Negatívne skúsenosti s bábikou Baby Born

blskas
27. dec 2017

Prosim Vas mate niekto skusenosti s babikou baby born, kupila som babam pod stromcek a ked sa s nimi kupali babiky zostali plne vody, neda sa to vypustit, sem tam to trochu zacne tiect, ale normalne je to plne vody, nozicky, telicko ... som z tejto babiky hrozne sklamana

btus
27. dec 2017

treba ich posadiť na nočník a nechať "stiecť cca 2 dni. A stále preventívne aj stisnúť pupok, aby sa "vycikali" . Aj tak ich potom ešte bude treba ukladať na nejaký uterák, hneď to všetko nevytečie von. Toto poznám :D, hlavne v lete, keď sa bábika čľapká v bazéniku 🙂

sense
27. dec 2017

Vzadu na chrbte je stuplik treba odkrutit a vodu vyliat, ja necham babu este cez noc zabalenu.v uteraku al.v umyvadle ju necham sediet

blskas
autor
27. dec 2017

Dakujem, ja som myslela, ze ked je babika urcena na kupanie, budu taketo veci vyriesene lepsie a pri tej cene...

nikaella
27. dec 2017

Tidz som na to pozerala ze co to. Dcera ju da napitu na nocnik a slzy jej tecu samovolne, z krku jej to tece. vsetko mokre. Tak som krmenie a pitie hned zatrhla. Kasicku tiez nevykakala (urobili sme podla navodu, aj na nocniku bola aj pupik sme tlacili)
😣 nejake cele nedomyslene

blskas
autor
27. dec 2017

😠

gaga1
27. dec 2017

Nam nejde stlacit ten pupcek, takze sa nemoze ani krmit, treba asi reklamovat
@nikaella

nikaella
27. dec 2017

@gaga1 my sme dostali. Tak neviem. Bude ju mat ako obycajnu babiku. Za tie peniaze 😣

gaga1
27. dec 2017

@nikaella nasa ju uz z ruk neda, tiez ju bude mat ako obycajnu babiku

vivi68
27. dec 2017

my mame uz 3 roky, a tiez ked ju da do vody, tak spi potom v umyvadle. teraz dostala velku sestru a plno oblecenia pre nich. Oblecenie kupujem na aliexpresse. cca 3-4€ to co tu 20 a viac :D

enofka
27. dec 2017

@vivi68 das plz link na ali? nech vieme kde neprerobit, lebo presne nad tymto som sa zamyslala pri nakupe 🙂

sense
27. dec 2017

@vivi68 ja zas cez wish po 2e, aj nasa dostala velku sestru...pre nas najlepsie babiky

blskas
autor
27. dec 2017

Wish?

vivi68
27. dec 2017
sense
27. dec 2017

@vivi68 ano ten ma z wish za necele 4e...som objednavala...

karkulka111
27. dec 2017

Aj my ju mame a sme trocha sklamani ze babika je bez zvuku. Mame aj anabellu z minuleho roka a ona vie aj slzy davat ale ma zvuk. No myslim si ze je to trocha zavadzanie ze babika place ale nema zvuk. Za tie peniaze mohla mat este jednu anabellu. ☹️

midori123
28. dec 2017

Tiez som sklamana z tej babiky. 👎Toto vediet, tak za tie prachy mohla mat kopec inych babik, alebo celkom inych hraciek. Mala sa z nej strasne tesila, ale ked zistila ze to nefunguje az tak super ako si to predstavovala, sklamana bola teda riadne. A uz je polozena medzi ostatnymi babikami. Dnes sa jej ani nechytila a nemyslim ze sa to tak skoro zmeni☹️

veroniak12
28. dec 2017

@blskas moja neterka ju ma tiez a zo zaciatku aj oni boli sklamany ale teraz sa uz pekne s nou mala hra. A ak mozem tiez poradit, tak oblecenie kupit o mnoho lacnejsie cez ten internetovy obchod wish

lussy261
16. feb 2019

Dobry den,prosim vas poradite,mame baby born starsiu sestricku a ma zlomeny klbik,mate niekto skusenosti s reklamaciou? Mame ju rok a mala si ju opatrovala..

mm77
25. nov 2019

Mozem sa spytat? Mame novu baby born sister a som prekvapena, aka je mala ta dierka na cikanie, to tak ma byt? Ved to tecie von kade sa da... cez nohy atd. otras. Skusala som tu dierku zvacsit, ale plast je tvrdy.

sense
25. nov 2019

@mm77 babyborn sister nema cikat...len plakat

mm77
25. nov 2019

@sense aha... tak to som netusila, dakujem za info. Moc to teda nefunguje..

sense
25. nov 2019

@mm77 lebo moja ju ma a.necika, place... a teda vodu pije

jeinabe
2. sep 2023

Neodporúčam kúpať babiku, lebo dostane pleseň ako ta naša, teraz po 2 r ju musíme s plačom vyhodiť...a to sme ju nekúpali často, stále po kúpaní sme ju nechali odtiecť a nepomohlo to...veľké sklamanie