Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Na čom jazdia vaše dvojročné deti?

efka77
10. jan 2013

bojím sa že sa hneď nechytí tak neviem či najprv na tréning niečo plastové 2-kolesové alebo rovno niečo v štýle Firstbiku..

fidka79
10. jan 2013

my od 2ch rokoch balance bike hned ho to chytilo o par tyzdnov uz sa na nom odrzal a jazdil ako drak,teraz bude mat za par dni4r a uz ma kupeny klasicky pedalovy byciklik 😉

tilly
10. jan 2013

puky LR M... bicyklik sme kupili, ked mal 2,5

ivik9
10. jan 2013

moja slecinka od cca 20 mes. chodi na "motorke" - take v predu jedno koleso, v zadu druhe......a od dvoch rokov (je septembrova a akurat v septembri sa naucila za par dni) na bicykli s pomocnymi kolieskami 😵

briketa
10. jan 2013

Ja nevidim problem ani v normalnej trojkolke. Pedalovat sa totizto tiez treba naucit. A trojkolka da pocit, ze sa dieta normalne bicyklikuje.
A ked je spravny cas, dieta sa nauci bicyklovat na dvoch kolesach za jedno poobedie.
Je to jedno ci kupis trojkolku, alebo balance bike.

sympa1
10. jan 2013

v 2 rokoch sme pouzivali klasicke odrazadlo..bolo pre nu to najlespie co mohlo byt..nic ine ju v tom veku nechytilo...toto pouzivala denne ,doma, vonka...vsade...az kym nedorastla na bezpedalovy bicyklik

6mia6
11. jan 2013

Puky lr m od roka a pol

lejlla
11. jan 2013

jednoznacne odporucam first bike...my sme mali znacku kettler

brumka
11. jan 2013

ahoj mi od 2 r jazdime na normalnom bicykli s pomocnymi kolieskami a pekne natom slape 🙂 ludia ma odhovarali ze deti az od 3r vedia pedalovat ale asi zalezi aj od vyberu a kvality

Tu začni písať odpoveď...

Odošli