Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Odporúčate trojkolku na tlačenie?

liavan
13. máj 2015

Moja malá má 8 mesiacov a rozmýšlam, či by som jej nejakú nemala zadovážiť. Viete, taká minitrojkolka, čo má pedáliky a takú tyčku, ktorou sa tlačí. Len neviem, či to neni trošku zbytočné... Využijeme to dosť? Či ani ne? Stačí mi kočík? :D Ďakujem moc 🙂

zabina27
13. máj 2015

tiez nad tym rozmyslam, odkedy som videla take, ze sa tam babo da priputat, tak podla mna to moze byt prijemna zmena oproti kociku, napriklad len tak vybehnut von na chvilu. ale brzdi ma to, ze byt nie je nafukovaci, aby to nebola dalsia hovadina, co sa obcas vytiahne a inak bude zavadzat 😀

liavan
autor
13. máj 2015

No veď toto :D Už teraz máme doma trojkombináciu a golfáč, bez ktorého som nevedela žiť :D A navyše to neni ani zadarmo... No fakt neviem...

zabina27
13. máj 2015

@liavan zadarmo to teda nie je, ale pozerala som aj tu v bazari, zase tak vela to nie je, len ak to ma stat v kute, tak viem aj lepsie pouzit peniaze

tatiana1985
13. máj 2015

mali sme to a hlupost (podla mna)...este stastie ze sme to dostali,lebo keby mam za to vyhodit peniaze, dakujem pekne 🙂 🙂
Dieta ti v tom dlho neposedi kedze to neni 2x pohodlne,
aktivne neni vobec(kedze to len tlacis) a na pedale dosiahne vo veku,kedy uz radsej motorku,alebo nejake odrazadlo, co ho bude bavit, pri ktorom bude aktivne- a nie sedet a nic 🙂
celkovo pre mna to je gyc, hrozny, hraci,pocut nas bolo nadaleko, ja som sa s tym hanbila chodit 😉 😀

lecoe
13. máj 2015

My sme kupovali uz ojazdenu trojkolku, lebo som sa tiez obavala, ci sa v nej bude malemu pacit. Ale nastastie je to fajn, stale si mrnci ako motor, myslim, ze je to pre neho zaujimavejsie ako v kociku. Vlastne odkedy ju mame, tak ani v kociku nesedel 😀 Ma 16 mes., ale aj skor mohol v nej sediet, no az teraz je teplo.

katka1981
13. máj 2015

@liavan, mali sme a bola to super vec. V zime po dome, malu som na nej uspavala, lebo ona spat nechce, lebo nie je unavena, par koleciek a zaspala, inak by mi cez den nespala. Aj sama si ju tlacila, vozila si vnej hracky, aj sa sama vozila, v obchode nechcela sediet v kociku, tak sme chodili na trojkolke, vyuzili sme ju niekolko rokov a bola to ozaj super investicia.

ewelinna
13. máj 2015

Mame ju, vola sa tribike, vyuzijeme skor za blok na ihrisko, trosku sa povozit 😵 ma pedaliky, pasy na priputanie aj take oddychove podlozky na nozicky, zdedili sme po krsniatku- venovali sme jej my, sestra pouzila minimalne 😖
Na nakupnu vychadzku sa radsej vyberiem s kociarom ako s tribike, na tribike je sice kosicek plastovy, ale pre mna malinky, musela by som vlacit a este aj tlacit...
Je to prijemna zmena, ako tu baby pisu, ale ak by sme to nemali, asi by nam nechybala az tak velmi...

jamelia
14. máj 2015

Tiez som kupovala pri prvej dcerke takuto trojkolku. Vyuzila som ju minimalne, pedalovat na tom nevedela, kedze su pedale na prednom kolese, islo to tazko. Tak som ju potom predala, dcere sme kupili bicykel a mladsiemu synovi odrazadlo - motorku. Na tom beha ostosest 🙂 takze podla mna to boli vyhodene peniaze, uz by som ju nekupila. Mali sme taku peknu cervenu, smarttrike tusim, je ich na trhu strasne vela. Keby som mala kupit trojkolku, tak taku klasiku, co ma pedale na mieste ako bicykel 🙂

stanislavao
14. máj 2015

@liavan no my sme to vyuzili veeeelmi. skvela vec. simonkovi sa v tom pacilo a vsade sme chodili s tym, aj do obchodu, na prechadzku, babke, na ihrisko, stale. a pouzivali sme to 2 roky. ked mal necely rok a potom este aj ked mal 1,5 roka. kazde dieta je ine a niekoho to zaujme a niekto v tom sediet nechce. ale nazory, ze je to hlupost su dost scestne. ja si to neviem vynachvalit.

