Máte bicykel Dino bikes Dino 12?

mariakajelova
24. jún 2014

Dobrý deň,

zvažujeme kúpu bicykla pre našu princeznú. Čochvíľa bude mať už tri roky. Potrebovala by som poradiť, či je tento model dobrý, alebo či sa máme zamerať radšej na niečo iné. Ďakujem veľmi pekne.

culia1
6. nov 2015

Ahoj Chcem sa spytat, ci ste ten bike kupili a ci ste spokojni a ako sa malej taha, lebo som dakde citala ze ma tuhe pedale ale netusim co by to mohlo znamenat.

inull5
6. nov 2015

@mariakajelova ahoj,my máme ten bike,v podstate si.ho vybrala malá a veľmi sa jej páčil,a sme spokojný,bikuje takmer denne. Tiež ho dostala na 3 narodeniny. Jedine,co sa nám.začalo t eraz trochu hýbať je taka ta sedačka vzadu pre babiku.

culia1
6. nov 2015

@inull5 Dakujem, tak ked vladze dievcatko, hadam to nebude problem ani pre 3,5 rocneho chalana 🙂

inull5
6. nov 2015

@culia1 som sa pomylila a adresovala inde..prepáč. 3,5 ročný chlapček v pohode. Neviem akú má výšku,ale my sme kupovali ten vacsi bike,nie tu 12,lebo to je velmi malinky bicykel. Sú to podľa mňa pekne,kvalitné a cenovo dostupné bicykle. Inak som ho objednávala z Ciech,tam vyšiel o dosť menej

culia1
6. nov 2015

@inull5 no maly ma cca 105 cm, takze mu asi zoberem 14tku. este raz vdaka

applede
6. nov 2015

@mariakajelova ahoj, moja mala vcera 3roky, a kupili sme jej dnes tento bike , frozen...myslim, ze bude akurat na to, aby sa naucila bicyklovat, aby ho utiahla a potom aby sa nebala, ked dame dole koliecka. aby dosiahla dobre na zem..ked som pozerala rozmery tak je do nejakych 120cm, takze si myslim, ze v pohode vyuzitelny

inull5
6. nov 2015

@culia1 niet za čo🙂

momoqui
9. dec 2017

Ahojte, prosim ta sedacka pre babiku sa da aj odmontovat?