Odrážacie a samojazdiace autíčko PlasmaCar a bibiCar

duplicka
29. okt 2009

ahojte, tak po dlhom rozmyslani sme kupili super autocko plasmacar, to auticko same jazdi,staci pohybovat volantom. maly je nadseny, mozme sa s nim vozit aj my, teda dospelak + dieta. dost som vahala, lebo sme nenasli referencie,a le je supeer , proste odporucam🙂

susul
26. nov 2009

ja nad nim tie rozmyslam, tak so rada, ze sa nasiel niekto, kto ho uz odskusal. duplicka a kolko ma maly rokov

duplicka
autor
26. nov 2009

ahoj, strsi ma 4 a mladsi 1 rok, auticko je vyborne aj ja jazdim na striedacku s chlapcami, ak chces vidiet real foto, tak mi posli cez ip svoju adresu

brisilda
27. nov 2009

jej kocky aj ja som malemu kupila auticko bobocar 😉 uzasna vecicka konecne nieco aj pre starsie deti moje sidlo oblubovalo odrazacky uz ako dieta no ked s toho vyrstol tak bol problem 😠 ale len dovtedy kym som na nete neobjavila tuto zazracnu hracku 😎 😀 slava bude rast spolu s nami az kym nam nedosluzia kolieska 😀 cize kazdej mamine odporucam ak maju doma neposeda ktory miluje odrazacky uz od malicka 😉 je stabilne z kvalitneho materialu a je s nim zabava nielen pre deti ale taktiez pre dospelych 😀

vejinka
27. júl 2010

ahojte dievcata za kolko ste ho zohnali? hladam na nete najlacnejsi ale nasla som len za 43 eur a bez postovneho...bduem vdacna za kazde info..planujeme ho kupit malemu na dva roky 😉

zuzana06
27. júl 2010

😎 @vejinka pozri si stranku http://www.pingocar.sk/shop.php, tam ich maju za 28eur, je to super auticko, tiez mame odskusane, a dokonca aj 13rocny syn sa na nom dokonale vyblazni

vejinka
27. júl 2010

@zuzana06 dakujem tam som uz pozerala vsetko beznadejne vypredane..a novy tovat vraj bdue za 46eur..muz tam dnes volal aj mail pisal 😔

vejinka
27. júl 2010

nasla som za 40eur aj s postovnym ale od ruky..cize bez zaruky...co sa na nom moze pokazit?? teda je tam nejake riziko ked to kupim od ruky bez zaruky? 🙂

zuzana06
27. júl 2010

@vejinka skoda, bola to dobra cena 😢 , ale po nasich skusenostiach by som ho kupila aj za tych 46eur, lebo je uzasne
dokonca sme s nimi zazili aj ako na nich oteckovia sutazili 😉

vejinka
27. júl 2010

@zuzana06 to si viem zivo predstavit ako sa na tom dospely vyblaznia...no ja neviem ci mozem risknut kupit bez zaruky ale lacnejsie ako 40eur asi uz nikde nezozeniem a ta pani mi odpisala ze je nove len tri krat pouzite po byte..tak neviem 😒

zuzana06
27. júl 2010

@vejinka asi by som kupila novy, je to maly cenovy rozdiel a predsa mas aj zaruku, keby tam bola z druhej ruky lepsia cena, tak by som uvazovala, ale takto neviem ......

vejinka
27. júl 2010

@zuzana06 no a tie kolieska...sa mi na tych fotkach zdaju dost vysuchane...prilozim aby si videla a povedala svoj nazor ci to moze byt sposobene podlahou v byte 😉

vejinka
27. júl 2010

a tu su vsetky

vejinka
27. júl 2010

ja by som ho velmi chcela kupit synovi..by sa na nom vyblaznil a mal by to aj ako odrazadlo a rad kruti volantom..podla mna by sme to vyuzili na dlho a kedze je druhe na ceste aj dvaja by sa na tom vyblaznili...ale nove je nove...a kedze neviem ako to vyzera nove radsej sa spytam..ale tak hadam ta zena by nepredala nieco kazove za taku vysoku cenu 😔

zuzana06
27. júl 2010

@vejinka neviem, urcite by nepredavala nic pokazene, ale ked tvrdi, ze to pouzili len tri krat a to iba v byte , tak to sa mi nezda, urcite je malo pouzivane, to ano
a neda sa s nou dohodnut na lepsej cene? ved to je fakt maly rozdiel medzi novym a tymto pouzitym, asi by som skusila, ci nespusti a preco uz nie je zaruka?

vejinka
27. júl 2010

@zuzana06 to neviem..spytam sa jej a potom sem odpisem co mi odpisala..som sa jej spytala preco ho predava ked je "novy"? a tak...

odpisala: Dobrý večer.Ja som ho kupovala od tej pani čo je na mimibazare a predáva ich.Ak si kliknete PLASMACAR,má tam autičko iba ona a ja toto jedno.Kupila som ho za 43 eur+4 eura poštovné .A predávam ho preto,lebo bývame na činžiaku,v nie velmi velkom byte a malý sa tu nemal kadial voziť.A ked sme išli von,radšej si zobral bicykel,lebo všetci kamaráti sa bicyklovali. Kupila som mu ho tento rok v marci k 8.
narodeninám.Velmi ho chcel a teraz mi to len zavadzia.Poznáte deti.

takze ja ho kupim od nej 😉

zuzana06
27. júl 2010

@vejinka tak potom napis, ako si dopadla, drzim palceky, nech je vsetko ok

vejinka
28. júl 2010

@zuzana06 no takze uz som to aj zaplatila a do piatka by to u mna malo byt..potom sa ohlasim ako to "fungiruje" 😀

vejinka
28. júl 2010

@zuzana06 a tusim ma aj zarucny list...ved potom dam vediet pisala som jej ze ak ma nech ho pribali kedze to nieje ani rok co ho kupovala 😉

zuzana06
28. júl 2010

@vejinka tak prajem syncekovi vela najazdenych kilometrov a urcite budete obaja spokojni 😉

a urcite daj vediet, ci mas aj ten zarucak