Odrážadlo alebo trojkolku pre ročné dieťa?

venonna
30. jún 2008

Ahojte maminy! Mam takmer rocne dieta a dumam na kupou "dopravneho prostriedku". Mam jej kupit odrazadlo alebo uz trojkolku s bezpecnostnym vybavenim aj pre mensie deti? Kto mate skusenost? Poradte. Budem vdacna. Ozaj, dcera este nechodi, takze choditko asi nie...

denisocka
8. feb 2009

ja ho kupujem z rakuska za 50€

beruska2x
8. feb 2009

tady stoji 1650,-

muminek1
9. feb 2009

mala ma rok a mesic, no podle tech kolecek to je spis na vnitrni jezdeni venku jsme to nezkouseli 🙂 stoji to 1900,. ta sama firma ma pak jeste i "venkovni" ... vlastne je to vsechno popsane tady ... jsou tam oba http://www.detskydesign.cz/index.php?cPath=86

dahlia23
9. feb 2009

mumi, ten scuttle bug je úžasný, ten má kamarátkina malá (vlastne už sú dve malé 🙂) a jazdí na tom vonku i vnútri ako divoch. to je skutočne vydarené vozítko 🙂

muminek1
10. feb 2009

dahi:tak to je super slyset zatim jen chvalu od ostatnich, doufam ze i nase mala se na nem vyradi 🙂

denisocka
10. feb 2009

a myslíte že yb to šlo aj po ceste? či len po asvaltových chodíkoch? mne príde lepšie to PUKY,aj ked keby mi toto niekto daroval tak neohrniem nosom 😝

dahlia23
12. feb 2009

my už máme ten bicyklík aj prilbičku. je super, Lenka sa z neho veľmi teší, akurát, že dočiahne na zem iba keď je na špičkách, čo jej moc stability neponúka. Ale sused sa ponúkol, že jej zajtra v práci trošku skráti držiak na sedielko a potom to bude akurát. Tak snáď sa cez víkend aj povozíme. 🙂
Stále myslím na tú kondičku 😀

denisocka
12. feb 2009

aky bicyklik?

beruska2x
13. feb 2009

🙂

agness02
13. feb 2009

jsem se asi zamilovala do toho odrážedla scuttle bug 😵 , teď ještě aby to schválila rodinná rada
mumi, prosím, nevím, jestli jsi to psala tady, nebo v jiné diskusi, ale vy máte tu čtyřkolku i trojkolku?
mohla by jsi prosím, prosím přihodit fotečky i toho druhého broučka? 😉
jo a nevíš, jak to jezdí na koberci?, ven se ještě hned tak nedostaneme

atreides
19. feb 2009

ahoj holky ráda bych koupila malé odrážedlo Scuttle Bug a našla jsme dva odkazy a zaráží mě rozdílnost cen

http://www.cyklo-prodej.cz/odrazedlo-skladaci-t...

http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa...

beruska2x
19. feb 2009

to nemusi to je normalni...

atreides
19. feb 2009

beru jsem se bála, aby to nebyla nějaká kopie

beruska2x
20. feb 2009

to si nemyslim, proste konkurence 😉

denisocka
21. feb 2009

a to ma uplne iny nazov tu a na čechach

denisocka
14. mar 2009

baby,tak puky wutsch je doma,foto v albume

kacka.va
15. mar 2009

my máme taky puky wutsch a je to super, malá už na tom začala drandit. Žádný plastový jsme nechtěli, tohle je kvalitní a bytelné.
jinak tříkolka si myslím, že je až pro větší děti, které už bravurně chodí. A i tříkolku chceme kovovou, ty plastové nemusím, i když je jich všude plno a hlavně se mi nelíbí, že často mají šlapky na předním kolečku a to mi nepřijde moc dobré.

agness02
15. mar 2009

tak my už máme scuttle bug doma 😵 , jsem zvědavá, co na to malej, dostane ho příští týden k narozkám
našla jsem ho za super cenu, která mě příjemně překvapila a rozhodně to je originál 😉
jo a vedou tam všechny čtyři barvy, já chtěla čmeldu, tak jsem si počkala asi čtrnáct dní
tady je obchůdek: http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=572276

zitaje
15. mar 2009

Ja som na jesen videla to puky v akcii v parku, tak sa mi to zapacilo, ze som sa musela prihovorit tej mamine. 🙂
Moja este nechodi, ale s oblubou jazdi na hojdacom koni. Mame potom taku obycajnu plastovu motorku, aj trojkolku, ale bez tyce pre rodica nam asi bude toto leto asi na nic. A to dalsie leto zas uz zrejme male...

denisocka
16. mar 2009

ja by som ho určite kupila skor, sa mi zda že už sme ho kupili neskoro ..... tak neviem

kacka.va
16. mar 2009

nám se tu na Puky proháněj i tříletý kamarád a hrozně ho to bavilo, takže si myslím, že i když příští rok koupíme tříkolku, tak Puky taky užijeme.

denisocka
16. mar 2009

naozaj? ja som v sobotu dostala nervy,že mu to je male,pritom píšu od 80cm- 1a pol roka a my máme 15mes a 73cm a zavadzaju mu nožky .. ale možno je na to ešte maly,že nevie ako sa odkopovať

denisocka
16. mar 2009

kačka,eľšte raz- trojročny na puky WUTSCH?

kacka.va
16. mar 2009

jojo, drandil na tom u nás doma. sice mu to bylo trochu menší, ale evidentně mu to nevadilo a to ani neměl posunutá řídítka víc nahoru.

denisocka
16. mar 2009

ale ved tam nejde posuvať nič? fakt hovoríme o rovnakom 4.koleskovom Wutsch?

kacka.va
16. mar 2009

já jsem četla, že jdou posouvat řídítka nahoru a dolu a když se ten černý plast zvedne nahoru, tak je tam opravdu vůle, že by to šlo přitáhnout, aby to bylo o kus výš.

denisocka
16. mar 2009

hej,plast tam je - pýtala som sa manžela,raj to nejde,ale ukažem mu nech sa kukne pod ten plast , dík