Máte skúsenosti s týmto odrážadlom?

julia225
28. feb 2008
jaduska
28. feb 2008

neviem, či to na fotke dobre vidieť, ale podľa nej - no, neviem si predstaviť, žeby som toto dala dieťaťu a zvládlo by sa na tom voziť bez pomoci rodičov. Nezdá sa im až také stabilné, keďže je na dvoch kolieskach. Jedine, že nevidím to tretie 🙂

julia225
autor
28. feb 2008

no ono to ani stabilne nema byt je to bicykel odrazadlo na dvoch kolesach, ktore ma dieta naucit udrzat stabilitu a tym padom na klasickom bicykli nebude potrebovat pomocne kolieska...

jaduska
28. feb 2008

mňa iba zarazil ten popis pri tom ,že aj bez pomoci rodičov sa na tom dieťa naučí 😀

Osobne som sa s takým ešte nestretla, my sme začínali klasickou odrážačkou, potom malý bicyklík, neskôr väčší, ale všetky s pomocnými kolieskami. Máme aj kolobežku, ale tú dcérka nechce. Veľa záleží od dieťaťa. Poznám deti v dcérkinom veku, ktoré v pohode lietajú na bicykli bez pomocných koliesok, naša sa ešte bojí.

Ono s takými vecami je to tak ,že kým nevyskúšaš, nezistíš. Preto občas človek zbytočne vyhodí peniaze, ak to nemá kde vyskúšať. V obchode sa to dieťaťu páči, príde domov a ho na to nedostaneš.

Ale to odrážadlo na obrázku nemusí byť zlé, menšie deti sú odvážnejšie, lebo až tak nerozmýšľajú, že sa im môže niečo stať, ale aj tak sa okolo neho nabeháš (aspoň podľa mňa) 😉

dandinda
28. feb 2008

mne to tiez pride dost narocne, ale suhlasim s tym, ze je to dobra priprava na klasicky bicyklik 😅 Asi by som do toho isla, ale na zaciatku s pomocou rodica,kym dietatko nepride na princip..co asi nepotrva dlho 😝

julia225
autor
28. feb 2008

jasne ze budem pri nej, ona sa jej trojkolka nepaci,lebo sa jej tazko pedaluje..ale keby sa aspon toto naucila cez toto leto bola by som happy, bud. rok by sme mohli zacat s bikom 🙂 🙂 🙂

dandinda
28. feb 2008

tak toto by jej islo urcite lahsie 😝 odrazat sa nozkami je predsa pre dietatko prirodzenejsi pohyb ako pedalovat a hlavne sa nauci sama udrziavat rovnovahu..julia, len aby si za nou stihala 😉

julia225
autor
28. feb 2008

ale budem... a dufam, ze si nadobudnem dobru kondicku a nieze to bude dade v pivnivci 😝

jaduska
28. feb 2008

ak to kúpite, tak potom napíš, ako sa to malej páčilo 😉

dandinda
28. feb 2008

Uz len pre tu kondicku sa to oplati kupit 🙂 😉

melory
28. feb 2008

mne sa paci, ja by som to riskla.... 😵

julia225
autor
29. feb 2008

😵

bibinka
29. feb 2008

szn mojej kamošky sa najprv naučil na klasickej kolobežke a keď mu kúpili bicykel,tak pomocné kolieska už nepotreboval. takže,julia odporúčam ti to,možno si malá toto odrážadlo zamiluje.

julia225
autor
29. feb 2008

dakujem....aj ja si myslim, ze by to mohla byt dobra vec.... 😵

kangaroo
29. feb 2008

my sme ho zadovázili synovi, nie konkretne toto ale obdobné, a lieta na tom ako sarkan, má tam aj brzdu a super sa na tom učí drzať rovnováha, baví ho to viac ako hrkotat na biku s pomocnými kolesami 😉

julia225
autor
1. mar 2008

kangaroo a ake mate vy? pridaj link ak mozes, je lepsie,kde ste ho kupili, chcem podrobnosti 😝 😀

kangaroo
2. mar 2008

fú, tak s linkom to bude tazšie, ale kúpili sme ho v parndorfe, v hračkárstve a za celkom dobrú cenu, tuším 40 eur,sa mi zdá 😉