Odrážadlo Milly Mally Duplo

katka2885
2. júl 2014

Ahoj maminy, potrebovala by som poradiť. Chcela by som malej kúpiť na 2. narodeniny odrážadlo. Celkom ma zaujalo Milly Mally Duplo, hlavne preto, že nie je klasické kovové, ale drevené. No nikde som však naňho nenašla žiadne recenzie. Nemáte s ním niekto skúsenosti? Rozmýšľala som napr. aj nad Striderom (hlavne váhovo je dosť ľahší), ale je dosť drahý, tak teraz neviem do čoho sa oplatí ísť. Takže sem s názormi a radami...... Ďakujem 😉

jajuska2021
11. júl 2014

Ahoj, pozeram ze nikto nic nepise... Ja by som tiez prijala nejaku recenziu ake ma vyhody alebo nevyhody. je velmmi pekne na obrazku... mna vdak na nom zaujalo ze nosnost dietatka je do 20 kg. moja mala ma uz teraz 13kg tak sa bojim ze jej bude hned male a to este nema ani 2 roky az v oktobri.... zaujal ma presne tiez strider ale cena je dost vysoka...
mamicky ktore mate toto odrazadlo, napiste prosim ako ste s nim spokojne...
dakujeme 🙂

monuska342
13. júl 2014

@jajuska2021
@katka2885 mi mame toto odrazadlo a kvalita nic moc teda kolesa sme menili uz 2 krat raz sme dali na reklamaciu a druhy krat radsej sami....tie gumy a duse su nekvalitne zachvilu prasknu konstrukcia sa osuchava a rozhrkava kolesa robia osmicky...nic moc teda mame ho rok a teraz kupime druhemu radsej nove a kvalitnejsie

katka2885
autor
13. júl 2014

hm..... no, tak teda asi donho nepojdeme. uz som aj pozerala nieco iné. tiež milly mally, ale tuším Dragon. tiež nemá len kladné recenzie, ale väčšinou áno. plusom je, že váži len 3 kg, takže dosť ľahšie ako Duplo. tak keď si malá zmyslí, že ho nechce tlačiť ona, ale mamka, tak to budem mať o niečo ľahšie 😉