vicsstef ahoj my ju mame, ja som ju kupila malemu pred rokom na Vianoce, vtedy mal tiez 14 mesiacov, my mame sea nie farm. Zacal sa s nou hrat az neskor. Hra sa s nou, ale ma hracky, s ktorymi sa hra viac. Paci sa mu, ze tie casti moze davat aj na chladnicku. Este z nej nejako nestavia, aj ked ma uz viac ako 2 roky, ale myslim, ze cas, ked sa bude s geomagom hrat samostatne este len pride 🙂 Teraz ho to bavi hlavne vtedy, ked mu ja staviam 🙂

lenka_da
2. jan 2012

@vicsstef vyzera to zaujimavo... sice nic taketo doma nemame ale moje deti okolo roku sa zacali hravat s velkymi magnetkami, ktore mame na chladnicke, davaju ich aj na radiatory, a ozaj!, mame doma zeleznicu s vlacikmi, co su spojene magnetkami a to tiez zboznuju, takze ja si myslim, ze to moze byt zaujimava hracka 😉 ono, samozrejme si v tomto veku samo nic stavat nebude, len sa bude zabavat s tymi magnetickymi castami ale bude tiez odkukavat ako sa s tym "hras" ty a ked bude starsie, bude robit to, co odkukalo od teba

veronika81
2. jan 2012

@vicsstef my máme túto 19-dielnu http://www.magnethrou.sk/magnethrou/eshop/0/0/5...
Malý ju dostal na svoje prvé narodeniny, ale vtedy sa s tým veľmi nehral, chytilo ho to asi tak po dvoch rokoch, teraz sa s tým často hráva, stavia si rôzne tvary, baví ho to.
Akurát sa občas aj rozčúli, keď mu tie magnety nejdú k sebe tými stranami ako by si on predstavoval 😀
No v každom prípade odporúčam 😉

veronika81
2. jan 2012

ešte som zabudla dodať..občas ti to berie aj do vane, nič sa tomu nestane 🙂

desszi
2. jan 2012

@veronika81 aj my mame presne tu 🙂

lucik85
2. jan 2012

@vicsstef ahoj aj my mame geomag farm tu vacsiu, ..ale u nas zatial nema uspech vobec :(

veronika81
2. jan 2012

@desszi @lucik85 určite to príde ešte aj u vás, že sa bude s tým hrať samostatne 😉 U nás to začalo tak v lete, to mal už skoro dva a pol, teraz neprejde deň aby to nevytiahol.. Prijala by som keby toho bolo viac, tá cena na počet kusov je dosť 😝

@vicsstef teraz som si všimla, že dcérka má 14 mesiacov, možno by som na tvojom mieste počkala do tých dvoch rokov..prípadne sa priprav na to, že teraz sa s tým budeš "hrať" hlavne ty 😀 a malá to bude búrať 😅

desszi
2. jan 2012

@veronika81 tiez som toho nazoru, ze este to len pride, mne sa tato hra velmi paci, je velmi kreativna a viac ucelova - to ze sa s nou mozeme hrat aj vo vode, je uplne super 🙂 inak ja som ju nekupovala novu, ale vlastne z druhej ruky od jednej maminky z bazaru, ale bola prakticky ako nova, este v povodnom obale. Niekedy sa oplati prehliadnut aj bazare, pokial chce clovek aspon nejake to euro usetrit 😉

vicsstef
autor
3. jan 2012

dakujem za uzitocne informacie. asi to nekupim teda a suhlasim s nazorom, ze na pocet kusov je to dost drahe. vybrala som jej radsej od fisher price "moj prvy notebook"...snad to bude lepsia volba 😉

pralinka25
3. jan 2012

@vicsstef no ja myslim ze je to velmi dobra hracka. aj ked drahsia. ja som to malemu kupila minule vianoce to este nemal ani rok. a ma to velmi rad. nestavia to sice ale naucil sa pomenovat na tom zvieratka tie polgulate magnetky si kotula ako lopticku a spaja ich k sebe aby si tu lopticku zlozil.
stavat si to isto zacne az neskor ako pisu dievcata ale s tym som pocitala.
aj duplo ma a tiez to nestavia ale hra sa s tym po svojom. ved raz pride cas ked sa to nauci aj sam. zatial sa len tesi ked mu my staviame.
ja by som ti to isto odporucala kupit mozno ked bude mat dva roky napriklad na narodeniny alebo tak nejak.