Máte niektorá trojkolku Smart trike? Aká je?

katkazabor
4. feb 2011

Uvažujeme nad kúpou tejto trojkolky a preto by som sa chcela dozvediet či ste s nou boli spokojný alebo či ste mali voči nej nejaké výhrady.Ďakujem pekne za pomoc  🙂

peepka
4. feb 2011

@ katkazabor
ahoj, akurat riesim to iste, no my sme si vybrali trojkolku Puky, pride nam viac kvalitna, nie taka plastova 🙂

stvura
5. feb 2011

Ano, mame v cervenej farbe...takze...neviem ake mas male, velke dietatko, no pokial ho planujes v nej tlacit sa priprav na to, ze sa dost zle ovlada, dietatko pokial nemas maxi dieta nedociahne na pedale (lebo su na prednom kolese), ma nozicky na tych len polohovatelnych stupienkoch, co pri tlaceni je fajn, no neskor ako bude chciet sama bicyklovat je nevyhodne. Inac pochybujem o tom, ze niektore dieta v nej i bicykluje, nakolko tie pedaliky su fakt velmi daleko. Moj maly ma dva a pol, je sice mensi na svoj vek, no velmi zdatny (uz bicykluje na klasickom bicykliku s pridavnymi kolieskami), no na pedale na tejto trojkolke stale nedociahne, a nevie do nich sliapat. Takze uz je pre neho nepouzitelna, pouzivala som ju vyslovene na tlacenie ked bol malicky. Osobne by som ju nekupovala (mi sme dostali ako darcek), lebo je to vela penazi za malo muziky...radsej kup lahsiu (tie s tymi macickami, psikmi na volante), su lacnejsie... 😉

alusha
5. feb 2011

ano mame, ja ju neodporucam, je vhodna akurat na vozenie dietatka, namiesto kocika, aj to po case zacne hrkotat, na bicyklovanie urcite nie 🙂 po dvoch letach, co sme v nej maleho vozili ju mozeme vyhodit 🙂

bosoriak
5. feb 2011

Tiez ju mame a pouzili sme ju asi patkrat, odvtedy je v kumbali a tam aj ostane. Tak ako pisali predo mnou - je vhodna len na tlacenie dietata, navyse je cela plastova a strasne hrkoce. A je velmi mala. Mame este jednu trojkolku, velku s takym medvedom na volante, co hra melodie a ta je superska, tam ma dieta aj miesto a aj ked ideme cez teren, tak z dietata nevytrasie dusu.
Ale na samostatne vozenie mame odrazadlo a potom pojdem do toho bicykloveho odrazadla bez pedalov a potom rovno do bicykla.

traktor
5. feb 2011

mame a sme spokojny, vyuzili sme ju ked bolo teplo,bol este v tej ohradke, lebo bol malicky, tak sme ho len tlacili, ..neskôr uz aj bez ohradky a velmi sa mu pacilo vozit..teraz v zime ho mame dnu v dome..aj tu ho deti vozia, on sam si ju tlaci...dost sa s tym pohra..sedadlo sme posunuli blizsie...da sa nastavit..a dociahne na pedale a uz skusa, tak ma radost...pri ostatnych detoch som mala podobnu trojkolku, len lacnejsiu, tiez bola na tento styl, umele kolieska, pedale v predu a nebol problem..bola vyuzita dokonale , ..potom sme uz presli rovno na bicykel s pomocnymi kolieskami...takze rozhodnut sa musis ty..niekomu pasuje , niekomu nie..ale tak to to pri vsetkom..pri hrackach, pri flaskach, pri kocikoch... 😉

annie13
5. feb 2011

aj my ju mame a ako pisu babenky vhodna tak na tlacenie aj pri tom strasne po case zacne hrkota, malemu sa v nej pacilo, nechcali sme ju aj pre dcerku, ale slapat urcite na tom nebude to sa na tom asi ani neda, cena na to ake to ma vyuzitie je strasne vysoka, radsej pozri tu v hypernove s macikmi mas to lacnejsie a ten isty ucel
my sme tiez kupili radsej puky kovovu a malemu teraz ten cvicny bicyklik bez pedalov

mayor
30. okt 2011

@annie13 : ktoru smart trike mas (alebo si mala ) ?

anjelicek26
30. okt 2011

No na vozenie ako alternativu ku kociku fajn, ale neviem si predstavit, ze by na nej pedaloval 😖 Ako ma ju rad, dostal ju na prve narodky... ale na vianoce uz bude upgrade na puky wusch

sssimi
30. okt 2011

My sme sa vyvozili na nej statočne. I keď ako samostatný bicykel neprichádza do úvahy-dieťa to proste neutiahne.

katrinka8
24. feb 2012

No baby, to ste ma nepotesili. My sme ju tiez kupili na 1. narodky, to bolo v lete, takze zatial sme ju vyuzili len na tlacenie. Ale to sa malej pacilo, takze celkom OK. Takze som zvedava, co bude dalej...

mircalla
25. feb 2012

My sme sa ju dost natlacili, az sa nam nam praskla ta rucka....teda plast....nic moc...k pedalovaniu sme sa este nedostali a ako tak citam asi ani nedostaneme:(

akika722
26. feb 2012

My ju máme,kupili sme ju na prve narodeniny krpcovi a ma ju na trubke 😅 v lete v nej vydržal malo,toto leto pochybujem že v tom bude kedže bude mať 2r. 😅 doma ho vobec nezaujima,nehra sa s nou,vonku sme ju mali max 3x

kvetinqa
26. feb 2012

My ju mame, maly ju miluje. Pouzivame ju uz pol roka a vobec nehrka, zvlada kazdy teren. Maly je v nej ovela spokojnejsi ako v kociku... mame zoo.

home1
3. mar 2012

Baby ale píšte aj ktoru mate...lebo nemôžete hadzať všetky trojkolky od smartike do jedneho vreca!!! 😉 je viac druhov-lacne-okolo 70 maju umele kolieska a je jasne že tie začnu hrkotať...my ideme kupiť smartike zoo-tam su gumene kolieska a zatial som počula len chvaly na nu 😉 😉 😉

carrie4
3. mar 2012

my máme zoo a my sme na nej strávili celú jar, leto aj jeseň... dokonca aj na dovolenku sme ju brali miesto kočíka. a určite aj teraz na nej budeme frčať, ale už bez bočníc. ohľadom koliesok, tak som si vôbec nevšimla, že by hrkotali, sú také pogumované. ja som tiež najprv váhala, ale teda my sme kúpu neobanovali

evkaspa
3. mar 2012

my máme doma tú s gumenými kolieskami a je naozaj super. Keby som mala teraz kupovať, kúpila by som rovnakú ale pozrela by som aj inzeráty na jazdené, lebo niektorí ju používajú naozaj minimálne a cenový rozdiel je veľký.

nice202
4. mar 2012

uz 2 x som reklamovala rucku na smart trike. nikdy by som ho uz nechcela. daleko su pedale na bicyklovanie a na tlacenie je uz tiez velka. ked bola mensia, tak som ani kocik nepouzivala, len v tom bola a milovala to.

minnie55
4. mar 2012

Ahoj, my sme ju mali, tú najnovšiu ZOO verziu s kravičkou a podľa mňa to boli vyhodené peniaze. Je takmer celá z plastu, nie je veľmi stabilná, malý v nej veľmi nechcel sedieť a keď sme mu z nej chceli urobiť trojkolku, tak to bol otras - maličké sedadielko s blbým sklonom, nestabilná, proste somarina za kopec peňazí. oveľa viac sme využili klasické odrážadlo a teraz sa už tešíme na bicykel 🙂
K tým kolieskam - naša stála vyše 100€ a teda hrká parádne, na trošku nerovnejšom povrchu je to katastrofa a dosť ťažko sa ovláda - stále ju ťahalo do strany. za tie peniaze podľa mňa nestojí.

saranata
4. mar 2012

máme aj my , minuloročný model ZOO , kupili sme k 1 narodeninám a je super, využívame ju na maximum , malej sa v tom páči, takze učel to plní🙂

cmulinko
4. mar 2012

pridavam sa k tym nespokojnejsim.. ...zaplatili sme za nu 100 eur...myslela som si,ze platime za kvalitu,ale velmi sme sa sklamali...vyhodili sme ju skor ako sa mohla dostat k druhemu dietatu.

