Odrážadlo alebo trojkolku pre ročné dieťa?

venonna
30. jún 2008

Ahojte maminy! Mam takmer rocne dieta a dumam na kupou "dopravneho prostriedku". Mam jej kupit odrazadlo alebo uz trojkolku s bezpecnostnym vybavenim aj pre mensie deti? Kto mate skusenost? Poradte. Budem vdacna. Ozaj, dcera este nechodi, takze choditko asi nie...

bihan
22. jan 2009

U nás teda odrážadlo zatiaľ nefičí ani náhodou, ale trojkolku už máme pripravenú, len na ňu musí malá dorásť.

tilly
22. jan 2009

u nás začalo fičať až tak v roku a pol, ale odvtedy je na tom krpec ako blesk

katy1979
22. jan 2009

tilly tu trojkolku oko máte či sa ti iba páči?
lebo sme ju chceli pre krpca ale este som nenasla nikoho kto by ju mal.

odrazadlo nefici ani u nás. snad ho to raz chytí.

bihan
22. jan 2009

Ja dúfam, že v roku a pol už bude fičať trojkolka 😀 Mala by byť od 18m, ale veľmi si nefandím. 😒
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41Q73OaDH...

katy1979
22. jan 2009

bihan odkial ju más? a ma to aj tyc na tlacenie?

alusha
22. jan 2009

http://www.prenasedeti.sk/product/trojkolka-bab...

mne sa pozdava tato, nema ju niekto?

bihan
22. jan 2009

Katy, neviem, či sa na Slovensku predáva... tyč nemá, ale to dlhé operadlo slúži na zachytenie pre rodiča.

Alusha, vraj trojkolky s pedálmi na kolese nie sú veľkou výhrou, lebo menšie deti na to nedočiahnu, väčšie si búchajú kolená.

lyongirl
22. jan 2009

my máme trojkolku s pedálmi na kolese a veru nič moc, v lete sme malého tlačili s tyčou a teraz je v pivnici, lebo nám v tomto malombytíku zavadzala a čo bude keď bude mať 2 roky, neviem. Ale drobec má krátke nohy stále, tak pochybujem, že dočiahne....
No a máme aj odrážatko - autíčko a nebaví ho to, vôbec sa na ňom nevozí, iba na ňom sedí alebo ho nosí po izbe....

alusha
22. jan 2009

babulky a viete poradit nejaku trojkolku, vhodnu tak od roka, aby sme ju na jar uz mohli pouzivat, ale aby nam co najdlhsie vydrzala, sa mi zdaju tie trojkolky hrozne malinke a deticky na nich pokrcene... a najlepsie kovovu

denisocka
22. jan 2009

tilly,ja som to chcela,ale na ebay nemala dobre referencie,vraj lacne plasty a čosi tam hrkoce,tak som si dala definitivne objednať OCEAN BLUE 😵 PUKY WUTSCH http://www.intrea.cz/eShop/o-pu-wutch-ocean-puk...

katy1979
22. jan 2009

denisocka teraz hovoris o akej referencii? Na trojkolku OKO ci na niečo iné?
a potom daj vedieť ked ti pride to puky odrazadlo, lebo o tom uvazujem, len neviem či to zasa nám uz nebude malé. ale asi nie.

denisocka
23. jan 2009

katy-hovorim o referencii na koko,a keby sme mali tolko kolko vy,tak vezmem trojkolku puky na paičke 😉

stefulka
23. jan 2009

My máme najlepšie skúsenosti s obyčajnou motorkou (odrážadlo), stála tak okolo 500 Sk, teraz neviem, ako sa ceny hýbu. Deti mi na tom fičali od 1 roka a ani neviem, kedy skončili. Vlastne by ich to bavilo aj teraz, len sú na to už veľkí. Od dvoch rokov už pekne šľapali na bicykloch. Trojkolku sme nemali, ale kamošky mali a ak sa dieťaťu nechce moc pedálovať ani odrážať a chce sa iba voziť, tak je tá trojkolka s rúčkou fajn, len mama sa poriadne nadrie.

mkr
23. jan 2009

tak my puky máme tu ocean blue a jsme nad míru spokojení 🙂 do ničeho jinýho bych nešla

katy1979
23. jan 2009

denisocka lenže tá ma pedále vpredu. my sme chceli pedále v strede.

alusha
23. jan 2009

aj my by sme chceli v strede, ale tych je strasne malo, skoro vsetky maju vpredu... nema este niekto nejaky dobry tip?

dahlia23
7. feb 2009

máme tú trojkolku s pedálmi vpredu, ale 2-ročné dieťa nemá šancu na tom šlapať. My zvažujeme bicykel bez pedálov, niečo ako toto.

http://www.perinbaba.sk/hracky/detske-vozidla-k...

Doporučili nám to známi, ich malý sa potom naučil bicyklovať v priebehu 20 min. a bez pomocných koliesok.

denisocka
7. feb 2009

mkr - vdaka!!!!! toto som potrebovala počuť!!!máš fto v albume,už vie na tom chodiť?

dadulka19
7. feb 2009

baby,ja som včera v Dráčiku videla klasickú trojkolku,aké sa používali snáď ešte pred 40 rokmi,ešte aj bola zelená,ako bývali 😀

dahlia23
7. feb 2009

dadulka, ja som ju tiež pozerala, neviem, či je to tá istá, ale tiež vyzerala ako z povale 🙂 len mala riaditká hrozne ďaleko od sedielka. a malá z nej takmer spadla dolu nosom.

mkr
7. feb 2009

denisocka - jezdí už tak 3 měsíce a teď už na to vyleze i sama 🙂, slézat uměla už dřív, dala jsem foto do alba, ta první je z listopadu 🙂

denisocka
8. feb 2009

mkr super!!! krása,parada,malá je šikulka . A prilbu po vonku budete mať aku?dáš jej tuto anti shock či nejaku origoš na bicykel? A myslíš,že ked bude mať rok a pol v lete,že jej to už nebude male?myslím puky

muminek1
8. feb 2009

ahoj holky, vcera jsme si privezli odrazedlo a mala drandi po celem byte, nejde ji z toho sundat 🙂 je skladaci takze se dobre vejde do auta, pod kocarek a je lehke 🙂 fotky mam v albu odrazedlo 🙂 jezdi i do stran coz je vyhoda v nasem malem byte 🙂 jeste jsme dostali i druhe ktere je od stejne firmy ktere je i na ven ale to jeste nemame vyzkousene. http://www.quicksmartbaby.com/scuttle-bug/

mkr
8. feb 2009

denisocka snad ne ale dají se tam nastyvit řidítka tak snad to bude ok

denisocka
8. feb 2009

muminek,a kolko má malá a čo to stoji?

beruska2x
8. feb 2009

mumin.. a proc tohle neni na venkovni jezdeni?

denisocka
8. feb 2009

toto nie je po vonku?aha,som si aj myslela,ked to am take mele kolieska ako starodávny PAVUK 😅

beruska2x
8. feb 2009

ja to vidim na to puky,,, neni levne ale vypada bytelne a bezpecne.... 😀 radsi jedno poradne nez 5 blbych 😉

denisocka
8. feb 2009

hej,ved aj ja to vidim na PUKY 😀 keby som to videla už pred vianocami,mohla som si ušetriť kupu 2 bbych 😀 ale ja som stale preberala a aj tak som došla zas ku PUKY

beruska2x
8. feb 2009

musim kouknout na net kde ho maji nejlip a koupim ho prckovi k narozkam v lete 😉