Máte skúsenosť s nafukovacím kolesom swimtrainer classic?

lucka1987
1. feb 2012

ahojte mamicky. Chystame sa do aquaparku kde je aj detsky bazenik do 1 roka, a hladam vhodne nafukovacie koleso pre nasho takmer 5 mesacneho drobca. nasla som tento swimtrainer. su 3 druhy.. pre nas by bol ten od 6 do 18 kg ... mate s nim skusenosti? ako sa v nom citili vase deticky? dakujem za odpovede

princeznickamatulienka
18. máj 2012

Ahoj Lucka, neviem, ci uz nie je neskoro na odpoved... My mame velmi dobre skusenosti s kolesom swimtrainer classic. Nasa dcerka v nom zacala plavat ako 8 mesacna. Kupili sme jej cervene koleso. Prve dva razy sme museli dcerku prehovarat, aby si navliekla koleso, ale od tretieho razu si ho zakazdym pri plavani vyzadovala. Naucila sa velmi pekne kopat. Super je koleso aj v tom, ze som si mohla popri nej zaplavat. Nemusela som ju drzat na rukach. Mohla sa sama pohybovat a bola volna. Okrem toho je to koleso super v tom, ze dieta je v nom v spravnej polohe plavania. Teraz uz nasa dcerka pouziva oranzove koleso, kedze ma dva a pol roka. Plava v nom velmi rada. Vydrzi v nom plavat cca 50 minut samostatne 🙂 Co je uplne super. Dcerka miluje plavanie. Teraz ju v tom oranzovom kolese ucime hybat uz aj rukami. Urcite to koleso stoji za tu cenu. Je neporovnatelne s ostatnymi kolesami. Co je este super, ze sa nemusite bat, ze sa dieta prepadne pod koleso, ako je to pri obycajnych... Vrelo ho odporucam.

bubu1111
2. mar 2014

@princeznickamatulienka Ahojky, nasla som tvoj prispevok tu v diskusii. Chcem sa ta spytat ci pri tomto koliesku nemusim mat starost, ze sa dietatku potopi hlavicka? Mladcsi bude mat v lete 9 mes. a chcem si ho na dovolenku kupit. Rozmyslam, ze kupim aj starsiemu, bude mat cez dva roky. Ked bol mensi bol v takom klasickom zltom ( kriz medzi nohami ) , ale museli sme stale davat pozor pretoze, ked sa trosku naklonil dopredu a pohol sa, napil sa vody. Preto chcem vediet ci sa oplati investovat, predsalen dat 50 € za dve gumy 😠 Ako si pisala, mozem kludne pustit dieta, vzdialit sa dajme tomu na meter a pol a byt kludna, ze sa neprevrati, nepotopi a je v bezpeci?? Dakujem moc ak si najdes cas a odpises mi 😉

matulienka7
18. jún 2014

Ahoj, v cervenom kolese sa nemusis bat, ze sa dietatku potopi hlavicka. Je cele vyvinute tak, aby co najviac bezpecne, ako to len vo vode ide. Super je, ze dieta je v polohe plavania a ku kolesu dostavanes aj navod, ako naucit deti plavat. My sme presli od cerveneho, cez oranzove az po zlte. Nasa dcerka uz skoro sama plava. Zlte ma uz skoro uplne vyfuknute. Bola to velmi dobra investicia. Dokonca zvladam aj 2 deti sama vo vode 🙂

nykara28
4. aug 2014

Prosim vas kde by som objednala to cervene koliesko? Mame sice len 5 tyzdnov ale dorastieme a chceme plavat...syn ma 5 rokov a este sa len uci a to sme chodili od 4 mesiacov do plaveckych jasluciek

slnieckovo1sk
5. aug 2014

@nykara28 koleso mame v ponuke

dekys
27. máj 2015

Nema niekto na predaj červené?

ivi_kiwi
14. mar 2016

Ozivujem temu ako su na tom starsie deticky

petrahankova
25. jún 2016

Prosí ked má syn 2 roky a váhu 12,7kg,ktorú velkost máme vybrať?Dakujem

vivienne2011
10. júl 2016

Toto koleso vôbec nie je bezpečne !!!máme ale nepouzivam , dieťa sa v ňom veľmi ľahko prevrati a môže sa utopil keďže ostane pod kolesom!!! Nie je rovnako "tucne" keď sa dieťatko trochu prevalí na stranu tak sa s ním otočí!!!!keby bolo rovnako hrubé možno by to nerobilo.Neodporúčam! Čo sa mi osvedčilo boli kolieska na plávanie chere....ale to musí byť bábätko asi 8-9mesačne a viac tie sú super bezpečne dieťa nikdy neostane pod hladinou.

kikus108
14. júl 2016

Ani my sme s nim neni spokojni, tiez sa stalo ze sa nam mala opakovane prevratila a to sme boli pri nej v detskom bazeniku...

honney12
30. aug 2016

Mam na predaj aj so zarucnym listom keby mal niekto zaujem. ( od 6 do 18 kg)

poljana
22. máj 2017

@vivienne2011 ahoj, prosím, ja nikde neviem nájsť žiadne koleso chere. vieš mi k tomu poslať nejaký link?

m_
22. máj 2017
vivienne2011
23. máj 2017

@poljana ahoj. Do vyhladavaca zadaj kolieska cherek su 2 druhy zlto zelene a zltocervene. My mame zlto zelene su troch vecssie ako tie druhe a su super maju i vedlajsi bezpecnostny bonus 🙂 ked sa mala smykla na podlahe tak sa neudrela o hlavu akosi ju to ochranilo.

bajamarko
25. jún 2017

Ahojte baby potrebujem radu chcem kupit malemu koleso swimtrainer ma 2 roky a cca 13kg mam kupit koleso do 18kg alebo uz to vacsie co je od 15kg do 30kg dakujem aby sa mi stoho neako nevysmykol

vivienne2011
25. jún 2017

@bajamarko nekupujte to kupte kolieska cherek zeleno zlte tie su super a bezpecne to koleso potapa deti otoci sa a dieta ostane pod hladinou a to mozte byt i pri nom velmi zle koleso.

bajamarko
25. jún 2017

Dakujem