Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Objednávali ste už cez www.hrackyshop.sk?

martina198
11. nov 2014

aahojte. chcem obj hrackyshop.sk chcem vediet ci stym mate nejake skusenosti kedze je to firma ktora sidli v madarsku. dakujem

vanessm
19. nov 2014

Ja som objednala aj vrátila a aj mi vrátili hneď peniaze

wenee
19. nov 2014

Ahoj, ja som tam objednávala dva krát, tovar o.k., rýchlosť dodania o.k a ceny tiež dobré.Ja som s nimi spokojná 🙂

lienkanelka
21. nov 2014

Práve túto otázku som chcela položiť 🙂 Tiež sa chystám odtiaľ objednať pár hračiek, ale mám obavy o ich spoľahlivosti. Uvedená firma z Maďarska má e-shop na minimálne 4 rôznych webových stránkach.

anka772
26. nov 2014

@martina198
@lienkanelka ahojte, tak objednali ste nakoniec? Aj ja sa chystám, ale rada by som ešte počula nejaké recenzie? Ďakujem 🙂

lienkanelka
3. dec 2014

@anka772 zatiaľ som neobjednávala, ale v najbližších dňoch určite budem. Jedine na tejto stránke som našla jednu hračku, ktorú zháňam pre neterku. Skúsim a dám potom vedieť. 🙂

kuklemu
4. dec 2014

@vanessm ahoj, prosím ťa, prečo si vracala tovar? poškodený?

kuklemu
4. dec 2014

@anka772
@lienkanelka ahojte, už ste objednávali? Tiež mám vyhliadnutu hračku, neporovnateľne lacnejšiu oproti sk obchodom, no mám obavy kvôli tomu sídlu a sú min. na 2 ďalších stránkach.
@martina198

vanessm
4. dec 2014

@kuklemu Nie nebol poškodený, len sa mi nepáčil

abeata
5. dec 2014

Ahojte žienky. Cez tento e-shop som ešte nenakupovala, no mám na vás otázočku. Nakupovali ste niekedy na www.mravenisko.sk ?
Je to tiež internetové hračkárstvo. Už som tam nakupovala minulý rok a všetko bolo O.K., preto si neviem vysvetliť situáciu, v ktorej som sa ocitla. Objednala som si tam tovar, hneď po potvrdení objednávky zaplatila prevodom (tak ako minulý rok) a čakám... Už dva týždne. Platba prebehla, no stav objednávky sa nezmenil. nereagujú na maily, nedá sa tm dovolať...Ako riešite takéto situácie ?

vanda81
7. dec 2014

@martina198 nakupovala som niekolko krát... naposledy pre dvomi týždnami.. Bola som vždy spokojná, sú veľmi rýchli, tovar som mala doma do 48 hodín a komunikácia cez mail tiež v pohode.

vanda81
7. dec 2014

ešte doplním, že naposledy sme tam objednávali hudobné nástroje, saxafon, trubu, gitaru, predtým hračky do piesku..

colchicum
15. dec 2014

Ja som tiež objednávala cez nich a bola som veľmi spokojná. Bála som sa, či mi príde t čo som si objednala, ale zbytočne.

martini
5. jan 2015

@vanessm ahoj. možem sa opýtať ako si tovar vratila, kam si to posielala a kolko ta to stalo? a vratili ti aj peniaze za poštovne? Mne totižto prišli dve poškodene hračky a v emaili ma odkazali len na ich obchodne podmienky vlastne...

vanessm
5. jan 2015

@martini Ak ti prišli poškodené, mali by ti vrátiť aj poštovné

gabrielatu
27. máj 2015

Tovar došiel rychlo len nesedí popis bicykla s realitou.......

coopis
4. júl 2015

Ja som objednávala cez hrackyshop.sk a nedoporucujem. Tovar absolutne nekvalitny + poskodeny (zrejme dopravou, bol nespravne zabaleny). Vracat tovar sa neoplati, kedze to posielaju z Madarska a podla ich podmienok ak chce zakaznik tovar vratit, musi ho poslat do Madarska. Postovne by v mojom pripade bolo drahsie ako sumu ktoru by mi vratily za tovar.

tuctovy_chlap
6. aug 2015

@coopis ..ďakujem za info..je novšie, než tie kladné z minulého roku..a nepotešujúce..:/

janatrn
10. sep 2015

@abeata ahoj, mne sa stalo s nimi teraz to iste. Ako to dopadlo? Podarilo sa ti to nejako vyriesit?

abeata
18. sep 2015

@janatrn Ahoj, no...napísala som viacero mailov, nielen na mravenisko, ale aj na ich vlastníka, tuším to bola firma Xabax, alebo niečo podobné, majú ju uvedenú v kontaktoch. Dlho nič a tak som napísala už nie tak milý mail, s tým, že ak nedajú veci do poriadku, podám podnet na ŠOI. Stále žiadna reakcia a tak som ten podnet podala, pekne som ho skopírovala a poslala ako prílohu v poslednom maili - aj na Mravenisko, aj na Xabax. A do dvoch týždňov som mala peniažky späť na účte :o)))

alexiss27
19. okt 2015

ahoj ja som tiez objednavala a som spokojna s tovarom aj dodavkou 🙂

alexiss27
19. okt 2015

Ono ked objednas musis pozerat aj to co objednavas maju tam novy tovar alebo tovar stiahnuty z obchodov a ten byva vacsinou poskodeny alebo ine...ved kazdy mame niejaku skusenost 🙂

vreckamartinka001
25. okt 2015
Používateľ vreckamartinka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vreckamartinka001.

ja vascinou kupujem cez rajhraciek ked uz e-shop. tam mam aspon istotu pri nakupe. inak celkovo zo zahranicia by som sa bala objednavat

kamilecka
25. okt 2015

Objednávala som už viac krát a vždy som bola spokojná. Nikdy mi neprišlo nič poškodené.Niektoré hračky ( ktoré vydávajú zvuky sú len v maďarčine, tak treba prečítať 🙂 ).
Niektoré hračky čo u nás sa nedali zohnať, tak tam mali a za super cenu 🙂

monika15
25. okt 2015

@kedze je to firma ktora sidli v madarsku

a keby sidlila na Sk tak vsicko O.K ??

petrajasik
8. dec 2015

Ja som v nedelu vecer obj. Hrackyshop.sk vsetko utorok rano prislo megarychle uzabalovane poriadne akurat fa po madarsky hodnotim na 1*

kikimon
14. dec 2015

@petrajasik ja sa chstam prave http://www.hrackyshop.sk/frozen-Ľadove-kraľovst... objednat, no dufam ze mi to pride ok ..

kikimon
15. dec 2015

Vcera som objednala, dnes prisli a su kraasne..

petrajasik
23. feb 2016

Objednala všetko prišlo blesku rýchlo a hračky držia od vianoc, spokojnosť 1, len faktura prišla v maďarčine

cokololadka
23. feb 2016

Tiez som uz objednavala 2 x ,a bola som spokojna.

lastom
17. mar 2016

my sme raz objendali hracky z ciech, samozrejme sme ich museli vratit, lebo nesplnali nase poziadavky no a postovne bolo takmer take ako cena hracky, takze ja uz preferujem iba slovenske eshopy. Mam niekolko oblubenych ako je martinus, mall alebo paradnedarceky a vzdy sa snazim najst to co hladam na tychto obchodoch.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli