Majú vaše deti obľúbené hračky na spanie?

zuzkalenka
20. jan 2012

Ahojte!
Veľmi by ma zaujímalo či aj vaše detičky majú nejakú obľubenú hračku bez ktorej by nevedeli zaspať.
Naša Lenka má psíka a medvedíka 😀
A u Vás je to ako????

zuzkalenka
autor
12. apr 2012

@daniella_vivien
vankúšik? sranda 😀 😀 , dobré

janka_pn
12. apr 2012

malu bielu plysovu ikea mysku 😅

daniella_vivien
12. apr 2012

@zuzkalenka no jasne aj bez cumlika nezaspi...to by bolo revu 😅
zabudla som pridat fotku

adapo
12. apr 2012

Tak náš malý má v postieľke samé ovečky, ktoré postupne pribúdali, no všade s nami chodí Didi, bez nej nezaspí. Potom je Didinečka, Timi, Didinečkoš a Moli. Ešte má hore na postieľke kravičku Maňu a psíka Puňťa. Proste celý zverinec a samozrejme nesmú chýbať dve malé autíčka....

zuzkalenka
autor
12. apr 2012

@adapo
ovečky aj ja môžem mám 47 a pár so sádry 🙂 ja som taká maniačka 😀 😀 😀

zuzkalenka
autor
12. apr 2012

@daniella_vivien krásne búva aj vankúšik vidno 🙂

terina25
12. apr 2012

syn zaspáva s Mikulášom,ktorého som mu uháčkovala a s látkovou bábikou 😀 a dcérka s bábikou

bashka
12. apr 2012

moja dcera ma mna, nema za mna ziadnu umelu, plysovu ci akukolvek inu nahradu...ja s nou zaspavam, ja s nou spim, ja som tam, ked sa zobudi 🙂

m.i.r.i
12. apr 2012

nas od narodenia spal s plienkou..vola ju "papa" a vsade ju vlaci..je uz niekedy ako "hnoj" doslovne, a nie a nie ju vyprat, lebo potom si ocucha a uz mu nevonia ked je pekne navonana a cista..tak bez plienky sa spat neda..a od Vianoc k plienke pribudla aj plysova macka, kedze sa zalubil do maciek..a tu tiez vsade musime brat so sebou...no a cumel...ktory sa chystam oducit v najblizsich dnoch...uz teraz sa toho bojim...

monuska342
12. apr 2012

moj maly nezaspi bez svojej oblubenej deky aj pocas dna ju vsade vlaci zo sebou a je hrozne spinava a ked mu ju operiem tak mi ju chodi este mokru brat vzdy z vesiaka lebo bez nej nemoze existovat 🙂 😀 este ze vonku mu nechyba 😀

blue_eyes
12. apr 2012

Moja slečná má už šesť rokov, a od narodenia má taký vankúšik /psíka/, keď sa opotreboval, tak sme jej dali pár kusov ušiť na objednávku, momentálne používame toho posledného, a netuším čo bude ak sa jej zničí lebo to už nemáme kde ušiť. Bez neho nejde ani na krok, aj do škôlky ho nosí, proste všade. Ale psychologička nám povedala, že je dobré keď majú deti takúto svoju obľúbenú vec, že ich to ukľudňuje bez ohľadu na vek. 🙂

mia258
12. apr 2012

My máme Disney plyšákov 🙂

mikman
12. apr 2012

Môj maly ma medvedika od krsneho je to macko ktory ma v brušku napln s levandulou. Teda gelom ktory sa dava zohriat do mikrovlnky. Potom sa napln da do macka. A ten prijemne hreje a vonia. Velmi rychlo zaspinka.

mikman
12. apr 2012

@m.i.r.i s tym cumlom moja skusenost boli sme na navstevd kde sme aj spali. Povedal som mu ze sme tam cumel zabudli. V tu noc zaspal bez cumla a viac ho nepotrebuje. Mal ho do 2rokov a 8mesiacov.

desszi
12. apr 2012

mame vankusik 🙂

lukinka26
12. apr 2012

Dcérka spinka s krtkom a myskou minnie 🙂

happy3
12. apr 2012

nas drobec spinka s Mickey mousom v jednej ruke a cumlikom v druhej ruke 😀 obcas misiaka vymeni za tigrika 🙂

martina149
12. apr 2012

Naša spí s plyšovým tigríkom z rozprávky Macko Pú a ešte má aj plyšového psíka.No a dudlíky musíme dávať aj im 🙂

zuzkalenka
autor
30. máj 2012

Ahojte!
Hlásim že už sme bez cumlíka na spanie. Je v koši, hurááááá 😀 😀 😀 😀 😀

lamina
30. máj 2012

my mame bielu plysovu ovcu Terku🙂 maly ma 3mesiace a par dni, my ho mozeme uspavat kolko chceme, ked mu ju dame ku hlavicke, schmatne ju pod krk,otoci sa k nej a o par sekun spinka.bude to dobra kamoska do dalsich rokov 🙂

bubelko
30. máj 2012

starsi nema nic stale - meni sa to podla okolnosti, mladsi ma modro-bieleho psa, ktoreho nemozem nechat doma, ak mame niekde spat. a hroza, ak ho operiem. to ho potom dovtedy oblizuje, a utiera si do neho nos, kym "nevonia" ako pred tym 😀

adri2211
30. máj 2012

ano Diddinku je to myska Diddl, bere ju vsade, uuuplne vsade. musim ju prat potajomky... inac ju viediet aj na kazdej fotke, vzdy je s nou 😀

adri2211
30. máj 2012

jaaaj a foto. to je ta co ma v ruke 🙂) ALE dudu je uz nastastie prec 😀

nanulik
30. máj 2012

my máme prázdnu postielku, hračiek má kopu ale na spanie žiadna, a ked mu tam dám nejakých plyšákov že aby sa mal s čím hrať ked sa zobudí tak nerváči že na to leží, asi ho to tlačí....

zuzkalenka
autor
31. máj 2012

@adri2211 dobrá zásoba 😀

zuzkalenka
autor
31. máj 2012

@nanulik Keď bude starší tak si určite niečo vyberie 😉

bambinkaa
31. máj 2012

@rubinka nadherna fotka 🙂 My mame tiez plysaka Freddiho 🙂

zuzkalenka
autor
1. jún 2012

náš havo na spanie sa volá uško 🙂
@bambinkaa

lussy23
1. jún 2012

@adri2211 tá je teda riadne obrovská. 🙂 krásna fotka

digysa
1. jún 2012

Moj syn spava s malym bielym psikom. Dostala som ho pre neho este pred tym, ako sa narodil. Takze ten pes ma uz vyse 7 rokov! Raz sme ho stratili na letisku vo vytahu...no to sme sa navozili, kym sme ho nasli 😀

Dcerka spava s tym, co jej pride prave pod ruku...ale rano je vsetko aj tak na zemi.... Synator, ked sa rano budi, tak stale drzi psa v ruke....mava ho hned pri tvari (som zvedava dokedy ho bude mat....ale urcite sa ho uz v zivote nezbavi a zoberie si ho so sebou aj na vysku- ako talizman 😅 )