Odrážadlo 3v1

dievcasi1715
19. mar 2021

Ahojte maminky nemate tu niektora presne toto odrazadlo? Bola by som zvedava na tu vodiacu plastovu tyc, bojim sa ci sa to nezlomi 🤔🥺🤷‍♀️ ďakujem ❤️

mogaa
19. mar 2021

tak je to plast takže ak s tým pôjdeš napr.cez obrubník a musíš to nakloniť čiže sa do toho musíš oprieť, tak sa to samozrejme zlomiť môže...ale ak to tlačíš po rovnom chodníku tak nie....

mogaa
19. mar 2021

a dobré by bolo si to ešte v predajni odskúšať, lebo manipulácia býva dosť neobratná

engynka
22. mar 2021

Nezlomi sa urcite. Jedine ze by vacsie deti s tym nieco vyvadzali a blaznili sa. Ale ked normalne tlacis a nahnes aj na obrubnik tak v pohode to ustoji. autocko je pomerne malinke takze aj dieta sa tam zmesti mensie s menej kg. Ano manipulacia je poemrne neobratna. Urcite to nie je na dlhe prechadzky po macacich hlavach. My sme chodili len barak na ihrisko a vibec sme ho neposkodili manipulaciou. Je to inak atrakcia ihriska a aj 3rocne sa tam chceli narvat 😂

essenceee
22. mar 2021

super. My sme mali taku kolobežku, ktora bola so sklapacím madlom na sedenie a ručkou na tlačenie dietata.

luckuz
22. mar 2021

Mali sme podobné. Ako pisali vyssie cez obrubník sme radšej auto prenášali, ale inác sme boli spokojný.

dievcasi1715
autor
23. mar 2021

Tak sme nakoniec objednali a hned an reklamujem sedadlo vobec neprilieha 🤦‍♀️ tak som sa strasne tesila. Uz nech toto obdobie skonci lebo ma slak trafi :(

mareri
6. apr 2021

my sme mali takuto kolobežku 3v1 z cyklospecialit

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wawna
10. júl 2021

ked sa ti to pači a dieta to využije, tak prečo nie.