Odrážadlo JD - Bug DT 12. Máte tento typ?

uzlik
22. jún 2009

Ahojte mamicky nemate nahodou niekto taketo presne tento typ ? .. Radi by sme ho kupili no neviem ci nam nebude male, alebo ci sa dietatko z toho sedadla nesmyka. Dakujem za vsetky odpovede

danu
22. jún 2009

skus sa pozriet aj v tejto teme 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

uzlik
autor
22. jún 2009

tam nieje nic len odrazadla klasicke, ja hladam nieco bicyklove konkretne ale dakujem 😉

katy1979
22. jún 2009

este tam bola jedna tema ale aj tu najdes nieco. len mi blbne google takze asi teraz nenajdem.
hod aspon foto o ake odrazadlo sa jedná.

katy1979
22. jún 2009

uzlik no jedno mi na tom vadi a ze to nema bezpecne rukovate. t.j. nie su na konci rozsirene. ci vam bude male musis zistit podla rozmerov a hlavne podla výsky sedanky. vysku pri tomto typu uvadzaju od 36 cm takze musis odmerat maleho.
male mu to nebude urcite ide o to aby mu to nebolo velke.

uzlik
autor
22. jún 2009

velke urcite nie katy dakujem za rady inak 🙂
merala som bicyklik ktory ma jeho kamarat a ktory mu je este velky a ma sedadlo vo vyske 42 cm, tak pocitam ze tych 36 bude akurat .. a tie rukovate su pogumovane aby sa ruky nesmykali .. uz sme ho objednali lebo ma meninky nech to pride a ked bude zle hadam ho predame .. ale pevne dufam ze bude dobre lebo som premerala vsetko mozne aj nemozne 🙂

katy1979
23. jún 2009

jasne ze rukovete su pogumovane ale podla SOI a slovenských pravidiel musia byt konce rozsirene sirka by mala byt aspon 4 cm. zle urcite nebude. ja som na malom nemerala nic akurat vysku rozkroku aby sme nekupili nic velkeho. nam by toto este nebolo my máme od 34cm vysku sedadla a je nam to akurat.