Medvedík na spanie Myhummy

aduska59
19. sep 2017

Mamicky, prosim vas, ake mate skusenosti s medvedikom na spanie Myhummy? oplati sa to za tu cenu? naozaj to zacne hrat, ked sa babo v noci rozplace? a ktoreho odporucate kupit? dakujem za vase nazory 🙂

http://www.shop.myhummy.sk/

briasr
17. apr 2018

dobrý den, kupili ste medvedika? premyšlam o kupe a zháňam recenzie. dakujem za reakciu

romanka93
17. apr 2018

@briasr odporucam najprv skusit appku..ja mam napr Baby sleep, kde mate aj tri druhy bieleho sumu..na nasho totiz neplati..su tam vsak aj ine zvuky..a ja pouzivam u neho zvuk vysavacu 😀 pri tom pekne zaspinka cez den 🙂

aduska59
autor
17. apr 2018

@romanka93 dakujem, uz ho davno mame, aj som zabudla, na tuto skupinku, nam velmi pomohol na zaciatku s kolikami, drzim palce!

briasr
17. apr 2018

@aduska59 a aký máte typ, lebo su tam dosť velke rozdiely v cenách a neviem či sa oplatí investovať až 55e alebo bude postačovať aj za 30 hlavička, viete mi ešte v tomto poradiť podla skúsenosti

aduska59
autor
18. apr 2018

@briasr ano, su tam take rozdiely, ze ked to hra, sumi babo napriklad zaspi, ono sa to uz same vypne a babo zacne plakat, hned sa to same spusti, alebo ked sa hybete okolo postielky aj vtedy sa to same spusti
ale zeby mi to naspat uspalo babo, to nie, ked uz place, tak mu bud vypadol cumlik, alebo sa chce kojit, cize vtedy sum nepomaha
ale u nas to velmi pomahalo, ked sme mali koliky, alebo taky nepokojny vecer, alebo ked sa nechce uspat, alebo tazsie zaspava
ale tak celkovo ja mam take hudobne deti, na nich vsetko zabera
a je dobre, ze to dlho hra, vkuse sa to nevybija, ako ine hracky a baterky davam obycajne, nenabijacie, mame len druhe baterky a to mame od oktobra
stale to pouzivame a to uz mame pol roka
keby daco, kludne sa pytajte 🙂
ja som zainvestovala, kupila som to najdrahsie s tym senzorom, ako som vam vyssie pisala
my mame tohoto

https://www.shop.myhummy.sk/p/716520-sumiaci-me...

briasr
18. apr 2018

@aduska59 a aká to je hlasitosť,? kedže tá sa tam nedá nastaviť. ja som pri prvej ani nevedela že take niečo existuje (myslím taký macko), tak som jej ten šum pustala z youtub. a super to fungovalo len s tym tabletom stale bola oštara a kedže som jej ho nechcela strkať do postielky k hlavke (predsa wifi a tak) tak to šlo na celý byt

aduska59
autor
18. apr 2018

@briasr da sa to nastavit bud tichsie alebo hlasnejsie, hej jeden vacsi gombik je na vsetko
ani mne sa nepacilo strkat mobil, tablet do kocika, do postielky a ked mi prave vtedy niekto zavolal, bolo po uspavani, dieta sa uplne vylakalo
toto je krasne a hodi sa to aj do kocika
ked nechete ten senzor, zoberte si len tu hlavicku

toto

https://www.shop.myhummy.sk/c/6529-sumiaca-hlav...

inac to robi to iste, len bes senzoru

briasr
18. apr 2018

@aduska59 dakujem vam velmi pekne za informácie, velmi ste mi pomohli, prajem všetko dobré

aduska59
autor
18. apr 2018

@briasr 😍

denie111
20. aug 2021

Ja tu tiež napíšem teda recenziu, mame my hummy sumiaceho medvedíka... A používam ho od narodenia až dodnes a ma 13mesiacov.. Ja som veľmi spokojná pomáha aj pri zaspávani aj predlžuje spánok... Jediná vec ktorú dennodenne využívame.. Ci vonka v kočíku alebo doma.. Už sme si zvykli ze to šumí stále... 🙈 My máme aj s tým senzorom spánku čiže keď nejaký buchot alebo sa ozve malý tak sa znova samo zapne sumenie ☺️