• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odrážadlo alebo trojkolku pre ročné dieťa?

7. júna 2016 
Tříkolku dostala taky, takovou tu plastovou s vodící tyčí. Jezdila na ní třeba na hřiště, ale musela jsem ji tlačit. Pedály jsou vpředu a nikdy to neušlapala. Ale užili jsme ji taky dost. Ale jako vozítko které někdo tlačí. Na odrážedle se vyřádila.
7. feb 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, poradite prosim, chceme kupit dcerke k roku enduro, ma 79 cm vysku a neviem ktore zobrat. A odkial ste ho vy objednavali? dakujem
3. máj 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja si myslim podla mojej skusenosti, ze v tych 12 mesiacoch na prve narodeniny je idealne malicke odrazadlo motorka, a aj to nejaka nizucka, aby dietatko dociahlo. Treba kupit taku vec, co aktualne vyuzije, nie ze bude pol roka, alebo rok cakat, kym dorastie. viacero deti co poznam maju od 12 mesiacov odrazadielka z ktorych nedociahnu na zem, alebo su inym sposobom nepouzitelne, alebo nemotorne, a tak su nevyuzite. Nas drobec dostal na 1. narodeniny plastovu motorku enduro (tu najmensiu velkost) a o mesiac sa uz pekne dopredu odrazal. Vsetci zirali, ze aky je sikovny. Je sikovny, ale vela je aj v tom, ze z toho dobre dociahol na zem a ich deticky mali velmi velke odrazadla a tak sa nemohli same vozit. Teraz bude mat dva roky a tak zvazujeme kupu dvojkolesoveho odrazadla. Nieco na sposob strider bike, alebo first bike, alebo puky, alebo nieco take. Ked pozeram tie videa malych strider bikerov, tak su to povacsine deticky od tych cca 20 mesiacov. Ale zas si dame pozor na vysku sedadielka, aby sa nam nestalo, ze kym na to dorastie, tak uz bude zrely na normalny bicykel a toto nevyuzije.
17. apr 2013 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka86 ahoj, neboj sa kúpiť ten strider. mi ho máme od 1 roka a to nevedela ešte ani poriadne chodiť. kúpila som jej ho na 1. narodeniny a cez zimu sa tak pekne naučila po vnútri, že na jar, keď sme ho vytiahli, tak išla veľmi pekne, teraz má 2,5 roka a už jazdí na tom hrozne rýchlo, že ju už ani nedobehne, a určite ho ešte využije 1 -2 roky, keďže sa dá sedadlo zdvíhať. U nás ho majú aj 4 ročné deti. Čiže myslím si, že investícia do tohoto odrážadla sa oplatila.
Strider je určený aj pre menšie detičky, sedačka sa dá dať pekne nízko.
17. apr 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, tak super potom. ten strider bike je ale co som pozerala najnizsie nastavitelne odrazadlo tohto typu na trhu. a o tom to je, ze musi dietatko dociahnut z neho. lebo kopec odrazadiel je tak vysokych, ze kym deticky dorastu na ne, tak by sa uz mohli bicyklovat na normalnom bicykli. na druhej strane, su aj odrazadla pre dospelych... No, v kazdom pripade treba kupovat aktualnu vec, aby to dietatko podporilo vo vyvoji, nie aby to stalo v kute :wink:
17. apr 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada1252 , este sa Ta opytam, ci sa da strider uz kupit aj spod ruky, ci uz niekto aj nepredava. zatial sa mi ho takto nepodarilo objavit, ale rada by som, lebo cez sto eur je predsalen dost...
17. apr 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka86 pozerala som aj ja, ale tiež som ho nikde nevidela z druhej ruky, Ja som to vtedy vyriešila tak, že sa mi naň poskladali. Povedala som všetkým, aby nekupovali žiadne hračky, že jej radšej kúpim jednu a poriadnu vec a tak ma až toľko nevyšiel. :slight_smile:
17. apr 2013 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada1252 aj my to tak vidime :slight_smile: asi este nie je tak dlho na trhu, aby sa ho uz ludia zacali zbavovat, este mozno ani prve deti nestihli z nich vyrast.
17. apr 2013 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy nadsene odrazadlami,prosim naucte svoje dietky najprv pocuvat na povel stoj.Jedno take supermoderne dvojrocne dietko sa nam totiz vrutilo rovno do prostred cesty,ked sme isli autom.To,ze dieta nohami dociahne z niecoho na zem este neznamena,ze je aj dostatocne zrele to bez ujmy na zivote pouzivat.
