Odrážadlo Fisher-Price. Poznáte?

martina48
26. feb 2009

http://www.babytrend.sk/fisherprice-choditko-od...

Máte ho doma?........ak hej mohli by ste my prosííím dať vedieť,ako ste s ním spokojné??.....lebo sme ho dnes dostali a hneď aj vykúšali,ale zdá sa my nejako malé nato že je pre 9 až 36 mesačné bábo...za každú odpveď ďakujem 😕 🙂

bublinkajasminka
26. feb 2009

my máme toto isté ale malá pri ňom ešte nechodí, len ju tam vozime, vy už pri ňom iste beháte

martina48
autor
26. feb 2009

Práveže ešte nebeháme,lebo malý bol trocha lenivý vo všetkom..len pred mesiacom my začal loziť,maly sme už chodiť aj na rehabilitácie kvôli tomu že ešte nelozil...u neurol.sme boli v piatok a na rehab.sme mali ísť hneď v pondelok...ale cez výkend začal loziť 🙂 asi sa zlakol 😀 ..ale boli sme tam asi cca 5 krát a dobehol zameškané 😀 ...takže odrážadlo bude dúfam super pomôcka pri prvých krôčkoch.to je ako v poho...ale môj malý od poslednéj poradne meral 76cm a to bolo v januáry,tak je dosť dlhý...a ja neviem nám to odrážadlo pipadá akoby mu bolo malé...lebo sme ho naň posadili,skúšal sa odraziť,ale moc mu to nešlo,lebo hneď mal predné koliesko pri nôžke a keď sa snaží pohnúť tak sa musí nadvihnúť skoro až postaviť 😒 ...proste zdá sa my že mu je malé a široké 😖 ...neviem si na ňom predstaviť 24mes. bábo a nieto ešte 36mesač. 😖 😅

danu
26. feb 2009

my sme ho mali a bolo uzasne dokonca ako 15 mesacna sa na nom uz len vozila, cize nam vyhovovalo 😉

martina48
autor
26. feb 2009

a teraz ho už nevyužívate?

danu
26. feb 2009

my uz nie je jej male, teraz ma uz motorku 😉

kisska
26. feb 2009

my mame to nad nim... ale toto sa mi paci viac, ale nasli sme ho az tesne po vianociach. Malemu tiez chvilku trvalo, kym prisiel na to ako sa opierat a nepadat. Na moj vkus to ide prilis lahko potlacit, ale predna strana ho vedela velmi zabavit. To ze sa moze na levovi aj vozit je super, tak si predstavujem idealnu hracku a aspon ju dlhsie vyuzijete 😉

martina48
autor
26. feb 2009

danu však to.. že podla mňa dieťa z toho rýchlo vyrastie...však to čo tam píšu to malo byť pre dieťa do 36mes. ...a tvoja malá má 20mesiacov a už vám je malé 😖 ..no tak to nám bude asi nanič keď už môj malý má 13mes.. a je dlhý ako týždeň pred výplatou na svoj vek 😀 😖 ...ma to rozčuluje,však neni to lacná záležitosť aj keď to malý dostal,že to ani poriadne nevyužije ☹ ........už rozmýšlam aj nad tým že to asi skúsim predať 😕

danu
27. feb 2009

martina ak je mu to male tak to predaj lebo ho to bavit nebude kedze je vysoky zle sa mu bude odrazat ked bude sediet a skus kupit motorku tie klasicke detske co predavaju

martina48
autor
27. feb 2009

asi ho skúsim,len či my ho niekdo kúpi za tú cenu...ovšem dám ho o niečo lacnejšie ale nie o moc,lebo predsa je nové...no uvidím....................ozaj písala som do jednej predajni kde ho predavajú a odpísali my,že ten 36mesačný horný limit je už pre chodenie kedy dieťatko stoji na vlastných nohách a chodítko si postrkuje 😒