Odrážadlo 3 v 1

diusa8
10. nov 2013

Mamicky poradte ktore mate odrazadla rozmyslame nad kupou na vianoce pre dcerku ale nevieme sa rozhodnut ci len obycajne odrazadlo alebo to 3v1 co ma aj to zabradlie aby nespadla a aj tu rucku na tlacenie ...mate s tym niektora skusenosti ??? vie rocne dieta aj samo sediet na odrazadle ??? ci je potrebne aj to zabradlie https://www.google.sk/search?q=odrazadlo+3v1&so...

ivanakir
10. nov 2013

Kedze po vonku bude behat na odrazadle az na jar, to uz bude ovela starsie, odporucam bez.... Dieta sa nauci samo nielen jazdit, ale aj nanho vychadzat, schadzat.... A vyuzijes aj na dalsi rok. Tie 3 v 1 su siroke a nizke, potom im to uz na nich tak nejde dobre, ked su vacsie....- budes musie kupovat dalsie

cicamica1980
10. nov 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

pozri si v googli a vo fore na MK PUKY WUTSCH - je to uplne nieco ine, ako si dala link, ale podla mna lepsie🙂

diusa8
autor
10. nov 2013

ako ja mam uz vybrate to princess ale neviem ci si zabradlima bo bez ☹ ze od kedy tak dieta zacne samo sediet na odrazadle

culienka
10. nov 2013

nase uz maju rok a zabradlie sme vobec nevyuzili. Uz sa vozia same 🙂

slnieckolu
10. nov 2013

@diusa8 tak ako radia ivanakir a cicamica 1980
Na tom sirokom sa dietatu aj tak bude zle odrazat, kedze ma nasiroko nozky...my mame to puky wutsch, dostala ho mala na 1.narod.v zime a zacala sama jazdit az zaciat.leta, je super stabilne, a nehrka ako ostat.umele odrazadla.
Ked uz chces na tlacenie nieco, tak potom skor trojkolka s tou ruckou na tlacenie....myslim, ze lepsia volba 😉 🙂