Odrážadlo alebo trojkolku pre ročné dieťa?

venonna
30. jún 2008

Ahojte maminy! Mam takmer rocne dieta a dumam na kupou "dopravneho prostriedku". Mam jej kupit odrazadlo alebo uz trojkolku s bezpecnostnym vybavenim aj pre mensie deti? Kto mate skusenost? Poradte. Budem vdacna. Ozaj, dcera este nechodi, takze choditko asi nie...

andika10
12. máj 2009

hthttp://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=572276 tp://www.biga.sk/odrazadla/puky-odrazadlo-wutsch-red
prosim poradte mi pri výbere neviem si vybrať .sice mam ešte čas lebo moje dvojičky maju 9m.
dik za každú radu

agness02
12. máj 2009

andika - my máme toho čmeldu a jsme moc spokojení, malýho to baví, s čím chceš poradit? 😉

kacka.va
12. máj 2009

andika: tak kup jednoho pukyho a jeden hmyz 🙂 a uvidíš, co si které dítko oblíbí víc 😉 a nebo si to budou půjčovat

agness02
12. máj 2009

kacka - vidíš, to je dobrý nápad 😉

andika10
13. máj 2009

asi tak aj spravím dik za nápad

kacka.va
13. máj 2009

😀

kacka.va
13. máj 2009

andika: kdyby jedno z toho třeba nevyhovovalo "představám" tvým dětí, tak si aspoň nebudeš vyčítat, že jsi to koupila 2x 😉

nika251
13. máj 2009

Ahojte. Babule- mate daktora skusenosti s trojkolkou Leonardo? Dakujem

katy1979
13. máj 2009

nika ja nemám ale aspon napisem prečo. podla mojho nazoru su to vyhodene peniaze. tlacit dieta mozem aj v kociku a slapat dieta vlastnými nohami som este nevidela. ak trojkolku tak s pedalmi v strede.
vyrobcovia tieto uzasne trojkolky vyrabaju lebo sa im to predava ale su tak na dve veci. malý sa povozi ty ho potlacis teda lepsie povedané a potom to bude stat doma zapadnute prachom.

mkr
13. máj 2009

u nás v ulici mají trojkolku všichni jen naše holka ne, přijdou mi to zbytečně vyhozený peníze

kacka.va
13. máj 2009

nika: sousedi koupili vloni něco podobného a dneska to považují za vyhozené peníze, chvíli v tom holku tlačili, jako odstrkovadlo to nikdy moc nepoužili a když už by na tom holka mohla šlapat, tak nešlape, protože ty šlapky na předním kole jsou největší hovadina, jakou jsem viděla, zaprvé když zatáčí, tak ta šlapka je hrozně daleko a za druhé to ani neušlápne, jak to má záběr na předním kole.

denisocka
17. máj 2009

baby, uvažujem ešte nad kupov trojkolky,nakoniec sa mi začali pačiť tie trojkolky na "paličke" 😝 ale hladam taku kde !

je ta palička , kovova konštrukcia a nafukovacie kolesa-alebo aspon take ,ake ma PUKY,nie umele...neviete o nejakej dobrej značke?????

na puky už jazdíme jak diably ,ale chcem niečo na tlačenie miesto kočíka .... najprv ale asi budem musieť predať Ergo,aby som mala na trojkolku 😀

chichichi
18. máj 2009

Ahoj holky, my jsme meli nejdriv klasickou motorku Enduro, ktera se nam z nekolika vyzkousenych osvedcila nejvic (mala z ni nepadala jako hruska na stranu) - zhruba od 1,5 do 2,5 let. Letos jsme presedlali na odrazedlo (kolo bez pedalu), na kterem ve 3 letech drzi rovnovahu a jezdi tak, ze za ni behame. Bereme ho s sebou skoro vsude, je lehounke. Po dlouhem zvazovani to u nas vyhralo toto: www.firstbike.cz

denisocka
24. máj 2009

baby,neda mi nenapísať!

po tom,ako som dstala ošial trojkoliek na paličke tak intenzívne patram,ale nik neponuka taky lacny a s gumenymi/nafukovacimi kolesami. medzi tým som si ale zmyslela,že vydražim malemu aspon motorku umelu,odražadlo-take s dvojkolesom v predu. No a zrazu tu sesed taku vytiahol z pivnice,tak som letela s malym oskušať a skoro som padla na riť, tolko hrkotania a tak tle sa s tým išlo,hruuuuza . sused skusil naš PUKY /ma 3roky/ a jazdil na tom ako beesny a na tej svojej motorke asa len vlečie a tlači a šlape .....

takže ZALATY TO PUKY WUTSCH!!!! a nech mi nik nepovie ,že na odražadle - čmeliak trojkolesovom,či aky to je-ten scutle a jemu podobne lacnejšie napodobeniny,sa jazdi po ceste dobre. neuverim !!!!

preto odporučam puky wutsh , som velmi rada že ho mam,maly už vie vyjsť na kopec a dvihnuť nohy a spustiť sa,a šlape s ním po ceste jak drak a veru,každy nám ho zavidi 😀 naozak na tie umele motorky sa to nechyta. Inač,boli sme skušať aj taku väčšiu umelu harlejku a bolu už uplne o ničom!

kamilecka
24. máj 2009

Nam sa tato osvecila 🙂

A ma pedale na spravnom mieste 😀

http://www.cyclonesport.sk/index.php?page=shop....

standu
24. máj 2009

no ja som kupila scuttla.....a mala mi na tom len sedka a popripade cuva 🙂 ale hadam sa naucime casom.. boli sme aj vonku s nim, tlacila som ju po ceste, nemam pocit, ze by sa s tym zle islo, ale nesudim kym sama na nom nejazdi. nechapem, preco mas pocit denisocka, ze by sa s nim malo zle chodit.........

