• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Odrážadlo alebo trojkolku pre ročné dieťa?

22. apríla 2017 
ja ho kupujem z rakuska za 50€
8. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady stoji 1650,-
8. feb 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala ma rok a mesic, no podle tech kolecek to je spis na vnitrni jezdeni venku jsme to nezkouseli :slight_smile: stoji to 1900,. ta sama firma ma pak jeste i "venkovni" ... vlastne je to vsechno popsane tady ... jsou tam oba http://www.detskydesign.cz/index.php?cPath=86
9. feb 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mumi, ten scuttle bug je úžasný, ten má kamarátkina malá (vlastne už sú dve malé :slight_smile:) a jazdí na tom vonku i vnútri ako divoch. to je skutočne vydarené vozítko :slight_smile:
9. feb 2009 o 22:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dahi:tak to je super slyset zatim jen chvalu od ostatnich, doufam ze i nase mala se na nem vyradi :slight_smile:
10. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslíte že yb to šlo aj po ceste? či len po asvaltových chodíkoch? mne príde lepšie to PUKY,aj ked keby mi toto niekto daroval tak neohrniem nosom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už máme ten bicyklík aj prilbičku. je super, Lenka sa z neho veľmi teší, akurát, že dočiahne na zem iba keď je na špičkách, čo jej moc stability neponúka. Ale sused sa ponúkol, že jej zajtra v práci trošku skráti držiak na sedielko a potom to bude akurát. Tak snáď sa cez víkend aj povozíme. :slight_smile:
Stále myslím na tú kondičku :grinning:
12. feb 2009 o 19:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky bicyklik?
12. feb 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem se asi zamilovala do toho odrážedla scuttle bug :dizzy_face: , teď ještě aby to schválila rodinná rada
mumi, prosím, nevím, jestli jsi to psala tady, nebo v jiné diskusi, ale vy máte tu čtyřkolku i trojkolku?
mohla by jsi prosím, prosím přihodit fotečky i toho druhého broučka? :wink:
jo a nevíš, jak to jezdí na koberci?, ven se ještě hned tak nedostaneme
13. feb 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky ráda bych koupila malé odrážedlo Scuttle Bug a našla jsme dva odkazy a zaráží mě rozdílnost cen

http://www.cyklo-prodej.cz/odrazedlo-skladaci-trikolka-beruska-p-1094.html

http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPath=86_88&products_id=1672
19. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nemusi to je normalni...
19. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beru jsem se bála, aby to nebyla nějaká kopie
19. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si nemyslim, proste konkurence :wink:
20. feb 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ma uplne iny nazov tu a na čechach
21. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,tak puky wutsch je doma,foto v albume
14. mar 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme taky puky wutsch a je to super, malá už na tom začala drandit. Žádný plastový jsme nechtěli, tohle je kvalitní a bytelné.
jinak tříkolka si myslím, že je až pro větší děti, které už bravurně chodí. A i tříkolku chceme kovovou, ty plastové nemusím, i když je jich všude plno a hlavně se mi nelíbí, že často mají šlapky na předním kolečku a to mi nepřijde moc dobré.
15. mar 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my už máme scuttle bug doma :dizzy_face: , jsem zvědavá, co na to malej, dostane ho příští týden k narozkám
našla jsem ho za super cenu, která mě příjemně překvapila a rozhodně to je originál :wink:
jo a vedou tam všechny čtyři barvy, já chtěla čmeldu, tak jsem si počkala asi čtrnáct dní
tady je obchůdek: http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=572276
15. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som na jesen videla to puky v akcii v parku, tak sa mi to zapacilo, ze som sa musela prihovorit tej mamine. :slight_smile:
Moja este nechodi, ale s oblubou jazdi na hojdacom koni. Mame potom taku obycajnu plastovu motorku, aj trojkolku, ale bez tyce pre rodica nam asi bude toto leto asi na nic. A to dalsie leto zas uz zrejme male...
15. mar 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som ho určite kupila skor, sa mi zda že už sme ho kupili neskoro ..... tak neviem
16. mar 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám se tu na Puky proháněj i tříletý kamarád a hrozně ho to bavilo, takže si myslím, že i když příští rok koupíme tříkolku, tak Puky taky užijeme.
16. mar 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naozaj? ja som v sobotu dostala nervy,že mu to je male,pritom píšu od 80cm- 1a pol roka a my máme 15mes a 73cm a zavadzaju mu nožky .. ale možno je na to ešte maly,že nevie ako sa odkopovať
16. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kačka,eľšte raz- trojročny na puky WUTSCH?
16. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo, drandil na tom u nás doma. sice mu to bylo trochu menší, ale evidentně mu to nevadilo a to ani neměl posunutá řídítka víc nahoru.
16. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved tam nejde posuvať nič? fakt hovoríme o rovnakom 4.koleskovom Wutsch?
16. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem četla, že jdou posouvat řídítka nahoru a dolu a když se ten černý plast zvedne nahoru, tak je tam opravdu vůle, že by to šlo přitáhnout, aby to bylo o kus výš.
16. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,plast tam je - pýtala som sa manžela,raj to nejde,ale ukažem mu nech sa kukne pod ten plast , dík
16. mar 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok