Odrážadlo alebo trojkolku pre ročné dieťa?

venonna
30. jún 2008

Ahojte maminy! Mam takmer rocne dieta a dumam na kupou "dopravneho prostriedku". Mam jej kupit odrazadlo alebo uz trojkolku s bezpecnostnym vybavenim aj pre mensie deti? Kto mate skusenost? Poradte. Budem vdacna. Ozaj, dcera este nechodi, takze choditko asi nie...

denisocka
6. júl 2009

agnes,my sme tiež mali 71cm ked sme ho kupili, teraz máme až 77cm 😀 no možno o 2cm aj viac ,potvora sa neda odnerať,

inač baby,,maly už na tom wutschi vyvádza, teraz ma novotu,že ho tlači jak vicykel,proste stoji vedla neho a tlači ho popri sebe a ide vysmiaty.ked nan sadne tak tak berie zakruty že čakam,že rozmláti face.

už vam padlo dieťa na pukym?

kacka.va
7. júl 2009

denis: jojo, spadla nám, ale ne za jízdy, ale když z toho doma slejzala. Nějak se jí tam zašprajcla noha a celá se s tím svalila. bylo by to v pohodě, kdyby nechytla druhou o zeď. a pak s tím spadla ještě jednou, ale to dělala blbosti a natahovala se a odmítala z toho slézt, tak s tím taky švihla o zem.

agnes28
7. júl 2009

denisocka: tiež bol taký maličký? a ako dosiahol na zem, v pohode? tak ja už nebudem váhať 😀 dnes som vzala našu hviezdu do obchodu kuknúť odrážadlá, mali tam také, tvarovo podobné ako puky, ale drevené, tak reku skúsim ju posadiť. vrešťala ako divá 😝 dúfam že keď to bude mať doma tak si na to zvykne.

mkr
16. júl 2009

tak my malý budem teď kupovat odrážel od puky to kolo bez šlapek tak jsme na ni zvědavý
jinak malá už z pukyny slítla, ale ona na tom jezdí jak ďábel, nikdy jí nic nebylo, už na tom umí padat 🙂

denisocka
17. júl 2009

mkr - ktore,hod link !!!! aj ja uvažujem nad niečim väčším

denisocka
18. júl 2009

ale drahe je,juuuj

mkr
18. júl 2009

když jsme s MM koukali co se prodává v obchodě za cca 1000 Kč, tak to bylo hrozný, to přidám a vím, že si kupuji kvalitu, budeme mít taky časem druhý a myslím, že to vydrží i pro děti dalšíz rodiny, takže ta investice se potom vyplatí, uvidíme snad nebudem zklamaní 🙂

denisocka
19. júl 2009

puky wutsh si nechavaš?ja by predala a kupila väčši, kedy objednavate,že uvidim v reale foto

mkr
19. júl 2009

jj pukynu wutsh si necháme pro další mimčo 🙂

katy1979
20. júl 2009

mkr to si hodila link na to vacsie, to vam este asi nebude dobre. samozrejme zavisi ako je zuzanka velka.
my mame presne ten typ co si hodila ale najprv decka treba poriadne odmerat, hlavne aby dociahli na zem.
a fakt sa to oplati. lieta na tom ako drak ked sa mu chce.
akurat prilbu nechce nosit, takze sa mi na nu prasi.

kacka.va
20. júl 2009

mkr: mě to přijde na tam malé batole docela náročný, aby jezdilo jen na dvoukolovém postrkovadle. Já si to tedy nedovedu u rok a půl starého dítěte vůbec představit. Když se kouknu po dětech v okolí, tak bych si na tom představila tak 2,5-3 leté dítě. 🙂

kacka.va
20. júl 2009

i to o třídu menší je psané až od dvou let a tohle mám dojem taky + výška 90 cm.

katy1979
20. júl 2009

ano na tom najmensom je napisane od 2 let a vyska od 85 cm. to stredne je od 2,5 roka a od výsky 90cm.
my mame 2 roky a mame to stredne, tiez som sa obavala ci ho to bude vobec bavit a ci to zvladne a na treti den uz chodil sam.

denisocka
21. júl 2009

katy nemaš foto?

