Existuje nafukovacie koleso pre polročné deti?

mima_123
13. jún 2019

Ahojte baby. Existujú nejaké nafukovacie kolieska pre cca 5-6mesačné babätká ktorý ešte sami nevedia sedieť? Alebo ako to funguje ? Odkedy je dobré chodiť kúpať sa s malími? Ďakujem za rady. Bojím sa ísť s ňou ešte ale predtým som videla na kupkách aj také drobné bábätká tak preto sa pýtam či sa už môže. Máme 5mesiacov.

lucka12399
13. jún 2019

@mima_123 ja nemam osobnu skusenost este ale na kupaliskach, aquaparkoch som videla uplne drobcekov .. co mi niekedy prislo fakt skoro ... a myslim si ze 5 mesiacov je uplne v pohode 🙂

korunka1
13. jún 2019

A ako by sa v ňom udržalo, keď ešte nevie sedieť? Sa prevráti do vody co by dup.Veď ho podrž na rukách.

nahbia
13. jún 2019

@mima_123 ja mám 6 mesačného syna. Sedieť ešte nevie. Ale mame koleso pre bábätka ktoré majú tu sedaciu vložku a úplne v pohode. V kaufe majú teraz to koleso za 4,99 🙂

lucka12399
13. jún 2019

@korunka1 su aj kolesa pre takych drobcov, co sediet nevedia . Ale treba pri nich byt stale to je samozrejme .. napr. Tu som objednavala kolesu pre kamaratku .. ale najdes aj lacnejsie. https://www.maderna.sk/plavacie-pomocky/kruh-pr...

mima_123
autor
13. jún 2019

@korunka1 ste mudra 😂 jasne dieta necham tak samu vo vode urcite nebudem vedla nej. A koleso chcem s vlozkou 👌🏻Taketo komentare milujem.

mima_123
autor
13. jún 2019

@nahbia dakujem pekne 😊

mima_123
autor
13. jún 2019

@lucka12399 dakujem 😊

mima_123
autor
13. jún 2019

@nahbia a majú tam aj rozmer? Na nete som kukala najmensie co som nasla bolo nejak 69cm. Alebo len jednu velkost? Asi zbehnem kuknut. Dakujem 😊

nahbia
13. jún 2019

@mima_123 no nedám ruku do ohňa ale tuším je jeden rozmer tuto v Kauflande , koľko kíl má tvoje babo ? A ešte poradím , nafúknuti koleso úplne na doraz , čo najviac to ide , v tedy to krásne udrží dieťa a fixuje ho to , potom stačí keď držiš bok kolesa 🙂 a odporúčam zobrať aj nejaké hryzatko/hrkálku lebo sa začne nudiť ) aspoň u nás to tak bolo )

mima_123
autor
13. jún 2019

@nahbia máme 7,5kg cca. Dobre dobre velmi pekne dakujem za radu. 🙂

korunka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
13. jún 2019

@mima_123 ano su specialne nafukovacie so sedakom. Nemam s nimi osobnu skusenost, ale videla som ich na dovolenkach. Mali ich mamicky malickych deticiek.

lucka12399
13. jún 2019

@korunka1 akoze preco by jej malo materstvo udriet na mozog ?

korunka1
13. jún 2019

@lucka12399 nevieš?
zabúda na jednotné číslo a znie to dosť hlúpo

mima_123
autor
13. jún 2019

@korunka1 ked sa ti to nepaci nemusis riesit tuto diskusiu. 👌🏻

jablon_katka
13. jún 2019

@kittykat22 taketo podobne sme mali aj my ked sme boli male 🙂 5 mesiacov je podla mna v pohode doba na to, aby ste sa uz chodili kupkat

mima_123
autor
13. jún 2019

@jablon_katka dakujem za radu 👌🏻

lucka12399
13. jún 2019

@korunka1 jaaaaj... no myslim ze to je kazdeho vec .. poznam nejednu maminu co to takto pouziva .. ja som este ani neporodila a niekedy to poviem tiez.
To ze sa to tebe nepaci neznamena ze jej hned udrelo materstvo do hlavy ..

lubik87
13. jún 2019

@korunka1 ale.ty sa prevratis do vody ...:D

@mima_123 ja som.kupila pre dcérku minulý rok v draciku takú lienku v strede bol výrez na nohy a bolo to celé podsadene takže reálne je bábo tak po prsia vo vode a ruky má.polozene na kolese ..odtiaľ vypadne akurát keď.ho prevratis 🙂

lubik87
13. jún 2019

@kittykat22 toto je veľké dcérka ho má. Má 17 m veľkosťou je na 24a teraz je jej akurát po prsia ...taký drobček by sa v Tom stratil ale áno takýto typ najlepší 🙂 len kúpiť iný model

mima_123
autor
13. jún 2019

@lucka12399 nie som jedina presne aj nasa doktorka sa pyta vzdy v mnoznom cisle. Uz som si tak zvakla niekedy v mnoznom cisle niekedy v jednotnom. Neviem preco je to problem. Dakujem ti 👌🏻 Ked sa niekomu nieco nepaci netreba to riesit. A keby som malinku drzala v rukach je vacsia sanca ze obe skoncime pod vodou. A to nechcem.

babi81
13. jún 2019

@mima_123 su take so sedacou castou takze neprepadnu a spokojne si sedia v nom.mali sme take, pripajam foto mala mala 5mesiacov

julianadrx
13. jún 2019

Ja som to tiež kúpila synčekovi ale popravde zbytočná kúpa pre nás. Prvýkrát na kúpalisku v tom bol no 2x či 3x absolútne, chcel byť len na rukách vo vode aby som ho nadhadzovala a hrala sa. Akonáhle vedel chodiť pchééé nič len sedeť vo vode a člupkať v malom bazéne, vo veľkom som musela striehnuť bo chcel len skákať do vody (samozrejme plávať nevieme, má len rok a 3 mesiace) a na rukách u mňa či u muža a staršej dcérke 3,5 ročnej som kúpila rukávniky - tiež pre nás hlúposť, radšej koleso ale top je podložka pod bruško. Snáď sa rýchlo naučia plávať 🙂

mima_123
autor
13. jún 2019

@babi81 super 😊

mima_123
autor
13. jún 2019

@julianadrx no je este dost malinka tak sa bojim len tak na ruky. Skusime a uvidime 😊

tiumen
13. jún 2019

@mima_123 určite kúp tú nafukovačku so sedákom.. To okolo krku nie je ok 😔 aj moja ju mala min rok a super, využijeme aj teraz v roku a pol 🙂

janka_v
13. jún 2019

Ja som vyskúšala aj takéto podobné kolesá z vložkou, aj rukávky. Mojim sa v kolesách až tak nepáčilo, ale rukávky mali radi. A že ju budeš držať na rukách, toho sa neboj. Je možné, že sa ťa bude držať ako kliešť aj keď bude v tom kolese 🙂 ale je fajn, keď sa odvážia a idú trošku samostatne, aj to kopanie nožičkami je dobré.

mir5a
13. jún 2019

@mima_123 ja som také nafukovacie kolesá s tou sedacou časťou pre malinke detičky videla aj v Pepcu za pár €

compra
13. jún 2019

My sme pouzivali Baby ring. Je to koleso okolo krku. Od asi 5 mesiacov do 1,5 roka. Maly to msl rad. Sam sa vznasal vo vode ako spunt. Aj v mori ked boli vlny. Uplne di to uzival.