denisocka
24. máj 2009

standu,je to moj nazor,a myslím si,že keby s ním išla na travu tak sa ani nepohne

vera21
25. máj 2009

Ahojte 🙂
Deni, tak sa tu pripajam aj ja - dufam, ze si pamatas nasu IP diskusiu 🙂 Nakoniec som Puky Wutsch nekupila, lebo sa mi nechcelo cakat, kym pojdem do Nemecka a zdalo sa mi male, aj ked som o jeho kvalite nikdy nepochybovala, pretoze uz mame Puky trojkolku...No a tak som kupila Scuttle ....je to celkom OK, mala na tom jazdi vonku na dvore po dlazbe, aj vnutri, ale nie je to na nejake chodenie niekde mimo nas dvor, ju to uz potom moc nebavi a myslim, ze je to prave tymi kolieskami....Nie, ze by to slo tazko, ale nejde to tak, ako na Puky...Takze v tomto s tebou suhlasim...Medzicasom som uz aj Wutsch videla a skusala a myslim, ze je to uplne iny druh odrazadla ako Scuttle, je to ovela kvalitnejsie a myslim, ze hlavne vyuzitelnejsie kdekolvek 😉
No a ked sa pytas na tu tojkolku s tycou, tak ti jednoznacne odporucam tiez Puky - my mame tuto, mam k nej aj taky board, ktory ti zablokuje pedaliky, ked dieta este nevie pedalovat, iba si tam vylozi nozicky a ty tlacis - namiesto kocika 🙂
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5835410

denisocka
26. máj 2009

vera!!!pamätam,len som zabudla s kým som o tom debatovala,už som prešla všetky diskusie a nič,a teraz čitam,že to bolo cez IP. chcela som zistiť,či nepredaš tu trojkolku 😀 a tiež,ake su to kolieska,lebo ja chcem nafuko

denisocka
26. máj 2009

kamilecka,tuto MAGIC trojkolku včera doniesol muž ešte po svojej sestre,ma ale ine sedatko,nema košik a paličku. sedatko hned muž zlomil,ked mo nom trieskal že ho da nižšie,ale vykunštoval ine z dreva,ta som zvedava. a ušetrila som 😀

standu
26. máj 2009

ved ja sa s tym scuttlom na travu nechystam....moja mala je velmi drobna tak mi puky prisiel na nu velky, aj na scuttlovi ledva na zem dociahne. no tie gebuziny na tlacenie...este taku volovinu som v byte nemala, povedala som si ipo zvazeni, lebo tlacit ju mozem aj v kociku a mnohe maju tie pedale tak daleko, ze na to dieta nedociahne.
takze mam skor pocit, ze puky je pre vacsie dieta a hlavne take neposedne, ktore to "bicyklovanie " bude bavit 🙂 myslim, ze moju to nejak neoslovi 😉

kacka.va
26. máj 2009

standu: nevím, které puky máš na mysli, ale naše řádí na pukym wutsch někdy od 10ti, 11ti měsíců 😉, sice píšou od 80 cm, ale naše měla 75 a už jí to na tom krásně jezdilo a na zem dosáhla v pohodě.

denisocka
26. máj 2009

standu,aj moj ma teraz 76cm 😅 - takže toho by som sa nebala a chodi s ním po byte ani nie pre pocit že sa vozi,ale z pohodlnosti sa prevezie tam,kde chce,ale prve týždne ho mal na haku,skoro som ho predala,,,,, ešte šťastie že nie,a teraz ho musim skrývať,bo ked ho zbada ta plač ,že chce "bisisi gigeľ" 😀

katy1979
26. máj 2009

denisocka my s wutsh chodime aj spavat 😀 fakt si ho chce vorvat do postele, vsade ho musime nosit so sebou.
ale my sme na tom ako vyrastený student. malý ma 90 cm. ale nepredam necham pre druhe. u nas spusti rev a krici bicyglik bicyglik.

vera a malý ti dociahne na pedale a dokaze aspon trocha potiahnut ci sa na tom len vozí?

malý ma totiž za mesiac narodky a ja stale neviem co mu mam kupit a co je ta spravna volba. uvazujem medzi byciklom, trojkolkou alebo odrazadlom laufrad. vela casu uz nemám

kolca
26. máj 2009

tak my Puky koupili tedka k prvním narozkám. Malej měl před dvěma měsíci 76 cm, takže teď má určitě víc. Ale stejně nedosáhne, jen špičkama. Asi má krátké nohy 😅 Jinak teda zatím ho využívá tak, že si ho sám otočí kolama nahoru a točí s nima 😀 😀 😀 tak snad brzo povyroste a bude drandit

katy1979
26. máj 2009

kolca tocenie kolesami u nas je na dennom poriadku 😀 este aj cd toci ci auticka na kolieskach 😅

standu
26. máj 2009

no moja sa akurat tak naucila zo scuttla zliezt....tak potom je to asi rovnako vysoke...a mame kratke nohy... 🙂 deni, si ma povzbudila, aj mna uz napadlo v kutiku duse predat....ale pockam. mozno ju to chyti

laura033
26. máj 2009

ahojtem potrebujem radu co mam kupit pre 20 mesacneho chlapca trojkolku alebo maly bicykel? vie uz tahat na pedaloch len este nedociahne riadne na ne tak dost nad tym zvazujem...............
nemate niekto skusenosti ?
dakujem

bubatko
26. máj 2009

urcite odrazatko super to trenuje motoriku a svalstvo 🙂