katy1979
21. júl 2009

foto coho? myslis naseho odrazadla? mam zopar ich je tu v albume:
http://picasaweb.google.sk/kksebastianko1/Sebas...

denisocka
21. júl 2009

hej odražadla,ja teraz uvažujem kupiť puky trojkolku snafuk.kolesami,maly ma len 78cm

denisocka
21. júl 2009

jeeej a aku ma výšku?
myslím maly

mkr
22. júl 2009

tak na zem ještě bohužel nedosáhne, ale už se na něm nechá povozit moc se jí líbí, jinak ten věk je orientační na puky wutsch je myslím od roka a půl a my na něm jezdíme od 10 m, kousek vyrostem a budem jezdit je na špičkách 🙂 když kouknu na stejně starý děti, tak ty ani nevědí skoro co to je odrážedlo ( jako wustch - motorka) takže záleží hodně na každým dítěti a kdy mu to dáš 🙂 uvidíme

mkr
22. júl 2009

a hlavně je supr 🙂 vymakaná

denisocka
22. júl 2009

no my sme maličky,dnes lietal po dedine na wutshi,dole kopcom - nohy hore a ja smrť v očiach , najhoršie je ked si len tak v plnej rýchlosti zažiada rýchlo zatočiť .... ale ja fakt zvažujem miesto kočíka puky projkolku,ale muž ked videl cenu ta odpadol

katy1979
22. júl 2009

denisocka malý ma teraz 93cm. kupovali sme to ked mal asi 90cm ale tam ani nie je dolezita vyska dietata ako vyska vnutornej strany stehien. takze treba vyberat podla vysky sedanky. first bike maju aj system na znizenie sedadla o 4 cm.

my sme trojkolku s pedalmi vpredu nechceli. a tie klasicke co maju pedale v strede sa tazko zhanaju a vidiet to len na nete je niekedy malo. takze ma laufrad a nabuduci rok dostane bicykel.
mojmu muzovi teda aj mne sa paci tento len mohli by ho aj zlacnit 😅
http://www.kinderfahrradladen.de/laufraeder-ers...

a tu mate aj tabulku co je vhodne podla veku a výsky:
http://www.kinderfahrradladen.de/radfahren-alte...

denisocka
22. júl 2009

my sme uplne maličky,nam to puky teraz uplne vyhovuje a na odrazadlo dvojkolesove by sme potrebovali aspon 15cm podrást. takže to kupim až buduce leto,a teraz by som fakt nejaku trojkolku chcela,ešte pokukujem nad tou brecheti ťi jak

kucierka1
22. júl 2009

my mame trojkolku puky a je fantasticka, aj ked ma pedale vpredu, mala normalne ubicykluje, je super, lebo sa da aj posuvat sedadlo, takze je prisposobiva, lutujem, ze sme ju nekupili skor. Mame aj puky wutsch, ale odkedy je doma trojkolka, tak uz ho nechce ani vidiet 😀

denisocka
23. júl 2009

kucierka,maš fotky? ktoru maš,tu s nafuko kolesami,joj piš.... zvedava som jak stara balškova

denisocka
23. júl 2009

chcwem jednu z týchto,len sa mi zdaju rovnake a popisy nepresne, som z toho uplny magor

pači sa mi ta žlta aj so stupačkami na nohy,len neviem čo to je vzadu za "lopatka?" http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=95238

denisocka
23. júl 2009
denisocka
26. júl 2009

a odrážadlo ITALTRIKE - Italtrike Walk and Ride máte nietko???? http://eshop.joj.sk/index.php?detail&pid=632

denisocka
26. júl 2009
denisocka
8. aug 2009

no nik sa neozývaja som kupila od ruky berchet trojkolku a včera sme skušali v LM všetky PUKY od odrážadiel,trojkolky,štvorkolky aj kolobežku ..... len tie ceny .... ta žlta ktoru siom chcela je nádherna,alen maly proste tam sedieť nechcel,chcel sa odražať na nej ..... kupili sme nakoniec modre odrážadlo puky LR M , mali tam ešte LR XL to bolo mega velke a to LR L nemali . ale aj tak,to M je akurat,ešte mame rezervu našpičkach 😉 .......... len maly nechce opustiť wutch ,aj v predajni som ja skušala a on sa vozil na ich pukym