jaruska6
4. mar 2012

Ahojky, my sme dostali darom tú s plastovými koliečkami,keď v nej malý sedel, veľmi ťažko sa ovládala, jednou rukou to bol dosť problém, aj kolieska otrasne hrkocú.Malému sa v nej príliš nepáčilo, ale raz za čas miesto kočika to bolo fajn.Inak na hrboľatej ceste, keď som ho tlačila, mala som problém udržať stabilitu a miestami som musela úplne spomaliť, lebo som mala pocit, že ho v nej vyvalím.Sedadielko sa nám nedá posunúť, takže ani pedálovanie neprichádza do úvahy.Keby som si vyberala sama, tak isto nie tento model, ale niečo serióznejšie. 😒

michaspi
28. mar 2012

mate niekto Sport? ma ma pogumovane kolieska, tak ci je ok, dakujem🙂

1danielita1
21. apr 2012

Čaute baby, my mame smart trike recliner v 4v1. Dnes sme boli prvykrat vonku, mala ma 10 mesiacov. zatial na tlacenie. takze moja skúsenost: obe sme nadšené. Malá v nej celý čas vykrikovala a mne sa perfektne ovládala. Tá vodiaca tyč čo sa ovládania týka je suprova. a po dalsie ked tu pisete ze vam dieta nedosiahne na pedále, ved na nasej sa tá stolicka polohuje a posuva dopredu a dozadu. Ked nebude dotiahnut jednoducho si tu stolicku pritiahnem dopredu. Inak stála 130 eur v dráčiku a to sme mali tu dráčik kartu. Takze neodrádzajte mamičky od kúpy tejto trojkolky. Nie je smart trike ako smart trike!!!!

denia25
1. jún 2012

tiez chceme kupit smart trike 4v1 ,ale teraz neviem ci kupit ked citam take ohlasy na nu........dcerka ma 9 mesiacov a tesila som sa na leto ze sa bude vozit.....som na vazkach

mimca20
1. jún 2012

Mame Zoo a vyuzita minimalne, tiez na nerovnom terene hrkoce, tak potom neviem ako hrkocu tie len pogumovane kolesa. Ked tak, skor som mohla ju kupit od ruky a nie uplne novu. Na dlhsiu prechadzku nam je na prd 🙂, lebo maly v nej zaspi. To hrkotanie aj mne vadi, ale v predajni ani jedna nehrkoce 🙂

katka1981
1. jún 2012

Mame a sme maximalne spokojni. Pouzivali sme ju namiesto kocika v hypacoch, inak ju ma mala vnutri, vozi sa s nou po dome sama. Predtym sme ju v nej uspavali, alebo ju vozim ja a ma z toho super zabavu. Nenici parkety, je super. Ale nato aby sa dieta vozilo same, musi podrast, nasa sa sama zacala vozit ked mala asi 2 roky 10 mesiacov. Zavisi od vysky dietata. Mame Smart Trike 3 v 1 ruzovo fialovu 🙂 Ma aj odrazadlo aj bicykel, ale ona sa vyhra v podstate so vsetkym, len musi mat spolocnost.

kiwi82
1. jún 2012

My sme kúpili od ruky za polovicu, určite by som za nu nedala 100 eur. malá sa jej veľmi potešila aj sa ešte aj teraz na nej rada vozí. ale je pravda, že dosť hrkoce, my máme smart trike elisabeth dx. no a určite nie je vhodná na pedálovanie, si myslím, že nič čo má pedáliky na prednom kolese nie je vhodné na pedálikovanie, príde mi to také neprirodzené. ale na také tlačenie dieťatka je fajn 😉

elienka
3. jún 2012

@katkazabor
Po tom čo som prečítala snáď skoro všetky témy o trojkolkách ( a bolo ich dosť) som bola rozhnodnutá, že tento typ trojkolky nechcem (pedále v predu na kolieskach), ale zasa Sofi sa rada vyváža na odrážadielku s tyčou u mojich rodičov. Takže som to vyriešila tak, že neočakávamm od tejto trojkolky, že ju bude mať malá naveky a že sa na nej bude sama voziť - skúsenosti ostatných rodičov sú také, že dieťa aj tak neutiahne tie pedáliky, kúpila som trojkolku z druhej ruky, vybrala som chipolino za 20€ - hraje, nie je prečačkaná, má stupačky (toto je pre mňa dosť dôležité), má obruč - takže malú tam len vložím a nemusím ju komplikovane zapínať, vodiaca tyč je dostatočne vysoká, nemusím sa hrbiť, kolieska sú pogumované, hrká rovnako ako ostatné trojkolky, ale tu na tejto "super" ceste je to jedno, táto cesta by zničila každú trojkolku. Počítam s tým, že sa odvozí len toto leto a nabudúce leto bude bežkať sama na odrážadle.Takže za tých 20€ som maximálne spokojná, v porovnaní, že som rozmýšlala o trojkolke za cca 100e.

katusska248
28. okt 2012

babyy ktora ma gumove kolieska smart trike zoo laebo smart trike leonardo

duracelko
28. okt 2012

z kolesa sa odliepa ta guma neviem či to uz poriešili na týchto nových...