imanuel
14. máj 2015

Ahojky, Ak kúpiš kvalitnú trojkolku, ktorá sa ti nebude prevracať a dieťa ti nebude z nej v nestráženom okamihu vypadávať, Ak potrebuješ ísť len na prechádzku, nie počas prechádzky na väčší nákup, Ak pôjdete len za pekného, nie upršaného počasia, Ak dieťatko vonku nespinká a Ak trojkolka zaujme tvoje dieťa, tak je fajn. 😉
My sme mali tiež, ale nám zbytočne stála v garáži, potom som ju aspoň kvôli aspoň malinkému využitiu dala do detskej, aby sa dievčence aspoň po byte troška povozili. 😵 Keď som išla von, tak som potrebovala v potravinách urobiť nákup, tak samozrejme sme išli kočíkom, na trojkolke bol košíček malinký, to len na nejakú hračku. Malá si rada vonku v kočíku aj zdriemla, v trojkolke nemožné. Keď som si nebola istá počasím, alebo pršalo, tiež sme kočíkom, kvôli pláštenke, na trojkolku myslím, že nie sú. Tak sme boli s trojkolkou vonku možno 2-3x, napriek tomu, že bola z tých kvalitnejších, malú sa mi na nerovnom teréne podarilo prevrhnúť a chudera si oškrela o kamene polovicu tváre. 😒
Tak som bola rada, keď sa nám ju podarilo posunúť ďalej, v tej rodine, kde sme ju posunuli, boli nadšení. 🙂
Je potrebné dobre zvážiť, hlavne s prihliadnutím, že ak chceš kvalitnejšiu trojkolku, bude aj troška drahšia.. 😉

anjelikdianka
14. máj 2015

Ja som kupila asi pred dvoma mesiacmi Smart trike tu z bazára,Boli sme snou vonku 2x.Ked ideme po syna do školy tak beriem kočík,ked ideme na nákup tak tiež s kočíkom.Ale leto len teraz začína tak dufám že aspon minimálne ešte trojkolku využijeme,lebo o rok už určite nie,lebo tieto trojkolky ktoré maju pedála na predných kolesách,tak detičky nevedia pedalovat.Takže podla mna by sme aj bez trojkolky prežili,ale zase by mi bolo smutno že ostatné detičky to maju a naša by ju nemala.🙂Aj pri synovi som mala a vtedy sme ešte bývali na dedine tam sme ju používali až kým sa nám nerozpadla.Podla mna stači kupovat niečo z bazára aby potom nestála v garáži ako naša,a potom lutovat že sme vychodili tolko peniažkou za niečo čo ani nevyužijeme.JA som kuponvala za 30eur+pošta. 🙂

janickacrazy
14. máj 2015

@liavan Ja som jú kúpila, ale malý sa na tom veľmi voziť nechcel, podľa mna zbytočne vyhodené peniaze. Mne viac vyhovoval kočík, lebo tam som aj tašku plnú vecí dala, aj svetrík, vodu a kadečo a ked sme šli s trojkolkou, tam sa skoro nič nedalo dať. Malého viac bavilo obyčajné plastové odrážadlo za pár eur a potom neskor sme kúpili bicykel.

lennkka17
15. máj 2015

super vec, ja som to pri mojom malom vyuzívala cca tiez od 8 mesiacov, pacilo sa mu tam viac ako v kociku. a vyuzivame ju aj teraz. ma uz 17 mesicov. v lete sa urcite vyuzije a ked bude vacsi da sa odpojit tyc a bude mat bicykel

Tu začni písať odpoveď...

Odošli