• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Najbližšie hračkárstvo v Rakúsku od Bratislavy. Poznáte?

14. novembra 2008 
prosim vas..mozete mi poradit.. hrackarstvo v Rakusku.. kde je najblizsie.od BA. prip. nejake linky.. :slight_smile:
13. nov 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najblizsie mas skribo v hainburgu, ale dracik je lacnejsi :wink:
13. nov 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem Toys r us :wink: ...je to za Viednou, tam kde mas SCS a spol. :wink:
13. nov 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to je to co som hladala.. uz som si aj katalog pozrela.. tak ideme tam... asi v pondelok. len ma nevedel napadnut nazov.. diky.. :slight_smile:
13. nov 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme tiež do toys r us v pondelok :grinning:

sa teším, že celá viedeň bude plná slovákov v pondelok :confounded: chudiatka predavačky :grinning:
13. nov 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tily a co mas vyhliadnute.. ja zatial ten koc s konom pre baby born.. potom taku sadu na vyrbou.. nalepiek.. a inych veci z high school musical.. a este cosi sestrinmu chalpcovi.. a nejake drobnosti.. :grinning:
13. nov 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mám chlapca :grinning: také odrážadlo, čo vyzerá ako bicykel bez pedálov a ešte uvidím, idem aj kamoške kupovať autosedačku a tak
13. nov 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme do toys r us zajtra....aj s maxom...aby videl, co dostane pod stromcek :grinning: :wink: ...este stastie,, ze to este necheckuje.... :wink:
baby, v pondelok nemusite ani chodit....ja to tam zajtra vykupim :grinning: :wink: ...ja keby som mohla, tak nakupim aj pre seba....tie dievcatkovske hracky....sa tam citim ako v raji :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka....este cisto tak mimo...z vlastnej zvedavosti....u nas tiez ficia deeti na HS musical? :confused: ...a ako velmi? :confused: ...sorry za blbe otazky...ale mam na to dovod :wink:
14. nov 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pindula.. ano.. frcia.. aj moja 5 rocna.. aj sestrina 8 rocna.. :grinning: a este h2o tie morske panny... sestrina.. je druhacka ma vsetko HSM.. od peracnika tasky po ponozky...
14. nov 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienocka...no ty si ryyyyyychla :wink: ...tak diiik..... :slight_smile: ...dobre vediet :wink:
14. nov 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, či to tu už niekto spomenul, ale veľké a dobré hračkárstvo je aj hneď vedľa Rakúskeho Metra v Humme
14. nov 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
guga vo viedni? ako sa tam dostat z ba?
14. nov 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok