Odrážadlo alebo trojkolku pre ročné dieťa?

venonna
30. jún 2008

Ahojte maminy! Mam takmer rocne dieta a dumam na kupou "dopravneho prostriedku". Mam jej kupit odrazadlo alebo uz trojkolku s bezpecnostnym vybavenim aj pre mensie deti? Kto mate skusenost? Poradte. Budem vdacna. Ozaj, dcera este nechodi, takze choditko asi nie...

kacka.va
16. mar 2009

já už jsem ho nadzvedla 🙂. poprvé to šlo hůř, trochu jsem tím musela i otočit a pak už to šlo. Jinak jsem se dočetla, že má nosnost až 20 kg, takže se na tom děti určitě vyblbnou.

denisocka
16. mar 2009

TAK SI MA POTESILA-ja som ho už chcela predať od zufalstva

chymenitta33
16. mar 2009

Ahojte kočky🙂)

my sme kupili chicco quatro...ako 4 v 1 a neveim, strašne sa mi páčilo, ale voinku sme ešte neboli, lebo je zimka ale neviem tažko s ami s tým manipuluje? máte to niekdo???

Neviem či som nemala trojkolku:?

kacka.va
16. mar 2009

chymenitta: neporadím. mně podobné odstrkovadla vždycky přišla, že ty děti s tím mají problémy to rozpohybovat, protože se mi to zdá hrozně široké a i jim to pak vadí vzadu, že je to široké. Já mám radši "klasiku", kde má dítě prostor na to, se opravdu odrážet.

kacka.va
16. mar 2009

deni: neprodávej, to by byla škoda, uvidíš, jak na tom malej bude rajtovat 😉

denisocka
17. mar 2009

no dnes to už vizera slubne 🙂

agness02
30. mar 2009

tak čmelda je fakt super 😵 , nejdřív zkoumal kolečka a šroubky 😀 a teď už pomalu předrandí celej obývák, dokonce si sám nasedne a sesedne

papajka7
30. mar 2009

deni fakt aj ja som chcela predat a nakoniec ho to chytilo,ze teraz len na nom blbne a prisli k nam aj starsie deti a vo velkom sa vozili

jita10
6. apr 2009

Našemu malému je 10 měsíců a už měsíc "jezdí" na Scramble Bug. Super je, že je skládací, o víkendu jsme byli venku, hodí se pod kočárek a není potřeba ji tahat v ruce. Má 4 kolečka a je super pro děti od cca roku. Dělá se ještě tříkolečková verze Scuttle Bug, ale přijde mi lepší pro větší děti. Mrkni na www.detskydesign.cz do záložky odrážedla a nebo na úvodní stránce je instruktážní video. Hezké jaro! 🙂

agness02
7. apr 2009

jitu, no mě se právě na ven víc líbilo scuttle bug a ikdyž má (jen) tři kolečka, přijde mi stabilní 😉
ale venku jsme ho ještě nevyzkoušeli, zatím zkoumáme písek 😀
jo a na těchto stránkách je děsně drahý 😖

kamilecka
13. apr 2009

Ahojte

tak my mame tuto trojkolku a sme velmi spokojni, naucime sa aspon pedalovat a soferovat zaroven. Konecne dobra trojkolka 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5515893

kolca
22. apr 2009

ahojky, holky prosím vás, kdo máte Puky Wutsch? zvládá to i jízdu venku? Píšou, že to má pěnová kolečka 😕

kacka.va
22. apr 2009

kolca: píšou pěnový, ale je to takový ten "plast", takže venku v pohodě.

kolca
22. apr 2009

kacka díky moc. A malá už na tom drandí?

mkr
22. apr 2009

my puky odrážedlo máme a doporučuji, je supr na ven i do baráku na dlažbu 🙂

mkr
22. apr 2009

řidítka by měly jít posouvat 🙂, jinak malá na něm jezdí od 10 m to začínala, ale naučila se to rychle, to ještě ani nechodila, jen uměla stát, postupně se naučila slézat pak nalézat a teď už sjíždí obrubáky 🙂

jita10
22. apr 2009

nám ještě není rok a drandíme na tomhle:
http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa...

likvidili
22. apr 2009

Ahojte. Mne pride Puky Wutsch sice fajn odrazadlo, no na velmi kratke obdobie alebo pre mensie deti, ktore rychlo nerastu. Celkom draha zalezitost na taku kratku dobu. ☹
My sme mali Bobby Car od BIG a to je podla mna to najlepsie odrazacie auticko a da sa vyuzit vdaka priehlbine na kolena pre starsie deti dlhsie. Na Slovensku tiez predrazene, no lacno sa da kupit v Rakusku alebo opotrebovane.
My sme mali opotrebovane a napriek tomu, ze deti odjazdili, je stale stabilne a neposkodene.
Je to prakticky neznicitelne auticko. 🙂 🙂

kacka.va
23. apr 2009

mkr: ono je to vyloženě i pro nechodící děti 🙂. naše malá se na tom taky rychle naučila, teď už i couvá a umí z toho sama slejzat
likvidili: u nás na tom jezdil tříletý kamarád a hrozně ho to bavilo. Jinak Puky je rozhodně levnější, než ty plastové "heklhafty" 3 v 1, které jsou podle mě úplně na nic a dáš za ně 2-2,5 tisíce. 😉. Jinak ten boby car mi přijde hrozně široký, když pak vidím děti, jak na tom chudáci sedí obkročmo a snaží se to rozpohybovat. Jinak my pak plánujeme buď tříkolku a nebo rovnou malé kolečko.

kacka.va
23. apr 2009

jita: a jezdite s tim i venku, já bych se u nás asi s těmahle kolečkama nechytala, přijde mi to jen na doma. 🙂

power700
25. apr 2009

Ahoj, chtěla bych dceři pořídit tříkolku. Můžete mně někdo poradit nějakou osvědčenou, zkrátka, jakou kdo máte a jak jste s ní spokojeni? Dceři bude 17 m, tak to snad už je čas na tříkolku, co myslíte? Odrážedlo ji moc nebralo. 😉

janocka
7. máj 2009

feer • 5. květen 2009 ve 22:22
Premyslime o darku ke druhym narozeninam. V uvahu pripada odrazedlo, myslim tim to, ktere ma pripravit dite na jizdu na kole, v podstate bych rekla kolo bez slapek nebo klasicka trikolka. Poradte prosim nekdo, co se vam osvedcilo. Dekuju 🙂

popelka.miri • 3d • Včera v 19:50
Feer, tak mně se u všech dětí osvědčilo odrážedlo, klasická motorka-odrážedlo, kluk mi na tom řádil ještě nedávno 😀 . Malé jsem k vánocům koupila taky autíčko odrážedlo, byl jí rok a moc se jí libilo 😉 ..S tříkolkou bych ještě počkala.

mkr • 1d • Včera v 19:55
malý taky chci koupit to kolo bez šlapek, akorát až bude trochu větší, myslím, že to musí být supr pro ty děti, aspoň se snaží udržet stabilitu, tak jsem zvědavá, jak se osvědčilo

maca793
10. máj 2009

ja som malej kúpila odrážatko, chodila na ňom od 10 mesiacov a teraz ho len dorážame, už sme z neho vyrástli 😀 😀

vladkaz1
10. máj 2009

Ahojte, malej sme kupili odrazadlo auto a zo zaciatku sa nevedela vozit ,teraz brazdi cety jedna radost 😀 tak ju to chytilo ze aj doma sa vozi.... 😀
Aj my sme zvazovali nad trojkolkou ,s ruckou ,ale nedosiahne na pedale, vobec to nevie kam dat nozicky je to pre nu velke a neprakticke..
Potom muz povedal ,ze ked sa ma vozit ako panicka tak to nekupime, ze nech si cvici nozicky, ale davate si pozor ake odrazadlo kupujete nech neni moc siroke ,potom sa tazko odrazaju deticky zavadzaju im tam tie kolesa a mam kamosku ,ktorej maly si na tom vyklbil nozicky bolo to strasne siroke...
Ja by som trojkolku nechcela ,aspon s tou ruckou kamoska to ma a pride mi to strasne labile ked zabaca ,ale je viacej druhov samozrejme, ja az tak trpnem aby sa to male v tom neprevratilo..
Ale ked by som este take nieco kupovala kupim klasiku motorku ,ale aby bola pevnejsia ,aby sa neprevracala, raz sme si taku pozicali od kocky z ihriska ,mala na tom v zivote nesedela a islo jej to hned sikovno a vydrzala na tom asi hodinu... potom strasny plac ked sme odchadzali
No a nase auto lezalo odhodene bokom a hrali sa snim decka....

vejinka
10. máj 2009

ahojte tak my mame aj odrazadlo..ktore este nepouzivame aj trojkolku ktoru vyuzivame kazdy den a maly sa v nej citi uplne super..vid foto 😉

kacka.va
11. máj 2009

tak já za tříkolku považuju tu klasiku, jako bývala za nás, žádné ty pohybovadla s vodící tyčí. Prostě když tříkolku, tak aby už na tom dítě šlapalo 😉

andika10
12. máj 2009

neviete mi prosim poradiť kde sa dá to puki kupiť na slovensku?

kacka.va
12. máj 2009

andika: zkusila sis to dát do vyhledávače, na slovenském zoznam.sk je to hned první (a možná jediný)odkaz
http://z-obchody.zoznam.sk/pc-2949-231-puky-cvi...

katy1979
12. máj 2009

andika hod si to do google a vyhodi ti toho viac maju ho aj na mamino.sk aj na mimibazare. my ho mame z chiech vyslo to lacnejsie.

andika10
12. máj 2009

dik za radu