Máte niekto takéhoto medvedíka?

jamik
12. dec 2008

Mate niekto tohoto medvedika? Oplati sa?
http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?...

jamik
autor
12. dec 2008

Alebo jeho alternativa z Fisher Price?

kacenka83
14. dec 2008

ahoj jamik, ja som toho medvedika z linku videla, odskusala a veru by som ho nekupila... je tam 6 rozpravok, kazda ma 6 viet, po kazdej vete treba stlacit dalsie cislo aby povedal dalsi vetu a tie vety zacinaju frazou nieco ako "ahoj, ja som tvoj macko a mam ta rad" 😝 takze deti z rozpravky podla mna aj tak vela nemaju...

ema.nz
14. dec 2008

jamik:nieco podobne som minule videla v tescu,ale bolo to o dost lacnejsie nespomeniem si presne na cenu.skus mrknut v tescu 🙂

kejka
14. dec 2008

Malej má trochu jiného medvídka-zpívá asi 10písniček,povídá pohádky,počítá formou hry,abecedu jako básnička.Říká-to je nos,levá ruka,pravá ruka,bříško,ouško atd.Pak- mám tě rád,jsi můj kamarád,obejmi mě atd.Prcek ho dostal k roku,ale začal se o něj zajímat až tak kolem dvou let. 🙂 🙂 Co se pamatuju tak stál cca 900Kč,cena myslím zůstala stejná. 😉

jamik
autor
14. dec 2008

Kejka, to bude asi Fisher Price.
Kupila by si ho este raz? Zda sa ti to rozumna hracka? Alebo len take na chvilku.
Dakujem.

mirrinka
14. dec 2008

podľa mňa je to blbosť a tá cena... 😝 minulý rok som ho videla po Vianociach v Tescu a bol vo výpredajovom koši za 299 😕

kejka
15. dec 2008

Jamik nekoupila,to se ti přiznám bez mučení.Malej si s ním hrál tak 10x dohromady,mačkal jedno přes druhé,takže ani jednu písničku,povídání atd neslyšel do konce.Ale každé dítě je jiné,možná u tebe naopak.Je to fakt cena až moc vysoká.Za to by měl třeba tři stavebnice 😒 Ve výprodejích jsem ho neviděla,když tak je zlevněný o dvě,tři stovky. 🙂 Jamik jj je to ten od Fisher Price. 😉 Já jsem koupila malýmu tu vodní tabulku-Aquadoodle,má jí dva roky a maluje na ní pořád.Cena cca 250Kč a ta se fakt vyplatí.Hlavně si s ní hrál-ted už moc ne,je velkej. 😉 😉 😉

jamik
autor
15. dec 2008

Ja tiez si osobne myslim, ze to nie je dobra hracka, ale syn si ho prial pod stromcek. Tak preto som sondovala, ci si neopravim nazor. Ale nie. Vdaka.

jarka007
16. dec 2008

Jamik mame obe, darcek od babky 🙂. Lepsi je ten od fischer price. Ten druhy sa nam rychlo pokazil a ten hlas je na moj vkus straaasny. S tym druhym, FP sa nas syn hrava teraz, ked ma 2 roky a nepokazi sa. Da sa na nom natavit aj hlasitost. Ovela ovela lepsie. Ten s rozpravkami ho tiez fascinoval, ale ako som spomenula, hned sa pokazil a sluzi teraz len ako plysak a rozprvakovu knizku si pozera obcas starsia dcera.

beruska2x
16. dec 2008

my mame ten od Fisher Price a je super malemu jsou 4 mesice a pisnicky a basnicky mu poustime kazdy den, rychle se je pak nauci,jsou tam i cisla a abeceda... drahy se mi nezda, dneska stoji drevene kostky 500 tak co...

stija
16. dec 2008

ahojte, prispejem tiez svojou troskou. drobca doma este nemam, ale mam dve malicke netere. jedna mala ho (toho psa z fischer price) dostala asi pred mesiacom k prvym narodeninam. A je z neho vo vytrzezi. neviem ako dlho ju to bude drzat, ale velmi sa jej paci, dokaze sa s nim zahrat velmi dlho. aj ako s hrackou, ked uz vsetkym lezie na nervy vyhravanie rovnakych pesniciek dokola a niekto vypne zvuk. ale hlavne, ak je zvuk zapnuty, pusta stale nieco. nie je to cielene, je jej celkom jedno, ktora pesnicka hra. ziadne pustanie pesniciek z CDcka sa jej tak nepaci. pri nej sme si povedali, ze je to uzasna hracka. druha neter bude mat rok az po novom roku a uz ho ma nachystaneho pod stromcek. uvidime, ako to dopadne u nej