Nákup cez ihracky. Máte s tým skúsenosti?

kvietok23
13. dec 2008

ahojte, nakupovali ste uz cez tuto stranku? ja som si objednala 2.12 kolotoc nad postielku - mali tam totis najlepsiu cenu nan a po objednani mi prislo, ze do 10 dni mi tovar dorucia. Nic... neda sa im tam dovolat...
mate niekto skusenost? 😒

kili
13. dec 2008

kvietok, možno len neprišiel podací lístok (mne sa to stalo už viackrát 😠 ), skús sa spýtať na pošte, pozri si ale od kiaľ posielajú, aby si vedela povedať.

kvietok23
autor
13. dec 2008

z Bratislavy - vlcieho hrdla a som im najprv pisala mail, ze si pre to pridem, kedze som z biskupic.. a ze oni spolupracuju len s postou, ze osobny odber nemaju...

kili
13. dec 2008

ono to tak niekde býva, že sa osobne pre to nedá ísť, lebo na poštu chodia stále a keby mali každého človeka zvlásť vybavovať, tak by ich to zdržovalo.

kili
13. dec 2008

choď sa teda spýtať na poštu

kvietok23
autor
13. dec 2008

pockam este cca do utorka a potom tam zajdem 😒 ale dakujem 😉

lucka23
13. dec 2008

kvietok posta teraz pred sviatkami ma poriadny naval. ja som objednavala vecicky pre moju kamosku a balik siel 2 triedou neuveritelných 11 dni. 🙄

kvietok23
autor
13. dec 2008

no ved aj na to som myslela, len keby aspon telefon dvihli a povedali, ze uz to islo...

spantex
13. dec 2008

Mne prišiel tovar za týždeň.

kvietok23
autor
13. dec 2008

z tejto stranky?

bambusko
13. dec 2008

kvietok, kupovala som od nich 2x, vsetko ok. komunikovali sme mailom aj telefonicky, dovolala som sa v pohode. dokonca za tovar sa plati az po dodani 🙂 no nebolo to takto pred vianocami