3. jún 2013 o 03:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Reklama do Fóra nepatří. ”
4. jún 2013 o 10:29 • hhaann
Ahojte mamicky..dcerka bude mat 16 mesiacov a neviem sa rozhodnut ci jej mam kupit odrazadlo puky wutsch alebo trojkolku..-ale tu klasicku nie tuco ma pedale na prednom kolese..co je lepsie?
Dakjem za rady
10. mar 2014 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, nevím, jestli tak malé dítko pochopí šlapání u té trojkolky. Mám 2 děti, starší 3 roky a mladší 19 měsíců, máme doma plastové motorky, ty jsou u dětí velmi oblíbené(jezdí oba), ale pořídila jsem i právě to puky wutsch, jsem tím úplně nadšená, je oproti těm plastovým motorkám krásně tiché(obzvlášť to člověk ocení, když jezdí doma na dlažbě :slight_smile: ), takže to bych určitě doporučila v tomto věku, trojkolku bych pořídila později, myslím, že odrážedlo užijete na 100% :wink:
11. mar 2014 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stojim pred rozhodnutim, co kupit rocnej dcerke : trojkolku ci odrazadlo 4 kolesove :slight_smile:
22. apr 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine odrazadlo dvojkolesove
5. máj 2014 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás trojkolka totálny prepadák-vôbec ho to nebavilo,radšej bol v kočíku :slight_smile: od roka fičí na odrážadlách,najprv Cam autíčko s otáčacími prednými kolesami-na tom sa vozil ,ešte nevedel poriadne chodiť a doteraz tým ničí susedov,lebo ho máme v byte :sunglasses: ,potom Lena-s tou sa ťažko lúčil :sweat_smile: ,neskôr Y-bike a teraz cykloodrážadlo Milly mally.Náš dokonca nechcel ani elektrické vozítko,proste "ja sám,ja sám" :grinning: ..
5. máj 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja odporucam pre rocne dieta skor trojkolku a od 2 alebo 3 rokov zacat s odrazadlom, kde sa dieta nauci rovnovahu. Deti frcali od 2 rokov na Kettleroch http://www.bombahracky.sk/kettler/273-odraadlo-kettler-speedy.html . Bavilo ich to viac ako trojkolka.
6. máj 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, odporúčam Spherovelo.
Spherovelo poskytuje deťom už od 10 mesiacov pocit jazdy na biykli. U najmenších datí sa začíná s malými stabilizačnými kolieskami, čo umožňuje dieťaťu nacvičenie ovládania a riadenia a súčasne rozvíjať rovnováhu.
S rastúcou dôverou dieťaťa môžete skúsiť odstrániť stabilizačné kolieska a deti si začnú skúšať rovnováhu a pohyb spojený s riadením len na dvoh veľkých guliach, ktoré tvoria design odrážadla spherovelo.
Deti začnú rozvíjať vlastný zmysel pre rovnováhu. Pri odraze sa zadné koleso (lebo je to gula) namiesto pádu jednoducho premiestni potrebným smerom.
16. mar 2015 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa opytat, mate niekto JD bug odrazadlo? Nasa mala ma 2 roky aj 2 mesiace, vysku cca 92 cm, bude jej OK alebo velke? resp. mi poradte nejake normalne... predavaju ich strasne vela a nevieme si vybrat. dakujem :wink: :wink: :wink:
18. mar 2015 o 14:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre ročné dieťatko by som odporúčala asi skôr trojkolku Kuk tieto http://www.miniman.sk/search-engine.htm?q=toyz&qm=2
10. jún 2015 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo také premakanejšie sú Smart Trike http://www.miniman.sk/search-engine.htm?q=smart+trike&qm=2
10. jún 2015 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Náš vývoj -1-2 roky odrazadlo hrkotalka,2-3 roky trojkolka s klasickou reťazou,3-4 roky cyklo odrazadlo a uz začíname na bicykli bez problémov na prvý raz:slight_smile:
19. apr 2016 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme od roka a pol prešli na cykloodrážadlo strider a puky.....skvelá kúpa, v chladnejších dňoch na nich premáva po dome, akonáhle sa oteplí, už sme na nich von, striedame.....teraz má 2 a pol roka a rovnováhu drží krásne, pozeráme sa už po bicykli....
19. apr 2016 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strider je tiez super, ale kolobezka je iny pohyb, kazdemu dietatu sa paci nieco viac. Lepsie mat odrazadlo a kolobezku ako dveodrazadla.
Odrazadlo je vyborne ako "prvy bicykel" . Pri kolobezke sa deti ucia rozvoju inej forme rovnovahy a stability ako pri odrzadle.
20. apr 2016 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Reklama do fora nepatri.”
6. jún 2016 o 19:01 • mackoviahracky
trojkolka
7. jún 2016 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok